Menu

Djurgardens If vs Hammarby Ff

Tele2 Arena, Stockholm2. júna 2024 o 14:00
Domáci

Djurgardens IF

03
Rozhodca: M. Al Hakim

Udalosti zápasu

Djurgardens IF
Hammarby FF
Výkop
P. JohanssonT. Bergvall
14′
Theo Bergvall15′
15′
N. Besara

Penalty

26′Pavle Vagić
Lucas Bergvall27′
29′
N. Besara
Polčas
Gustav Wikheim55′
B. ŠabovićS. Leach Holm
57′
69′
B. Touré
72′
B. TouréV. Đukanović
G. WikheimO. Fallenius
77′
L. BergvallA. Ekdal
77′
86′
H. SkoglundS. Strand
86′
D. GülA. Boudah
90+1′
O. Johansson SchellhasM. Karlsson
90+1′
T. TekieM. Fenger
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal6
4Shots off Goal2
13Total Shots11
6Blocked Shots3
7Shots insidebox4
6Shots outsidebox7
14Fouls16
6Corner Kicks2
2Offsides5
47%Ball Possession53%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
409Total passes483
341Passes accurate409
83%Passes %85%
0.79expected_goals1.29
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Djurgardens IF je 7.00, v porovnaní s 7.22 u Hammarby FF. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Djurgardens IF je T. Gulliksen (7.34), u Hammarby FF je to N. Besara (7.62).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Djurgardens IF prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 11 asistenciami, na čele s T. Nguen (9G). U Hammarby FF je to 20 gólov a 13 asistencií s lídrom N. Besara (17G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Djurgardens IF nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo Hammarby FF má 4 obrancov s priemerom 7.23. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Djurgardens IF nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.32, oproti 5 u Hammarby FF s hodnotením 7.21. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Djurgardens IF nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Hammarby FF s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 40% u Djurgardens IF a 55% u Hammarby FF. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Djurgardens IF nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Hammarby FF. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Djurgardens IF je 29.3 (najmladší: T. Gulliksen (22), najstarší: G. Wikheim (32)), zatiaľ čo Hammarby FF má priemer 26.0 (najmladší: B. Touré (19), najstarší: N. Besara (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Djurgardens IF majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 24 u Hammarby FF. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Djurgardens IF4-2-3-14-2-3-1Hammarby FF
GKDEFMIDFWD
35Zetters.2Johanss.5Tenho4Larsson26Dahl21Bergvall14Šabović23Wikheim20Nguen16Gulliks.11Hümmet1Dovin2Skoglund4Kurtulus6Vagić30Pinas5Tekie8Hammar11Schellh.20Besara28Touré19Gül

Náhradníci

Tréner: K. Bergstrand

Náhradníci

Tréner: K. Hellberg

Djurgardens IFSila pozíciíHammarby FF
7.00
Ø Hodnotenie
7.22
6.79Obranca (4 v 4)7.23
1G 2A2G 5A
7.32Záložník (5 v 5)7.21
11G 9A18G 8A
Djurgardens IF4-2-3-1
35BrankárJ. Widell Zetterström
2ObrancaP. Johansson6.4
5ObrancaM. Tenho7.21G2A
4ObrancaJ. Une Larsson6.8
26ObrancaS. Dahl
21ZáložníkL. Bergvall
14ZáložníkB. Šabović
23ZáložníkG. Wikheim
20ZáložníkT. Nguen7.39G4A
16ZáložníkT. Gulliksen7.32G5A
11ÚtočníkD. Hümmet
Hammarby FF4-2-3-1
1BrankárO. Dovin
2ObrancaH. Skoglund7.24A
4ObrancaE. Kurtulus
6ObrancaP. Vagić6.9
30ObrancaS. Pinas7.62G1A
5ZáložníkT. Tekie7.21G4A
8ZáložníkF. Hammar
11ZáložníkO. Johansson Schellhas6.81A
20ZáložníkN. Besara7.617G3A
28ZáložníkB. Touré
19ÚtočníkD. Gül

Prehľad zápasu

Hammarby FF zdolal Djurgardens IF 3:0. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: N. Besara 15′ (pen.), N. Besara 29′, B. Touré 69′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Djurgardens IF mal 47% držanie lopty, Hammarby FF mal 53%. Djurgardens IF mal 13 striel (3 na bránu), Hammarby FF mal 11 (6 na bránu). Očakávané góly: Djurgardens IF 0.79 — Hammarby FF 1.29. Djurgardens IF urobil 4 striedaní, Hammarby FF urobil 5.

Rivalita od 2025

Djurgardens IF vs Hammarby FF vzájomné výsledky

3 stretnutí
Djurgardens IF
0
výhier
Remízy
1
Hammarby FF
2
výhier
Góly spolu
9 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/3 · 33%
Nad 2,5
1/3 · 33%

Aktuálna forma

Djurgardens IF

LWWLWD

Hammarby FF

DWWWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026