Menu

Rot Wei Essen vs Fc Ingolstadt 04

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Stadion an der Hafenstrasse, Essen11. apríla 2026 o 14:00
Domáci

Rot-Weiß Essen

41
Hostia

FC Ingolstadt 04

Rozhodca: L. Jurgensen

Udalosti zápasu

Rot-Weiß Essen
FC Ingolstadt 04
Výkop
11′Jasper Maljojoki
D. Abiama

asistencia: L. Brumme

19′
28′
J. Maljojoki

asistencia: F. Carlsen

Lucas Brumme42′
Polčas
J. Hofmann

asistencia: J. Rios Alonso

47′
61′
F. CarlsenY. Sturm
61′
D. KayginM. Plath
Kaito Mizuta63′
M. JanssenJ. Cuber Potocnik
71′
L. BrummeM. Obuz
71′
J. HofmannB. Huning
77′
83′
Y. DeichmannL. Rosenlocher
83′
G. ChristensenJ. Kugel
D. AbiamaR. Safi
87′
K. MizutaR. Reisig
87′
90′
M. BesuschkowT. Bagaric
G. Antzoulas

Own Goal

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal0
0Shots off Goal0
0Total Shots0
0Blocked Shots0
0Shots insidebox0
0Shots outsidebox0
0Fouls0
0Corner Kicks0
0Offsides0
0Ball Possession0
3Yellow Cards1
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves0
0Total passes0
0Passes accurate0
0Passes %0
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Rot-Weiß Essen je 7.02, v porovnaní s 7.04 u FC Ingolstadt 04. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Rot-Weiß Essen je K. Mizuta (7.44), u FC Ingolstadt 04 je to M. Costly (7.65).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Rot-Weiß Essen prispeli v tejto sezóne 35 gólmi a 22 asistenciami, na čele s M. Janssen (9G). U FC Ingolstadt 04 je to 25 gólov a 17 asistencií s lídrom M. Costly (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Rot-Weiß Essen nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.96, zatiaľ čo FC Ingolstadt 04 má 3 obrancov s priemerom 6.87. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Rot-Weiß Essen nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.01, oproti 7 u FC Ingolstadt 04 s hodnotením 7.07. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Rot-Weiß Essen nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.08, v porovnaní s 0 u FC Ingolstadt 04 s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Rot-Weiß Essen a 77% u FC Ingolstadt 04. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Rot-Weiß Essen nazbierali v tejto sezóne 55 žltých kariet, v porovnaní s 38 u FC Ingolstadt 04. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Rot-Weiß Essen je 27.0 (najmladší: M. Kostka (22), najstarší: K. Gjasula (36)), zatiaľ čo FC Ingolstadt 04 má priemer 26.3 (najmladší: G. Christensen (21), najstarší: Y. Deichmann (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Rot-Weiß Essen majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 26 u FC Ingolstadt 04. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Rot-Weiß Essen4-2-3-13-4-3FC Ingolstadt 04
GKDEFMIDFWD
1Golz2Kostka4Schultz23Alonso37Hofmann8Gjasula26Musel11Abiama24Mizuta14Brumme20Janssen25Eisele6Antzoul.34Frode23Maljojo.20Deichma.17Besusch.8Carlsen24Christe.22Costly30Drakulic10Kaygin

Náhradníci

Tréner: Uwe Koschinat

Náhradníci

Tréner: Sabrina Wittmann

Rot-Weiß EssenSila pozíciíFC Ingolstadt 04
7.02
Ø Hodnotenie
7.04
7.15Brankár (1 v 1)7.40
0G 0A0G 0A
6.96Obranca (4 v 3)6.87
6G 5A3G 2A
7.01Záložník (4 v 7)7.07
15G 14A22G 15A
7.08Útočník (2 v 0)
14G 3A
Rot-Weiß Essen4-2-3-1
1BrankárJ. Golz7.2
2ObrancaM. Kostka6.6
4ObrancaM. Schultz6.81A
23ObrancaJ. Rios Alonso7.24G
14ObrancaL. Brumme7.22G4A
37ZáložníkJ. Hofmann6.62G3A
8ZáložníkK. Gjasula7.01G1A
26ZáložníkT. Musel7.06G2A
24ZáložníkK. Mizuta7.46G8A
11ÚtočníkD. Abiama7.35G3A
20ÚtočníkM. Janssen6.99G
FC Ingolstadt 043-4-3
25BrankárK. Eisele7.4
6ObrancaG. Antzoulas7.1
23ObrancaJ. Maljojoki6.82G
20ObrancaY. Deichmann6.81G2A
34ZáložníkL. Frode6.8
17ZáložníkM. Besuschkow7.13G2A
8ZáložníkF. Carlsen7.12G6A
24ZáložníkG. Christensen6.7
22ZáložníkM. Costly7.712G6A
30ZáložníkO. Drakulic
10ZáložníkD. Kaygin7.15G1A

Prehľad zápasu

Rot-Weiß Essen zdolal FC Ingolstadt 04 4:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: D. Abiama 19′, J. Maljojoki 28′, J. Hofmann 47′, G. Antzoulas 90′ (o.g.), J. Cuber Potocnik 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Rot-Weiß Essen urobil 5 striedaní, FC Ingolstadt 04 urobil 5.

Rivalita od 2025

Rot-Weiß Essen vs FC Ingolstadt 04 vzájomné výsledky

1 stretnutí
Rot-Weiß Essen
1
výhier
Remízy
0
FC Ingolstadt 04
0
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 12 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Rot-Weiß Essen

LLLWWW

FC Ingolstadt 04

LWLLLL

Predpoveď zápasu

Rot-Weiß Essen

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Ingolstadt 04

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Rot-Weiß Essen or draw

83%Forma17%
70%Útok30%
57%Obrana43%
71%Vzájomné zápasy29%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026