Menu

Vasteras Sk Fk vs If Brommapojkarna

Hitachi Energy Arena, Västerås26. mája 2024 o 16:30
11
Hostia

IF Brommapojkarna

Rozhodca: R. Sundell

Udalosti zápasu

Vasteras SK FK
IF Brommapojkarna
Výkop
J. Ali

asistencia: A. Warneryd

20′
39′
N. Vasić

asistencia: F. Christensen

Polčas
46′
L. FritzsonR. Örqvist
J. AliH. Offia
50′
54′Kaare Barslund
62′
W. OdefalkDaleho Irandust
62′
F. ChristensenA. Jakobsen
S. JohanssonM. Ahlinvi
69′
A. WarnerydJ. Johansson
69′
78′
R. ÖrqvistP. Pichkah
M. LarssonJ. Magnusson
84′
H. MagnussonPedro Ribeiro
84′
86′
T. WakerL. Žuta
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal5
1Shots off Goal3
10Total Shots11
1Blocked Shots3
6Shots insidebox9
4Shots outsidebox2
9Fouls10
7Corner Kicks8
2Offsides1
49%Ball Possession51%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves7
453Total passes455
366Passes accurate376
81%Passes %83%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Vasteras SK FK je 7.04, v porovnaní s 6.90 u IF Brommapojkarna. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Vasteras SK FK je A. Warneryd (7.73), u IF Brommapojkarna je to A. Timossi Andersson (7.02).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Vasteras SK FK prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 6 asistenciami, na čele s A. Warneryd (3G). U IF Brommapojkarna je to 6 gólov a 8 asistencií s lídrom A. Timossi Andersson (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Vasteras SK FK nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.21, zatiaľ čo IF Brommapojkarna má 4 obrancov s priemerom —. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Vasteras SK FK nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.26, oproti 3 u IF Brommapojkarna s hodnotením 6.81. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Vasteras SK FK nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.76, v porovnaní s 3 u IF Brommapojkarna s priemerom 6.99. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 41% u Vasteras SK FK a —% u IF Brommapojkarna. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Vasteras SK FK nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 8 u IF Brommapojkarna. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Vasteras SK FK je 26.3 (najmladší: A. Warneryd (20), najstarší: A. Fagerström (34)), zatiaľ čo IF Brommapojkarna má priemer 26.0 (najmladší: K. Barslund (21), najstarší: N. Vasić (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Vasteras SK FK majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 15 u IF Brommapojkarna. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Vasteras SK FK3-4-34-3-3IF Brommapojkarna
GKDEFMIDFWD
1Fagerst.23Marqués18Nsabiyu.3Douglas29Warneryd24Linday2Magnuss.44Larsson6Johanss.9Ali22Åslund20Sidklev17Jensen3Abraham.2Heggem23Waker13Fritzson27Barslund10Odefalk21Anderss.9Vasić7Christe.

Náhradníci

Tréner: K. Karlsson

Náhradníci

Tréner: A. Engelmark

Vasteras SK FKSila pozíciíIF Brommapojkarna
7.04
Ø Hodnotenie
6.90
6.77Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.21Obranca (3 v 4)
1G 0A0G 0A
7.26Záložník (4 v 3)6.81
4G 6A2G 5A
6.76Útočník (3 v 3)6.99
2G 0A4G 3A
Vasteras SK FK3-4-3
1BrankárA. Fagerström6.8
23ObrancaM. Marqués
18ObrancaF. Nsabiyumva7.21G
3ObrancaA. Douglas
29ZáložníkA. Warneryd7.73G6A
24ZáložníkM. Linday
2ZáložníkH. Magnusson7.0
44ZáložníkM. Larsson7.11G
6ÚtočníkS. Johansson6.6
9ÚtočníkJ. Ali6.92G
22ÚtočníkP. Åslund
IF Brommapojkarna4-3-3
20BrankárF. Sidklev
17ObrancaA. Jensen
3ObrancaA. Abrahamsson
2ObrancaT. Heggem
23ObrancaT. Waker
13ZáložníkL. Fritzson
27ZáložníkK. Barslund6.81G3A
10ZáložníkW. Odefalk6.81G2A
21ÚtočníkA. Timossi Andersson7.04G3A
9ÚtočníkN. Vasić
7ÚtočníkF. Christensen7.0

Prehľad zápasu

Vasteras SK FK a IF Brommapojkarna remizovali 1:1. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: J. Ali 20′, N. Vasić 39′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Vasteras SK FK mal 49% držanie lopty, IF Brommapojkarna mal 51%. Vasteras SK FK mal 10 striel (8 na bránu), IF Brommapojkarna mal 11 (5 na bránu). Vasteras SK FK urobil 5 striedaní, IF Brommapojkarna urobil 5.

Rivalita od 2025

Vasteras SK FK vs IF Brommapojkarna vzájomné výsledky

2 stretnutí
Vasteras SK FK
1
výhier
Remízy
0
IF Brommapojkarna
1
výhier
Góly spolu
12 · 6.0/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Aktuálna forma

Vasteras SK FK

LLWLWW

IF Brommapojkarna

LWWWLD

Stadium

Hitachi Energy Arena, Västerås Municipality — 15,000 capacity, opened in 2008. Home of Västerås SK Fotboll.

Hitachi Energy Arena

Dependability · CC BY-SA 4.0

Capacity
15,000
Opened
2008
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026