Menu

Kalmar Ff vs If Brommapojkarna

Guldfågeln Arena, Kalmar14. júla 2024 o 16:30
Domáci

Kalmar FF

01
Hostia

IF Brommapojkarna

Rozhodca: A. Ladebäck

Udalosti zápasu

Kalmar FF
IF Brommapojkarna
Výkop
Polčas
A. MagashyRomário
46′
48′
N. VasićDaleho Irandust
53′André Calisir
56′
A. CalisirR. Örqvist
73′
F. Christensen

asistencia: A. Jakobsen

J. RingM. Svensson
76′
A. MotaraghebjafarpourJ. Karlsson
76′
M. HallbergK. Jensen
81′
87′
A. JakobsenE. Botchway
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal4
4Shots off Goal1
13Total Shots7
7Blocked Shots2
8Shots insidebox3
5Shots outsidebox4
8Fouls8
6Corner Kicks6
0Offsides0
58%Ball Possession42%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
591Total passes426
494Passes accurate340
84%Passes %80%
1.34expected_goals0.74
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Kalmar FF je 7.14, v porovnaní s 7.01 u IF Brommapojkarna. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Kalmar FF je M. Hallberg (7.52), u IF Brommapojkarna je to A. Jakobsen (7.44).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Kalmar FF prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 7 asistenciami, na čele s A. Magashy (3G). U IF Brommapojkarna je to 14 gólov a 9 asistencií s lídrom A. Jakobsen (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Kalmar FF nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.26, zatiaľ čo IF Brommapojkarna má 3 obrancov s priemerom 6.80. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Kalmar FF nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.00, oproti 4 u IF Brommapojkarna s hodnotením 7.13. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Kalmar FF nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u IF Brommapojkarna s priemerom 6.99. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 51% u Kalmar FF a —% u IF Brommapojkarna. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Kalmar FF nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 11 u IF Brommapojkarna. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Kalmar FF je 28.5 (najmladší: V. Osuji (19), najstarší: L. Sætra (34)), zatiaľ čo IF Brommapojkarna má priemer 27.2 (najmladší: W. Odefalk (21), najstarší: A. Calisir (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Kalmar FF majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 13 u IF Brommapojkarna. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Kalmar FF4-4-23-2-4-1IF Brommapojkarna
GKDEFMIDFWD
1Brolin5Hallberg39Sætra4Osuji26Motarag.11Ring21Magashy23Gojani20Trenskow9Islamov.10Skrabb20Sidklev17Jensen4Björkan.3Abraham.26Calisir10Odefalk21Anderss.13Fritzson16Jakobsen7Christe.9Vasić

Náhradníci

Tréner: S. Larsson

Náhradníci

Tréner: A. Engelmark

Kalmar FFSila pozíciíIF Brommapojkarna
7.14
Ø Hodnotenie
7.01
7.03Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.26Obranca (4 v 3)6.80
3G 6A1G 0A
7.00Záložník (4 v 4)7.13
3G 1A9G 6A
Útočník (2 v 3)6.99
0G 0A4G 3A
Kalmar FF4-4-2
1BrankárS. Brolin7.0
5ObrancaM. Hallberg7.51G3A
39ObrancaL. Sætra7.42G2A
4ObrancaV. Osuji
26ObrancaA. Motaraghebjafarpour6.81A
11ZáložníkJ. Ring
21ZáložníkA. Magashy7.03G1A
23ZáložníkR. Gojani7.0
20ZáložníkJ. Trenskow
9ÚtočníkD. Islamović
10ÚtočníkS. Skrabb
IF Brommapojkarna3-2-4-1
20BrankárF. Sidklev
17ObrancaA. Jensen
4ObrancaE. Björkander6.81G
3ObrancaA. Abrahamsson
26ZáložníkA. Calisir
10ZáložníkW. Odefalk6.81G2A
13ZáložníkL. Fritzson
16ZáložníkA. Jakobsen7.48G4A
21ÚtočníkA. Timossi Andersson7.04G3A
7ÚtočníkF. Christensen7.0
9ÚtočníkN. Vasić

Prehľad zápasu

IF Brommapojkarna zdolal Kalmar FF 1:0. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: F. Christensen 73′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Kalmar FF mal 58% držanie lopty, IF Brommapojkarna mal 42%. Kalmar FF mal 13 striel (2 na bránu), IF Brommapojkarna mal 7 (4 na bránu). Očakávané góly: Kalmar FF 1.34 — IF Brommapojkarna 0.74. Kalmar FF urobil 4 striedaní, IF Brommapojkarna urobil 3.

Aktuálna forma

Kalmar FF

DWLLWW

IF Brommapojkarna

LWWWLD

Stadium

Guldfågeln Arena, Kalmar Municipality — 12,500 capacity, opened in 2011. Home of Kalmar FF.

Guldfågeln Arena

HeyTim · CC BY 3.0

Capacity
12,500
Opened
2011
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026