Menu

Bk Hacken vs If Brommapojkarna

Bravida Arena, Göteborg15. apríla 2024 o 19:00
Domáci

BK Hacken

43
Rozhodca: G. Maqedonci

Udalosti zápasu

BK Hacken
IF Brommapojkarna
Výkop
S. Gustafson

asistencia: J. Lindberg

3′
16′
Daleho Irandust

asistencia: L. Fritzson

25′
L. Fritzson

asistencia: N. Vasić

A. Layouni

asistencia: S. Gustafson

35′
Polčas
Z. Inoussa

asistencia: A. Layouni

57′
60′
K. Barslund
62′
A. AbrahamssonA. Calisir
62′
Daleho IrandustP. Pichkah
E. ChilufyaB. Turgott
68′
J. Lindberg

asistencia: M. Rygaard

69′
78′
N. VasićA. Johansson
Z. InoussaP. Dahbo
84′
87′
F. ChristensenL. Žuta
87′
K. BarslundE. Björkander
A. LayouniJ. Laursen
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal8
4Shots off Goal2
12Total Shots15
3Blocked Shots5
8Shots insidebox11
4Shots outsidebox4
9Fouls8
3Corner Kicks6
1Offsides4
55%Ball Possession45%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves1
608Total passes484
538Passes accurate410
88%Passes %85%
0.95expected_goals2.76

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy BK Hacken je 7.21, v porovnaní s 6.94 u IF Brommapojkarna. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč BK Hacken je Z. Inoussa (7.70), u IF Brommapojkarna je to Daleho Irandust (7.11).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky BK Hacken prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 16 asistenciami, na čele s A. Layouni (5G). U IF Brommapojkarna je to 9 gólov a 13 asistencií s lídrom A. Timossi Andersson (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

BK Hacken nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.97, zatiaľ čo IF Brommapojkarna má 4 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

BK Hacken nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.39, oproti 5 u IF Brommapojkarna s hodnotením 6.98. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

BK Hacken nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u IF Brommapojkarna s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 48% u BK Hacken a —% u IF Brommapojkarna. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu BK Hacken nazbierali v tejto sezóne 24 žltých kariet, v porovnaní s 10 u IF Brommapojkarna. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky BK Hacken je 30.0 (najmladší: R. Amané (22), najstarší: E. Hovland (36)), zatiaľ čo IF Brommapojkarna má priemer 25.6 (najmladší: K. Barslund (21), najstarší: N. Vasić (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu BK Hacken majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 16 u IF Brommapojkarna. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

BK Hacken4-1-4-14-2-3-1IF Brommapojkarna
GKDEFMIDFWD
1Linde11Lindberg5Hovland4Lode21Lundkvi.14Gustafs.24Layouni18Rygaard27Amané29Inoussa17Chilufya35Bergstr.17Jensen3Abraham.27Barslund2Heggem13Fritzson10Odefalk21Anderss.12Irandust7Christe.9Vasić

Náhradníci

Tréner: P. Johansen

Náhradníci

Tréner: A. Engelmark

BK HackenSila pozíciíIF Brommapojkarna
7.21
Ø Hodnotenie
6.94
7.18Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.97Obranca (4 v 4)6.79
2G 4A1G 3A
7.39Záložník (5 v 5)6.98
12G 12A8G 10A
BK Hacken4-1-4-1
1BrankárA. Linde7.2
11ObrancaJ. Lindberg7.02G1A
5ObrancaE. Hovland
4ObrancaM. Lode6.91A
21ObrancaA. Lundkvist7.02A
14ZáložníkS. Gustafson7.44G3A
24ZáložníkA. Layouni7.25G5A
18ZáložníkM. Rygaard7.23G4A
27ZáložníkR. Amané
29ZáložníkZ. Inoussa7.7
17ÚtočníkE. Chilufya
IF Brommapojkarna4-2-3-1
35BrankárL. Bergström
17ObrancaA. Jensen
3ObrancaA. Abrahamsson
27ObrancaK. Barslund6.81G3A
2ObrancaT. Heggem
13ZáložníkL. Fritzson
10ZáložníkW. Odefalk6.81G2A
21ZáložníkA. Timossi Andersson7.04G3A
12ZáložníkDaleho Irandust7.13G5A
7ZáložníkF. Christensen7.0
9ÚtočníkN. Vasić

Prehľad zápasu

BK Hacken zdolal IF Brommapojkarna 4:3. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: S. Gustafson 3′, Daleho Irandust 16′, L. Fritzson 25′, A. Layouni 35′, Z. Inoussa 57′, K. Barslund 60′, J. Lindberg 69′. Bolo udelených 1 žltých kariet. BK Hacken mal 55% držanie lopty, IF Brommapojkarna mal 45%. BK Hacken mal 12 striel (5 na bránu), IF Brommapojkarna mal 15 (8 na bránu). Očakávané góly: BK Hacken 0.95 — IF Brommapojkarna 2.76. BK Hacken urobil 3 striedaní, IF Brommapojkarna urobil 5.

Rivalita od 2018

BK Hacken vs IF Brommapojkarna vzájomné výsledky

8 stretnutí
BK Hacken
5
výhier
Remízy
1
IF Brommapojkarna
2
výhier
Góly spolu
29 · 3.6/zápas
Obaja skórovali
5/8 · 63%
Nad 2,5
5/8 · 63%

Aktuálna forma

BK Hacken

LWWLDL

IF Brommapojkarna

LWWWLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026