Menu

Sv Wehen vs Vfl Osnabruck

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

BRITA-Arena, Wiesbaden3. mája 2026 o 16:30
Domáci

SV Wehen

23
Rozhodca: B. H. Uhrig

Udalosti zápasu

SV Wehen
VfL Osnabrück
Výkop
T. Gozusirin

asistencia: L. Schleimer

32′
Polčas
46′
F. ChristensenI. Badjie
Fabian Greilinger56′
Justin Janitzek57′
59′
I. Badjie

asistencia: R. Meissner

65′
T. LesueurK. Proger
68′
J. Gillekens

Own Goal

L. SchleimerS. F. Stehle
69′
F. KayaR. Kalem
69′
S. MockenhauptB. Nink
76′
76′
B. HenningR. Tesche
76′
D. KopaczB. Riesselmann
T. NeubertN. Agrafiotis
81′
Moritz Flotho84′
85′
B. JacobsenF. Wagner
N. Agrafiotis
86′
90′
R. Tesche
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal7
3Shots off Goal3
9Total Shots15
2Blocked Shots4
6Shots insidebox11
3Shots outsidebox4
11Fouls6
3Corner Kicks8
1Offsides2
50%Ball Possession50%
3Yellow Cards0
0Red Cards0
7Goalkeeper Saves1
424Total passes487
361Passes accurate422
85%Passes %87%
0.98expected_goals2.88
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SV Wehen je 6.88, v porovnaní s 7.00 u VfL Osnabrück. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SV Wehen je F. Stritzel (7.15), u VfL Osnabrück je to R. Meissner (7.48).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SV Wehen prispeli v tejto sezóne 27 gólmi a 16 asistenciami, na čele s M. Flotho (9G). U VfL Osnabrück je to 33 gólov a 15 asistencií s lídrom R. Meissner (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SV Wehen nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo VfL Osnabrück má 3 obrancov s priemerom 6.90. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SV Wehen nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 6 u VfL Osnabrück s hodnotením 6.95. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SV Wehen nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.08, v porovnaní s 1 u VfL Osnabrück s priemerom 7.48. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u SV Wehen a 76% u VfL Osnabrück. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SV Wehen nazbierali v tejto sezóne 53 žltých kariet, v porovnaní s 36 u VfL Osnabrück. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SV Wehen je 25.2 (najmladší: T. Neubert (18), najstarší: S. Mockenhaupt (34)), zatiaľ čo VfL Osnabrück má priemer 27.5 (najmladší: T. Janotta (22), najstarší: L. Jonsson (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SV Wehen majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 29 u VfL Osnabrück. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SV Wehen3-4-2-13-4-2-1VfL Osnabrück
GKDEFMIDFWD
16Stritzel24Neubert27Gilleke.15Janitzek4Mockenh.8Bogicev.11Gozusir.18Greilin.29Kaya37Schleim.28Flotho21Jonsson20Janotta24Muller25Wiemann31Kammerb.15Jacobsen6Henning3Christe.29Kopacz23Lesueur11Meissner

Náhradníci

Tréner: Daniel Scherning

Náhradníci

Tréner: Timo Schultz

SV WehenSila pozíciíVfL Osnabrück
6.88
Ø Hodnotenie
7.00
7.15Brankár (1 v 1)7.04
0G 0A0G 0A
6.84Obranca (3 v 3)6.90
2G 3A4G 0A
6.82Záložník (6 v 6)6.95
16G 10A17G 7A
7.08Útočník (1 v 1)7.48
9G 3A12G 8A
SV Wehen3-4-2-1
16BrankárF. Stritzel7.2
24ObrancaT. Neubert6.5
27ObrancaJ. Gillekens6.91G2A
15ObrancaJ. Janitzek7.01G1A
4ZáložníkS. Mockenhaupt6.72A
8ZáložníkD. Bogicevic6.82G
11ZáložníkT. Gozusirin7.14G1A
18ZáložníkF. Greilinger6.74A
29ZáložníkF. Kaya6.97G2A
37ZáložníkL. Schleimer6.73G1A
28ÚtočníkM. Flotho7.19G3A
VfL Osnabrück3-4-2-1
21BrankárL. Jonsson7.0
20ObrancaT. Janotta6.7
24ObrancaJ. Muller7.01G
25ObrancaN. Wiemann7.03G
31ZáložníkP. Kammerbauer7.13G
15ZáložníkB. Jacobsen7.02G1A
6ZáložníkB. Henning6.92G
3ZáložníkF. Christensen7.12G2A
29ZáložníkD. Kopacz6.96G1A
23ZáložníkT. Lesueur6.82G3A
11ÚtočníkR. Meissner7.512G8A

Prehľad zápasu

VfL Osnabrück zdolal SV Wehen 3:2. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: T. Gozusirin 32′, I. Badjie 59′, J. Gillekens 68′ (o.g.), N. Agrafiotis 86′, R. Tesche 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. SV Wehen mal 50% držanie lopty, VfL Osnabrück mal 50%. SV Wehen mal 9 striel (3 na bránu), VfL Osnabrück mal 15 (7 na bránu). Očakávané góly: SV Wehen 0.98 — VfL Osnabrück 2.88. SV Wehen urobil 4 striedaní, VfL Osnabrück urobil 5.

Rivalita od 2011

SV Wehen vs VfL Osnabrück vzájomné výsledky

27 stretnutí
SV Wehen
16
výhier
Remízy
3
VfL Osnabrück
8
výhier
Góly spolu
72 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
11/27 · 41%
Nad 2,5
12/27 · 44%

Aktuálna forma

SV Wehen

LDDLLL

VfL Osnabrück

WWWWLW

Predpoveď zápasu

SV Wehen

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

VfL Osnabrück

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : SV Wehen or draw

14%Forma86%
47%Útok53%
13%Obrana88%
80%Vzájomné zápasy20%

Stávkové kurzy

12 stávkových kancelárií

Najlepší kurz

SV Wehen

3.05

Unibet

Remíza

3.55

Pinnacle

VfL Osnabrück

2.36

Pinnacle

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026