Menu

Vasteras Sk Fk vs Mjallby Aif

Hitachi Energy Arena, Västerås25. apríla 2024 o 19:00
21
Rozhodca: G. Nyberg
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Vasteras SK FK
Mjallby AIF
Výkop
17′
J. Bergström

asistencia: A. Ståhl

H. Offia
34′
Polčas
Pedro RibeiroM. Linday
46′
54′
V. GustafsonS. Nwankwo
H. OffiaM. Ahlinvi
66′
J. AliI. Diabate
66′
I. Diabate
76′
S. JohanssonM. Marqués
78′
Matteo Ahlinvi90+1′
P. ÅslundI. Jönsson
90′
90+2′
I. JagneF. Linderoth
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
4Shots off Goal3
12Total Shots10
5Blocked Shots4
10Shots insidebox7
2Shots outsidebox3
10Fouls12
5Corner Kicks7
4Offsides1
54%Ball Possession46%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
479Total passes417
385Passes accurate315
80%Passes %76%
1.27expected_goals1.38

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Vasteras SK FK je 6.94, v porovnaní s 6.80 u Mjallby AIF. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Vasteras SK FK je F. Nsabiyumva (7.21), u Mjallby AIF je to J. Bergström (6.99).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Vasteras SK FK prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 0 asistenciami, na čele s J. Ali (2G). U Mjallby AIF je to 4 gólov a 2 asistencií s lídrom J. Bergström (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Vasteras SK FK nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.10, zatiaľ čo Mjallby AIF má 3 obrancov s priemerom —. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Vasteras SK FK nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 4 u Mjallby AIF s hodnotením 6.71. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Vasteras SK FK nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.76, v porovnaní s 3 u Mjallby AIF s priemerom 6.85. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 41% u Vasteras SK FK a 79% u Mjallby AIF. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Vasteras SK FK nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 2 u Mjallby AIF. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Vasteras SK FK je 28.3 (najmladší: M. Larsson (22), najstarší: Pedro Ribeiro (35)), zatiaľ čo Mjallby AIF má priemer 31.0 (najmladší: V. Gustafson (30), najstarší: A. Lundin (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Vasteras SK FK majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 5 u Mjallby AIF. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Vasteras SK FK3-4-33-4-3Mjallby AIF
GKDEFMIDFWD
35Brattbe.2Magnuss.18Nsabiyu.3Douglas11Gefvert22Åslund7Ribeiro44Larsson6Johanss.9Ali20Offia35Lundin11Ståhl3Brorsson13Kiileri.14Johanss.10Røjkjær22Gustavs.16Johanss.7Gustafs.18Bergstr.6Jagne

Náhradníci

Tréner: K. Karlsson

Náhradníci

Tréner: A. Torstensson

Vasteras SK FKSila pozíciíMjallby AIF
6.94
Ø Hodnotenie
6.80
7.10Obranca (3 v 3)
1G 0A0G 0A
6.96Záložník (4 v 4)6.71
2G 0A0G 2A
6.76Útočník (3 v 3)6.85
2G 0A4G 0A
Vasteras SK FK3-4-3
35BrankárJ. Brattberg
2ObrancaH. Magnusson7.0
18ObrancaF. Nsabiyumva7.21G
3ObrancaA. Douglas
11ZáložníkS. Gefvert7.01G
22ZáložníkP. Åslund
7ZáložníkPedro Ribeiro6.8
44ZáložníkM. Larsson7.11G
6ÚtočníkS. Johansson6.6
9ÚtočníkJ. Ali6.92G
20ÚtočníkH. Offia
Mjallby AIF3-4-3
35BrankárA. Lundin
11ObrancaA. Ståhl
3ObrancaA. Brorsson
13ObrancaJ. Kiilerich
14ZáložníkH. Johansson
10ZáložníkN. Røjkjær
22ZáložníkJ. Gustavsson6.72A
16ZáložníkA. Johansson
7ÚtočníkV. Gustafson6.7
18ÚtočníkJ. Bergström7.04G
6ÚtočníkI. Jagne

Prehľad zápasu

Vasteras SK FK zdolal Mjallby AIF 2:1. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: J. Bergström 17′, H. Offia 34′, I. Diabate 76′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Vasteras SK FK mal 54% držanie lopty, Mjallby AIF mal 46%. Vasteras SK FK mal 12 striel (3 na bránu), Mjallby AIF mal 10 (3 na bránu). Očakávané góly: Vasteras SK FK 1.27 — Mjallby AIF 1.38. Vasteras SK FK urobil 5 striedaní, Mjallby AIF urobil 2.

Rivalita od 2019

Vasteras SK FK vs Mjallby AIF vzájomné výsledky

4 stretnutí
Vasteras SK FK
0
výhier
Remízy
1
Mjallby AIF
3
výhier
Góly spolu
12 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
3/4 · 75%
Nad 2,5
3/4 · 75%

Aktuálna forma

Vasteras SK FK

LLWLWW

Mjallby AIF

WWWDWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026