Menu

Fc Saarbrucken vs Tsv 1860 Munchen

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Ludwigspark Stadion, Saarbrücken18. apríla 2026 o 14:00
Domáci

FC Saarbrücken

00
Hostia

TSV 1860 München

Rozhodca: Cristian Ballweg

Udalosti zápasu

FC Saarbrücken
TSV 1860 München
Výkop
33′Samuel Althaus
Polčas
46′
P. MaierT. Danhof
57′Kevin Volland
S. VasiliadisR. Elongo-Yombo
68′
K. BrunkerD. Baumann
68′
68′
S. HaugenJ. Steinkotter
68′
F. NiederlechnerD. Dordan
68′
S. AlthausP. Hobsch
Philip Fahrner71′
T. CivejaE. Krahn
79′
88′
M. RittmullerL. Husic
90+6′Manuel Pfeifer
M. MulthaupA. Naifi
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal0
0Shots off Goal0
0Total Shots0
0Blocked Shots0
0Shots insidebox0
0Shots outsidebox0
0Fouls0
0Corner Kicks0
0Offsides0
0Ball Possession0
1Yellow Cards3
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves0
0Total passes0
0Passes accurate0
0Passes %0
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Saarbrücken je 6.97, v porovnaní s 6.96 u TSV 1860 München. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Saarbrücken je F. Pick (7.73), u TSV 1860 München je to T. Dahne (7.29).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Saarbrücken prispeli v tejto sezóne 21 gólmi a 10 asistenciami, na čele s F. Pick (7G). U TSV 1860 München je to 26 gólov a 14 asistencií s lídrom S. Haugen (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Saarbrücken nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.80, zatiaľ čo TSV 1860 München má 3 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Saarbrücken nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 7.02, oproti 5 u TSV 1860 München s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Saarbrücken nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.96, v porovnaní s 2 u TSV 1860 München s priemerom 7.05. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u FC Saarbrücken a 77% u TSV 1860 München. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Saarbrücken nazbierali v tejto sezóne 43 žltých kariet, v porovnaní s 50 u TSV 1860 München. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Saarbrücken je 26.2 (najmladší: P. Fahrner (22), najstarší: K. Brunker (31)), zatiaľ čo TSV 1860 München má priemer 28.0 (najmladší: S. Althaus (19), najstarší: F. Niederlechner (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Saarbrücken majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 25 u TSV 1860 München. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Saarbrücken4-2-3-14-3-1-2TSV 1860 München
GKDEFMIDFWD
13Menzel2Fahrner18Wilhelm27Bichsel28Bretsch.23Civeja6Sonthei.11Multhaup19Vasilia.20Pick9Brunker21Dahne29Rittmul.37Schiffe.3Voet27Pfeifer5Jacobsen26Maier20Althaus31Volland22Haugen7Niederl.

Náhradníci

Tréner: Argirios Giannikis

Náhradníci

Tréner: Markus Kauczinski

FC SaarbrückenSila pozíciíTSV 1860 München
6.97
Ø Hodnotenie
6.96
7.15Brankár (1 v 1)7.29
0G 0A0G 0A
6.80Obranca (3 v 3)6.92
1G 2A0G 2A
7.02Záložník (6 v 5)6.88
15G 8A10G 9A
6.96Útočník (1 v 2)7.05
5G 0A16G 3A
FC Saarbrücken4-2-3-1
13BrankárP. Menzel7.2
18ObrancaL. Wilhelm6.81A
27ObrancaJ. Bichsel6.8
28ObrancaN. Bretschneider6.91G1A
2ZáložníkP. Fahrner6.81A
23ZáložníkT. Civeja6.92G3A
6ZáložníkP. Sontheimer7.11G
11ZáložníkM. Multhaup6.93G
19ZáložníkS. Vasiliadis6.82G1A
20ZáložníkF. Pick7.77G3A
9ÚtočníkK. Brunker7.05G
TSV 1860 München4-3-1-2
21BrankárT. Dahne7.3
37ObrancaR. Schifferl7.0
3ObrancaS. Voet7.01A
27ObrancaM. Pfeifer6.81A
29ZáložníkM. Rittmuller6.81G1A
5ZáložníkT. Jacobsen7.14G1A
26ZáložníkP. Maier6.72G2A
20ZáložníkS. Althaus6.81A
31ZáložníkK. Volland7.13G4A
22ÚtočníkS. Haugen7.213G1A
7ÚtočníkF. Niederlechner6.93G2A

Prehľad zápasu

FC Saarbrücken a TSV 1860 München remizovali 0:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Bolo udelených 4 žltých kariet. FC Saarbrücken urobil 4 striedaní, TSV 1860 München urobil 5.

Rivalita od 2025

FC Saarbrücken vs TSV 1860 München vzájomné výsledky

1 stretnutí
FC Saarbrücken
0
výhier
Remízy
0
TSV 1860 München
1
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 20 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

FC Saarbrücken

WWDLDW

TSV 1860 München

DWDDLD

Predpoveď zápasu

FC Saarbrücken

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

TSV 1860 München

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : FC Saarbrücken or draw

63%Forma38%
43%Útok57%
53%Obrana47%
50%Vzájomné zápasy50%

Zranenia a stopky

FC Saarbrücken

  • OtáznyA. Naïfi

TSV 1860 München

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026