Menu

Bk Hacken vs Ifk Norrkoping

Bravida Arena, Göteborg28. apríla 2024 o 16:30
Domáci

BK Hacken

12
Rozhodca: M. Al Hakim

Udalosti zápasu

BK Hacken
IFK Norrkoping
Výkop
25′
T. Prica

asistencia: C. Nyman

Polčas
A. LindahlJ. Lindberg
46′
55′Max Watson
B. TurgottS. Hrstić
56′
R. AmanéA. Youssef
56′
59′
A. Traustason

asistencia: T. Prica

S. Hrstić

asistencia: A. Layouni

63′
65′
T. PricaL. Shabani
65′
Joseph CeesayI. Ssewankambo
66′
C. NymanC. Björk
M. RygaardP. Dahbo
74′
79′
A. ErikssonA. Sögaard
Z. InoussaJ. Hammar
83′
90′
K. Höög JanssonJesper Ceesay
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
8Shots off Goal1
17Total Shots5
4Blocked Shots1
11Shots insidebox4
6Shots outsidebox1
13Fouls14
11Corner Kicks2
1Offsides1
67%Ball Possession33%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
586Total passes310
528Passes accurate232
90%Passes %75%
1.89expected_goals1.01

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy BK Hacken je 7.24, v porovnaní s 6.84 u IFK Norrkoping. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč BK Hacken je Z. Inoussa (7.70), u IFK Norrkoping je to C. Nyman (7.19).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky BK Hacken prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 15 asistenciami, na čele s A. Layouni (5G). U IFK Norrkoping je to 21 gólov a 7 asistencií s lídrom C. Nyman (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

BK Hacken nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.96, zatiaľ čo IFK Norrkoping má 4 obrancov s priemerom 6.69. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

BK Hacken nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.32, oproti 4 u IFK Norrkoping s hodnotením 6.99. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

BK Hacken nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.47, v porovnaní s 2 u IFK Norrkoping s priemerom 6.92. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 48% u BK Hacken a —% u IFK Norrkoping. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu BK Hacken nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 29 u IFK Norrkoping. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky BK Hacken je 30.4 (najmladší: R. Amané (22), najstarší: E. Hovland (36)), zatiaľ čo IFK Norrkoping má priemer 26.8 (najmladší: D. Salihović (23), najstarší: C. Nyman (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu BK Hacken majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 24 u IFK Norrkoping. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

BK Hacken4-3-34-4-2IFK Norrkoping
GKDEFMIDFWD
1Linde6Lindahl5Hovland4Lode21Lundkvi.18Rygaard14Gustafs.27Amané24Layouni20Turgott29Inoussa1Jansson20Eid19Watson24Eriksson14Kalley23Ceesay16Salihov.25Jansson9Trausta.22Prica5Nyman

Náhradníci

Tréner: P. Johansen

Náhradníci

Tréner: A. Alm

BK HackenSila pozíciíIFK Norrkoping
7.24
Ø Hodnotenie
6.84
7.18Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.96Obranca (4 v 4)6.69
0G 3A2G 0A
7.32Záložník (3 v 4)6.99
7G 7A6G 2A
7.47Útočník (3 v 2)6.92
5G 5A13G 5A
BK Hacken4-3-3
1BrankárA. Linde7.2
6ObrancaA. Lindahl
5ObrancaE. Hovland
4ObrancaM. Lode6.91A
21ObrancaA. Lundkvist7.02A
18ZáložníkM. Rygaard7.23G4A
14ZáložníkS. Gustafson7.44G3A
27ZáložníkR. Amané
24ÚtočníkA. Layouni7.25G5A
20ÚtočníkB. Turgott
29ÚtočníkZ. Inoussa7.7
IFK Norrkoping4-4-2
1BrankárO. Jansson
20ObrancaD. Eid
19ObrancaM. Watson6.92G
24ObrancaA. Eriksson6.5
14ObrancaY. Kalley6.6
23ZáložníkJoseph Ceesay
16ZáložníkD. Salihović
25ZáložníkK. Höög Jansson7.01G
9ZáložníkA. Traustason7.05G2A
22ÚtočníkT. Prica6.62G2A
5ÚtočníkC. Nyman7.211G3A

Prehľad zápasu

IFK Norrkoping zdolal BK Hacken 2:1. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: T. Prica 25′, A. Traustason 59′, S. Hrstić 63′. Bolo udelených 1 žltých kariet. BK Hacken mal 67% držanie lopty, IFK Norrkoping mal 33%. BK Hacken mal 17 striel (5 na bránu), IFK Norrkoping mal 5 (3 na bránu). Očakávané góly: BK Hacken 1.89 — IFK Norrkoping 1.01. BK Hacken urobil 5 striedaní, IFK Norrkoping urobil 5.

Rivalita od 2025

BK Hacken vs IFK Norrkoping vzájomné výsledky

2 stretnutí
BK Hacken
2
výhier
Remízy
0
IFK Norrkoping
0
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 20 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

BK Hacken

LWWLDL

IFK Norrkoping

LWWDLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026