Menu

Malmo Ff vs Halmstad

Eleda Stadion, Malmö7. júla 2024 o 16:30
Domáci

Malmo FF

51
Hostia

Halmstad

Rozhodca: G. Maqedonci

Udalosti zápasu

Malmo FF
Halmstad
Výkop
20′
N. MohammedB. Turgott
A. Christiansen
22′
29′
B. Ingason
I. Kiese Thelin

asistencia: S. Nanasi

37′
Polčas
68′Gabriel Wallentin
A. ChristiansenT. Ali
72′
M. OlssonN. Moisander
72′
72′
B. IngasonR. Wiedesheim-Paul
72′
G. WallentinT. Boakye
E. Botheim

asistencia: I. Kiese Thelin

74′
80′Joseph Baffo
82′
M. OlssonJ. Allansson
O. BergO. Rosengren
83′
E. BotheimH. Bolin
83′
83′
J. SvedbergA. Johansson
H. Bolin
85′
S. NanasiS. Jørgensen
86′
H. Bolin

asistencia: N. Moisander

90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal1
4Shots off Goal4
15Total Shots10
4Blocked Shots5
11Shots insidebox5
4Shots outsidebox5
13Fouls6
1Corner Kicks6
2Offsides3
78%Ball Possession22%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves2
747Total passes206
668Passes accurate125
89%Passes %61%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Malmo FF je 6.96, v porovnaní s 6.73 u Halmstad. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Malmo FF je P. Jansson (7.33), u Halmstad je to Villiam Granath (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Malmo FF prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 6 asistenciami, na čele s A. Christiansen (4G). U Halmstad je to 8 gólov a 6 asistencií s lídrom Villiam Granath (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Malmo FF nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.97, zatiaľ čo Halmstad má 4 obrancov s priemerom 6.60. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Malmo FF nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.08, oproti 4 u Halmstad s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Malmo FF nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.78, v porovnaní s 2 u Halmstad s priemerom 6.63. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 53% u Malmo FF a —% u Halmstad. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Malmo FF nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 18 u Halmstad. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Malmo FF je 31.5 (najmladší: N. Zätterström (20), najstarší: J. Dahlin (39)), zatiaľ čo Halmstad má priemer 28.9 (najmladší: G. Wallentin (24), najstarší: M. Olsson (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Malmo FF majú priemerne 14 ligových štartov, oproti 14 u Halmstad. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Malmo FF4-4-24-4-2Halmstad
GKDEFMIDFWD
27Dahlin17Larsen18Jansson35Zätters.13Olsson10Christi.16Berg23Johnsen11Nanasi9Thelin20Botheim12Erlands.3Wallent.5Baffoe21Olsson27Nogueira13Eyjólfs.8Svedberg24Ammari11Granath7Ingason18Mohammed

Náhradníci

Tréner: H. Rydström

Náhradníci

Tréner: M. Haglund

Malmo FFSila pozíciíHalmstad
6.96
Ø Hodnotenie
6.73
Brankár (1 v 1)7.01
0G 0A0G 0A
6.97Obranca (4 v 4)6.60
5G 1A0G 0A
7.08Záložník (4 v 4)6.82
7G 3A5G 4A
6.78Útočník (2 v 2)6.63
3G 2A3G 2A
Malmo FF4-4-2
27BrankárJ. Dahlin
17ObrancaJ. Stryger Larsen7.02G1A
18ObrancaP. Jansson7.32G
35ObrancaN. Zätterström6.8
13ObrancaM. Olsson6.71G
10ZáložníkA. Christiansen7.14G
16ZáložníkO. Berg6.81A
23ZáložníkL. Berg Johnsen7.33G2A
11ZáložníkS. Nanasi
9ÚtočníkI. Kiese Thelin6.83G2A
20ÚtočníkE. Botheim6.8
Halmstad4-4-2
12BrankárT. Erlandsson7.0
3ObrancaG. Wallentin6.7
5ObrancaJ. Baffoe
21ObrancaM. Olsson6.5
27ObrancaVinícius Nogueira
13ZáložníkG. Eyjólfsson6.61A
8ZáložníkJ. Svedberg
24ZáložníkAmir Al Ammari
11ZáložníkVilliam Granath7.05G3A
7ÚtočníkB. Ingason6.6
18ÚtočníkN. Mohammed6.73G2A

Prehľad zápasu

Malmo FF zdolal Halmstad 5:1. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: A. Christiansen 22′, B. Ingason 29′, I. Kiese Thelin 37′, E. Botheim 74′, H. Bolin 85′, H. Bolin 90′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Malmo FF mal 78% držanie lopty, Halmstad mal 22%. Malmo FF mal 15 striel (7 na bránu), Halmstad mal 10 (1 na bránu). Malmo FF urobil 5 striedaní, Halmstad urobil 5.

Rivalita od 2017

Malmo FF vs Halmstad vzájomné výsledky

12 stretnutí
Malmo FF
10
výhier
Remízy
2
Halmstad
0
výhier
Góly spolu
29 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
2/12 · 17%
Nad 2,5
7/12 · 58%

Aktuálna forma

Malmo FF

LWWWLL

Halmstad

LWWWDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026