Menu

Tsv 1860 Munchen vs Ssv Jahn Regensburg

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Städtisches Stadion an der Grünwalder Straße, Munich12. apríla 2026 o 19:30

Udalosti zápasu

TSV 1860 München
SSV Jahn Regensburg
Výkop
S. Haugen

asistencia: K. Volland

28′
42′
L. Matzler

asistencia: A. Fein

45′
P. Muller

asistencia: C. Kuhlwetter

Polčas
M. ReinthalerR. Schifferl
46′
51′
N. EichingerE. Hottmann
53′Felix Gebhardt
66′
J. X. PosseltF. Dietz
66′
L. MatzlerR. Ziegele
F. NiederlechnerJ. Steinkotter
72′
M. RittmullerM. Schroter
72′
S. Haugen

asistencia: S. Althaus

81′
83′Philipp Muller
K. VollandP. Hobsch
83′
88′
A. FeinB. Saller
90+2′Benedikt Saller
L. FassmannD. Dordan
90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal4
5Shots off Goal2
18Total Shots11
4Blocked Shots5
15Shots insidebox6
3Shots outsidebox5
12Fouls12
9Corner Kicks5
6Offsides1
55%Ball Possession45%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves7
480Total passes392
356Passes accurate292
74%Passes %74%
3.32expected_goals1.05
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy TSV 1860 München je 6.97, v porovnaní s 6.96 u SSV Jahn Regensburg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč TSV 1860 München je T. Dahne (7.29), u SSV Jahn Regensburg je to A. Fein (7.60).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky TSV 1860 München prispeli v tejto sezóne 25 gólmi a 13 asistenciami, na čele s S. Haugen (13G). U SSV Jahn Regensburg je to 21 gólov a 17 asistencií s lídrom N. Eichinger (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

TSV 1860 München nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.94, zatiaľ čo SSV Jahn Regensburg má 3 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

TSV 1860 München nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.90, oproti 7 u SSV Jahn Regensburg s hodnotením 7.04. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

TSV 1860 München nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.05, v porovnaní s 0 u SSV Jahn Regensburg s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u TSV 1860 München a 76% u SSV Jahn Regensburg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu TSV 1860 München nazbierali v tejto sezóne 48 žltých kariet, v porovnaní s 43 u SSV Jahn Regensburg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky TSV 1860 München je 27.3 (najmladší: L. Fassmann (19), najstarší: F. Niederlechner (35)), zatiaľ čo SSV Jahn Regensburg má priemer 22.8 (najmladší: L. Wurm (19), najstarší: C. Kuhlwetter (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu TSV 1860 München majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 29 u SSV Jahn Regensburg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

TSV 1860 München3-4-1-23-4-2-1SSV Jahn Regensburg
GKDEFMIDFWD
21Dahne33Fassmann16Reintha.3Voet29Rittmul.5Jacobsen20Althaus27Pfeifer31Volland22Haugen7Niederl.1Gebhardt37Wurm31Matzler33Seidel25Oliveira5Muller29Fein26Bauer11Eiching.30Kuhlwet.20Posselt

Náhradníci

Tréner: Markus Kauczinski

Náhradníci

Tréner: Sascha Hildmann

TSV 1860 MünchenSila pozíciíSSV Jahn Regensburg
6.97
Ø Hodnotenie
6.96
7.29Brankár (1 v 1)7.03
0G 0A0G 0A
6.94Obranca (3 v 3)6.79
1G 2A3G 3A
6.90Záložník (5 v 7)7.04
8G 8A18G 14A
7.05Útočník (2 v 0)
16G 3A
TSV 1860 München3-4-1-2
21BrankárT. Dahne7.3
33ObrancaL. Fassmann6.7
16ObrancaM. Reinthaler7.21G1A
3ObrancaS. Voet7.01A
29ZáložníkM. Rittmuller6.81G1A
5ZáložníkT. Jacobsen7.14G1A
20ZáložníkS. Althaus6.81A
27ZáložníkM. Pfeifer6.81A
31ZáložníkK. Volland7.13G4A
22ÚtočníkS. Haugen7.213G1A
7ÚtočníkF. Niederlechner6.93G2A
SSV Jahn Regensburg3-4-2-1
1BrankárF. Gebhardt7.0
37ObrancaL. Wurm7.12G2A
31ObrancaL. Matzler6.71G
33ObrancaN. Seidel6.61A
25ZáložníkN. Oliveira6.71G3A
5ZáložníkP. Muller6.73G
29ZáložníkA. Fein7.61G4A
26ZáložníkB. Bauer6.81G1A
11ZáložníkN. Eichinger7.58G4A
30ZáložníkC. Kuhlwetter6.94G2A
20ZáložníkJ. X. Posselt

Prehľad zápasu

TSV 1860 München a SSV Jahn Regensburg remizovali 2:2. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: S. Haugen 28′, L. Matzler 42′, P. Muller 45′, S. Haugen 81′. Bolo udelených 4 žltých kariet. TSV 1860 München mal 55% držanie lopty, SSV Jahn Regensburg mal 45%. TSV 1860 München mal 18 striel (9 na bránu), SSV Jahn Regensburg mal 11 (4 na bránu). Očakávané góly: TSV 1860 München 3.32 — SSV Jahn Regensburg 1.05. TSV 1860 München urobil 5 striedaní, SSV Jahn Regensburg urobil 4.

Rivalita od 2012

TSV 1860 München vs SSV Jahn Regensburg vzájomné výsledky

8 stretnutí
TSV 1860 München
3
výhier
Remízy
2
SSV Jahn Regensburg
3
výhier
Góly spolu
22 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
4/8 · 50%
Nad 2,5
4/8 · 50%

Aktuálna forma

TSV 1860 München

DWDDLD

SSV Jahn Regensburg

WWLDWL

Predpoveď zápasu

TSV 1860 München

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SSV Jahn Regensburg

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or SSV Jahn Regensburg

42%Forma58%
27%Útok73%
57%Obrana43%
29%Vzájomné zápasy71%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026