Menu

Erzgebirge Aue vs Verl

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Erzgebirgsstadion, Aue12. apríla 2026 o 16:30
11
Hostia

Verl

Rozhodca: B. H. Uhrig

Udalosti zápasu

Erzgebirge Aue
Verl
Výkop
3′
B. Taz

asistencia: M. Worner

Polčas
Anthony Barylla46′
51′
Y. OttoJ. Stark
63′
F. WessigJ. Arweiler
E. Weinhauer
64′
R. BornscheinE. Majetschak
65′
A. BaryllaL. Simnica
65′
E. UhlmannJ. Ehlers
65′
77′
J. EzeA. Mesanovic
77′
M. WornerA. Japaur
81′Julian Stark
M. BarJ. Gunther-Schmidt
83′
E. WeinhauerM. Schmid
83′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal2
1Shots off Goal6
5Total Shots11
1Blocked Shots3
3Shots insidebox6
2Shots outsidebox5
11Fouls4
2Corner Kicks10
6Offsides2
32%Ball Possession68%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
268Total passes689
178Passes accurate591
66%Passes %86%
0.52expected_goals1.02
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Erzgebirge Aue je 6.79, v porovnaní s 6.98 u Verl. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Erzgebirge Aue je R. Malone (7.09), u Verl je to B. Taz (7.96).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Erzgebirge Aue prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 5 asistenciami, na čele s M. Bar (5G). U Verl je to 24 gólov a 28 asistencií s lídrom B. Taz (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Erzgebirge Aue nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo Verl má 3 obrancov s priemerom 7.06. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Erzgebirge Aue nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.76, oproti 5 u Verl s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Erzgebirge Aue nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.79, v porovnaní s 2 u Verl s priemerom 7.33. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Erzgebirge Aue a 85% u Verl. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Erzgebirge Aue nazbierali v tejto sezóne 43 žltých kariet, v porovnaní s 38 u Verl. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Erzgebirge Aue je 27.3 (najmladší: T. Zobel (22), najstarší: M. Mannel (37)), zatiaľ čo Verl má priemer 23.8 (najmladší: M. Worner (21), najstarší: N. Kijewski (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Erzgebirge Aue majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 30 u Verl. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Erzgebirge Aue4-4-24-3-1-2Verl
GKDEFMIDFWD
1Mannel23Barylla16Malone25Zobel30Seiffert19Guttau11Uhlmann20Fabisch7Weinhau.15Bar9Bornsch.1Schulze20Mhamdi5Ens34Otto19Kijewski18Wessig6Eze28Otto8Waidner11Worner10Taz

Náhradníci

Tréner: Christoph Dabrowski

Náhradníci

Tréner: Tobias Strobl

Erzgebirge AueSila pozíciíVerl
6.79
Ø Hodnotenie
6.98
6.99Brankár (1 v 1)6.90
0G 0A0G 0A
6.78Obranca (4 v 3)7.06
3G 3A7G 7A
6.76Záložník (4 v 5)6.76
5G 2A2G 5A
6.79Útočník (2 v 2)7.33
6G 0A15G 16A
Erzgebirge Aue4-4-2
1BrankárM. Mannel7.0
23ObrancaA. Barylla6.71A
16ObrancaR. Malone7.11G
25ObrancaT. Zobel6.71G
30ObrancaM. Seiffert6.71G2A
19ZáložníkJ. Guttau6.82G
11ZáložníkE. Uhlmann6.61A
20ZáložníkJ. Fabisch6.82G
7ZáložníkE. Weinhauer6.81G1A
15ÚtočníkM. Bar6.95G
9ÚtočníkR. Bornschein6.71G
Verl4-3-1-2
1BrankárP. Schulze6.9
20ObrancaO. Mhamdi7.25G4A
34ObrancaF. Otto7.11G
19ObrancaN. Kijewski6.91G3A
5ZáložníkM. Ens
18ZáložníkF. Wessig6.8
6ZáložníkJ. Eze6.71G2A
28ZáložníkY. Otto6.71G1A
8ZáložníkD. Waidner6.92A
11ÚtočníkM. Worner6.72G3A
10ÚtočníkB. Taz8.013G13A

Prehľad zápasu

Erzgebirge Aue a Verl remizovali 1:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: B. Taz 3′, E. Weinhauer 64′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Erzgebirge Aue mal 32% držanie lopty, Verl mal 68%. Erzgebirge Aue mal 5 striel (3 na bránu), Verl mal 11 (2 na bránu). Očakávané góly: Erzgebirge Aue 0.52 — Verl 1.02. Erzgebirge Aue urobil 5 striedaní, Verl urobil 4.

Rivalita od 2022

Erzgebirge Aue vs Verl vzájomné výsledky

7 stretnutí
Erzgebirge Aue
0
výhier
Remízy
1
Verl
6
výhier
Góly spolu
32 · 4.6/zápas
Obaja skórovali
7/7 · 100%
Nad 2,5
6/7 · 86%

Aktuálna forma

Erzgebirge Aue

WDDDLL

Verl

WLWDLL

Predpoveď zápasu

Erzgebirge Aue

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Verl

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Verl

0%Forma100%
41%Útok59%
21%Obrana79%
7%Vzájomné zápasy93%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026