Menu

Bk Hacken vs Malmo Ff

Bravida Arena, Göteborg20. mája 2024 o 19:10
Domáci

BK Hacken

22
Hostia

Malmo FF

Rozhodca: F. Klitte

Udalosti zápasu

BK Hacken
Malmo FF
Výkop
Marius Lode1′
8′
S. Nanasi
23′Elison Makolli
Polčas
48′
I. Kiese Thelin

asistencia: E. Botheim

Adam Lundqvist61′
V. Lunddal FriðrikssonA. Lindahl
66′
A. LayouniE. Chilufya
66′
68′
I. Kiese ThelinS. Rieks
68′
S. PeñaA. Christiansen
Axel Lindahl71′
J. Lindberg

asistencia: R. Amané

76′
A. LundkvistJ. Laursen
78′
82′
S. NanasiO. Rosengren
82′
E. MakolliM. Olsson
85′Taha Ali
J. LindbergA. Youssef
86′
R. AmanéP. Dahbo
87′
87′
T. AliS. Jørgensen
90+1′Martin Olsson
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal5
7Shots off Goal2
17Total Shots14
6Blocked Shots7
12Shots insidebox9
5Shots outsidebox5
12Fouls16
10Corner Kicks4
0Offsides2
49%Ball Possession51%
4Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
453Total passes494
398Passes accurate428
88%Passes %87%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy BK Hacken je 7.11, v porovnaní s 7.06 u Malmo FF. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč BK Hacken je S. Gustafson (7.43), u Malmo FF je to P. Jansson (7.33).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky BK Hacken prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 16 asistenciami, na čele s A. Layouni (5G). U Malmo FF je to 10 gólov a 8 asistencií s lídrom L. Berg Johnsen (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

BK Hacken nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.96, zatiaľ čo Malmo FF má 5 obrancov s priemerom 7.18. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

BK Hacken nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.32, oproti 3 u Malmo FF s hodnotením 7.29. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

BK Hacken nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.04, v porovnaní s 2 u Malmo FF s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 48% u BK Hacken a 55% u Malmo FF. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu BK Hacken nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Malmo FF. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky BK Hacken je 29.9 (najmladší: R. Amané (22), najstarší: E. Hovland (36)), zatiaľ čo Malmo FF má priemer 29.0 (najmladší: E. Makolli (20), najstarší: J. Dahlin (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu BK Hacken majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 17 u Malmo FF. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

BK Hacken4-3-35-3-2Malmo FF
GKDEFMIDFWD
1Linde12Friðrik.4Lode5Hovland21Lundkvi.18Rygaard14Gustafs.27Amané24Layouni19Hrstić11Lindberg27Dahlin22Ali33Makolli18Jansson19Corneli.25Busanel.8Peña23Johnsen11Nanasi20Botheim9Thelin

Náhradníci

Tréner: P. Johansen

Náhradníci

Tréner: H. Rydström

BK HackenSila pozíciíMalmo FF
7.11
Ø Hodnotenie
7.06
7.18Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.96Obranca (4 v 5)7.18
0G 3A4G 4A
7.32Záložník (3 v 3)7.29
7G 7A3G 2A
7.04Útočník (3 v 2)6.78
9G 6A3G 2A
BK Hacken4-3-3
1BrankárA. Linde7.2
12ObrancaV. Lunddal Friðriksson
4ObrancaM. Lode6.91A
5ObrancaE. Hovland
21ObrancaA. Lundkvist7.02A
18ZáložníkM. Rygaard7.23G4A
14ZáložníkS. Gustafson7.44G3A
27ZáložníkR. Amané
24ÚtočníkA. Layouni7.25G5A
19ÚtočníkS. Hrstić6.92G
11ÚtočníkJ. Lindberg7.02G1A
Malmo FF5-3-2
27BrankárJ. Dahlin
22ObrancaT. Ali7.02G2A
33ObrancaE. Makolli
18ObrancaP. Jansson7.32G
19ObrancaD. Cornelius
25ObrancaGabriel Busanello7.22A
8ZáložníkS. Peña
23ZáložníkL. Berg Johnsen7.33G2A
11ZáložníkS. Nanasi
20ÚtočníkE. Botheim6.8
9ÚtočníkI. Kiese Thelin6.83G2A

Prehľad zápasu

BK Hacken a Malmo FF remizovali 2:2. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: S. Nanasi 8′, I. Kiese Thelin 48′, J. Lindberg 76′, S. Gustafson 90′ (pen.). Bolo udelených 7 žltých kariet. BK Hacken mal 49% držanie lopty, Malmo FF mal 51%. BK Hacken mal 17 striel (4 na bránu), Malmo FF mal 14 (5 na bránu). BK Hacken urobil 5 striedaní, Malmo FF urobil 5.

Rivalita od 2016

BK Hacken vs Malmo FF vzájomné výsledky

19 stretnutí
BK Hacken
4
výhier
Remízy
7
Malmo FF
8
výhier
Góly spolu
58 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
13/19 · 68%
Nad 2,5
12/19 · 63%

Aktuálna forma

BK Hacken

LWWLDL

Malmo FF

LWWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026