Menu

Fc Ingolstadt 04 vs Erzgebirge Aue

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Audi Sportpark, Ingolstadt3. mája 2026 o 19:30
Domáci

FC Ingolstadt 04

35
Rozhodca: C. Kabalakli

Udalosti zápasu

FC Ingolstadt 04
Erzgebirge Aue
Výkop
F. Carlsen

asistencia: Y. Sturm

7′
G. Christensen

asistencia: L. Rosenlocher

13′
18′
J. Guttau

asistencia: M. Bar

D. KayginE. Kehrer
20′
M. Costly
36′
43′Ryan Malone
Polčas
Gustav Christensen49′
53′
J. Guttau
58′Tristan Zobel
63′
L. SimnicaJ. Gunther-Schmidt
63′
J. CollinsE. Majetschak
63′
E. Weinhauer

asistencia: T. Zobel

69′
R. Malone

asistencia: A. Barylla

G. ChristensenM. Hoppe
73′
Y. SturmO. Drakulic
73′
Emilio Kehrer74′
76′
M. BarR. Bornschein
76′
E. WeinhauerM. Schmid
81′
R. MaloneE. Uhlmann
F. CarlsenM. Plath
88′
M. BesuschkowJ. Maljojoki
88′
89′
J. Guttau

asistencia: J. Gunther-Schmidt

Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal7
2Shots off Goal4
14Total Shots11
5Blocked Shots0
11Shots insidebox9
3Shots outsidebox2
9Fouls12
2Corner Kicks2
2Offsides1
56%Ball Possession44%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
489Total passes365
413Passes accurate305
84%Passes %84%
1.50expected_goals1.47
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Ingolstadt 04 je 7.04, v porovnaní s 6.81 u Erzgebirge Aue. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Ingolstadt 04 je M. Costly (7.65), u Erzgebirge Aue je to L. Lord (7.39).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Ingolstadt 04 prispeli v tejto sezóne 27 gólmi a 16 asistenciami, na čele s M. Costly (12G). U Erzgebirge Aue je to 13 gólov a 5 asistencií s lídrom M. Bar (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Ingolstadt 04 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.04, zatiaľ čo Erzgebirge Aue má 4 obrancov s priemerom 6.73. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Ingolstadt 04 nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.92, oproti 5 u Erzgebirge Aue s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Ingolstadt 04 nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.65, v porovnaní s 1 u Erzgebirge Aue s priemerom 6.93. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u FC Ingolstadt 04 a 80% u Erzgebirge Aue. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Ingolstadt 04 nazbierali v tejto sezóne 44 žltých kariet, v porovnaní s 39 u Erzgebirge Aue. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Ingolstadt 04 je 25.3 (najmladší: G. Christensen (21), najstarší: M. Costly (30)), zatiaľ čo Erzgebirge Aue má priemer 26.3 (najmladší: L. Simnica (21), najstarší: R. Malone (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Ingolstadt 04 majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 23 u Erzgebirge Aue. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Ingolstadt 043-4-2-14-2-3-1Erzgebirge Aue
GKDEFMIDFWD
47Klein6Antzoul.32Lorenz15Scholz24Christe.17Besusch.8Carlsen19Rosenlo.10Kaygin7Sturm22Costly22Lord23Barylla16Malone25Zobel29Collins5Simnica20Fabisch7Weinhau.19Guttau30Seiffert15Bar

Náhradníci

Tréner: Sabrina Wittmann

Náhradníci

Tréner: Christoph Dabrowski

FC Ingolstadt 04Sila pozíciíErzgebirge Aue
7.04
Ø Hodnotenie
6.81
Brankár (1 v 1)7.39
0G 0A0G 0A
7.04Obranca (3 v 4)6.73
5G 0A2G 2A
6.92Záložník (6 v 5)6.73
10G 10A6G 3A
7.65Útočník (1 v 1)6.93
12G 6A5G 0A
FC Ingolstadt 043-4-2-1
47BrankárD. Klein
6ObrancaG. Antzoulas7.1
32ObrancaS. Lorenz7.03G
15ObrancaJ. Scholz7.02G
24ZáložníkG. Christensen6.7
17ZáložníkM. Besuschkow7.13G2A
8ZáložníkF. Carlsen7.12G6A
19ZáložníkL. Rosenlocher6.71A
10ZáložníkD. Kaygin7.15G1A
7ZáložníkY. Sturm
22ÚtočníkM. Costly7.712G6A
Erzgebirge Aue4-2-3-1
22BrankárL. Lord7.4
23ObrancaA. Barylla6.71A
16ObrancaR. Malone7.11G
25ObrancaT. Zobel6.71G
29ObrancaJ. Collins6.51A
5ZáložníkL. Simnica6.5
20ZáložníkJ. Fabisch6.82G
7ZáložníkE. Weinhauer6.81G1A
19ZáložníkJ. Guttau6.82G
30ZáložníkM. Seiffert6.71G2A
15ÚtočníkM. Bar6.95G

Prehľad zápasu

Erzgebirge Aue zdolal FC Ingolstadt 04 5:3. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: F. Carlsen 7′, G. Christensen 13′, J. Guttau 18′, M. Costly 36′, J. Guttau 53′, E. Weinhauer 63′, R. Malone 69′, J. Guttau 89′. Bolo udelených 4 žltých kariet. FC Ingolstadt 04 mal 56% držanie lopty, Erzgebirge Aue mal 44%. FC Ingolstadt 04 mal 14 striel (7 na bránu), Erzgebirge Aue mal 11 (7 na bránu). Očakávané góly: FC Ingolstadt 04 1.50 — Erzgebirge Aue 1.47. FC Ingolstadt 04 urobil 5 striedaní, Erzgebirge Aue urobil 5.

Rivalita od 2025

FC Ingolstadt 04 vs Erzgebirge Aue vzájomné výsledky

1 stretnutí
FC Ingolstadt 04
0
výhier
Remízy
1
Erzgebirge Aue
0
výhier
Góly spolu
4 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 22 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

FC Ingolstadt 04

LWLLLL

Erzgebirge Aue

WDDDLL

Predpoveď zápasu

FC Ingolstadt 04

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Erzgebirge Aue

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Erzgebirge Aue

50%Forma50%
38%Útok62%
58%Obrana42%
38%Vzájomné zápasy62%

Stávkové kurzy

12 stávkových kancelárií

Najlepší kurz

FC Ingolstadt 04

1.78

Betano

Remíza

4.38

Pinnacle

Erzgebirge Aue

4.28

Pinnacle

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026