Menu

Ssv Ulm 1846 vs Fc Viktoria Koln

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Donaustadion, Ulm2. mája 2026 o 16:30
Rozhodca: N. Rose
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

SSV Ulm 1846
FC Viktoria Köln
Výkop
Marcel Seegert23′
J. MeierF. Vater
33′
Polčas
Evan Brown55′
Elias Löder62′
L. RoserM. Mrden
64′
65′
J. SachseJ. Vega Zambrano
66′
T. DumanF. Engelhardt
67′Lucas Wolf
72′
L. Munst

asistencia: D. Otto

E. Anderson BrownE. Aksakal
73′
M. SeegertA. El-Zein
73′
75′Leonhard Münst
80′
L. MunstF. Ronstadt
80′
R. VelascoS. Kozuki
81′
S. Kozuki

asistencia: S. Handle

89′
V. BoboyL. Popp
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal0
0Shots off Goal0
0Total Shots0
0Blocked Shots0
0Shots insidebox0
0Shots outsidebox0
0Fouls0
0Corner Kicks0
0Offsides0
0Ball Possession0
3Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves0
0Total passes0
0Passes accurate0
0Passes %0
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SSV Ulm 1846 je 6.81, v porovnaní s 6.85 u FC Viktoria Köln. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SSV Ulm 1846 je D. Chessa (6.97), u FC Viktoria Köln je to A. Schulz (7.26).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SSV Ulm 1846 prispeli v tejto sezóne 21 gólmi a 9 asistenciami, na čele s E. Loder (5G). U FC Viktoria Köln je to 16 gólov a 12 asistencií s lídrom D. Otto (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SSV Ulm 1846 nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo FC Viktoria Köln má 2 obrancov s priemerom 6.47. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SSV Ulm 1846 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 6 u FC Viktoria Köln s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SSV Ulm 1846 nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.75, v porovnaní s 2 u FC Viktoria Köln s priemerom 6.92. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u SSV Ulm 1846 a 76% u FC Viktoria Köln. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SSV Ulm 1846 nazbierali v tejto sezóne 53 žltých kariet, v porovnaní s 40 u FC Viktoria Köln. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SSV Ulm 1846 je 27.6 (najmladší: E. Anderson Brown (18), najstarší: D. Chessa (33)), zatiaľ čo FC Viktoria Köln má priemer 23.9 (najmladší: J. Sachse (19), najstarší: S. Handle (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SSV Ulm 1846 majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 23 u FC Viktoria Köln. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SSV Ulm 18463-4-2-14-4-2FC Viktoria Köln
GKDEFMIDFWD
39Ortag21Seegert14Dressel27Mazagg19Meier20Pepic25Loder32Kolle11Chessa33Brown9Roser27Schulz11Velasco22Boboy3Agyekum7Handle5Munst21Wolf6Eisenhu.4Duman40Sachse10Otto

Náhradníci

Tréner: Pavel Dotchev

Náhradníci

Tréner: Marian Wilhelm

SSV Ulm 1846Sila pozíciíFC Viktoria Köln
6.81
Ø Hodnotenie
6.85
6.94Brankár (1 v 1)7.26
0G 0A0G 0A
6.78Obranca (4 v 2)6.47
5G 3A1G 0A
6.83Záložník (4 v 6)6.88
11G 5A6G 6A
6.75Útočník (2 v 2)6.92
5G 1A9G 6A
SSV Ulm 18463-4-2-1
39BrankárC. Ortag6.9
21ObrancaM. Seegert6.81G1A
27ObrancaL. Mazagg6.81G
19ObrancaJ. Meier6.7
32ObrancaN. Kolle6.83G2A
14ZáložníkD. Dressel6.91A
20ZáložníkM. Pepic6.81G
25ZáložníkE. Loder6.75G1A
11ZáložníkD. Chessa7.05G3A
33ÚtočníkE. Anderson Brown6.71G
9ÚtočníkL. Roser6.84G1A
FC Viktoria Köln4-4-2
27BrankárA. Schulz7.3
22ObrancaV. Boboy6.71G
3ObrancaJ. Agyekum6.3
11ZáložníkR. Velasco6.9
7ZáložníkS. Handle7.02G3A
5ZáložníkL. Munst7.13G2A
21ZáložníkL. M. Wolf6.81A
6ZáložníkT. Eisenhuth6.81G
4ZáložníkT. Duman6.7
40ÚtočníkJ. Sachse6.71G1A
10ÚtočníkD. Otto7.28G5A

Prehľad zápasu

FC Viktoria Köln zdolal SSV Ulm 1846 2:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: L. Munst 72′, S. Kozuki 81′. Bolo udelených 5 žltých kariet. SSV Ulm 1846 urobil 4 striedaní, FC Viktoria Köln urobil 5.

Rivalita od 2023

SSV Ulm 1846 vs FC Viktoria Köln vzájomné výsledky

3 stretnutí
SSV Ulm 1846
3
výhier
Remízy
0
FC Viktoria Köln
0
výhier
Góly spolu
7 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
1/3 · 33%
Nad 2,5
1/3 · 33%

Aktuálna forma

SSV Ulm 1846

LLWLDW

FC Viktoria Köln

WLLWWW

Predpoveď zápasu

SSV Ulm 1846

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Viktoria Köln

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : SSV Ulm 1846 or draw

44%Forma56%
50%Útok50%
44%Obrana56%
100%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026