Menu

Fc Schweinfurt 05 vs Rot Wei Essen

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Sachs-Stadion, Schweinfurt7. apríla 2026 o 19:00
13
Hostia

Rot-Weiß Essen

Rozhodca: Cristian Ballweg

Udalosti zápasu

FC Schweinfurt 05
Rot-Weiß Essen
Výkop
24′
D. Abiama

asistencia: F. Bouebari

Luka Trslic29′
Pius Krätschmer35′
Devin Angleberger36′
39′
T. Musel

asistencia: D. Abiama

Polčas
S. MullerW. Osawe
46′
D. ForkelM. Wintzheimer
46′
T. LatteierJ. Endres
57′
67′
R. SafiM. Janssen
P. KratschmerL. Langhans
74′
74′
M. KostkaB. Huning
74′
L. BrummeM. Obuz
76′
M. Obuz

asistencia: K. Mizuta

N. VakouftsisN. Grimbs
78′
82′
K. MizutaN. Kaiser
82′
T. MuselR. Reisig
E. Shuranov
87′
Joshua Endres90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal7
1Shots off Goal8
12Total Shots22
6Blocked Shots6
7Shots insidebox17
5Shots outsidebox5
8Fouls6
5Corner Kicks7
0Offsides2
55%Ball Possession45%
4Yellow Cards0
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
373Total passes342
294Passes accurate261
79%Passes %76%
1.54expected_goals2.50
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Schweinfurt 05 je 6.80, v porovnaní s 6.99 u Rot-Weiß Essen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Schweinfurt 05 je T. Stahl (7.35), u Rot-Weiß Essen je to K. Mizuta (7.44).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Schweinfurt 05 prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 6 asistenciami, na čele s E. Shuranov (4G). U Rot-Weiß Essen je to 25 gólov a 21 asistencií s lídrom T. Musel (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Schweinfurt 05 nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Rot-Weiß Essen má 4 obrancov s priemerom 6.84. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Schweinfurt 05 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.64, oproti 5 u Rot-Weiß Essen s hodnotením 7.18. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Schweinfurt 05 nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.78, v porovnaní s 1 u Rot-Weiß Essen s priemerom 6.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u FC Schweinfurt 05 a 79% u Rot-Weiß Essen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Schweinfurt 05 nazbierali v tejto sezóne 48 žltých kariet, v porovnaní s 51 u Rot-Weiß Essen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Schweinfurt 05 je 24.5 (najmladší: D. Forkel (20), najstarší: J. Geis (32)), zatiaľ čo Rot-Weiß Essen má priemer 26.7 (najmladší: M. Kostka (22), najstarší: K. Gjasula (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Schweinfurt 05 majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 29 u Rot-Weiß Essen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Schweinfurt 055-4-14-2-3-1Rot-Weiß Essen
GKDEFMIDFWD
1Stahl18Trslic31Vakouft.30Geis6Zeller23Kratsch.37Muller3Anglebe.24Latteier17Forkel9Shuranov1Golz2Kostka4Schultz23Alonso19Bouebari8Gjasula26Musel11Abiama24Mizuta14Brumme7Safi

Náhradníci

Tréner: Benjamin Freund

Náhradníci

Tréner: Uwe Koschinat

FC Schweinfurt 05Sila pozíciíRot-Weiß Essen
6.80
Ø Hodnotenie
6.99
7.35Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
6.83Obranca (5 v 4)6.84
3G 5A5G 2A
6.64Záložník (4 v 5)7.18
2G 1A20G 18A
6.78Útočník (1 v 1)6.53
4G 0A0G 1A
FC Schweinfurt 055-4-1
1BrankárT. Stahl7.3
18ObrancaL. Trslic6.62A
31ObrancaN. Vakouftsis6.9
30ObrancaJ. Geis7.22G1A
6ObrancaL. Zeller6.71A
23ObrancaP. Kratschmer6.61G1A
37ZáložníkS. Muller6.61G1A
3ZáložníkD. Angleberger6.71G
24ZáložníkT. Latteier6.6
17ZáložníkD. Forkel6.6
9ÚtočníkE. Shuranov6.84G
Rot-Weiß Essen4-2-3-1
1BrankárJ. Golz7.2
2ObrancaM. Kostka6.6
4ObrancaM. Schultz6.81A
23ObrancaJ. Rios Alonso7.24G
19ObrancaF. Bouebari6.71G1A
8ZáložníkK. Gjasula7.01G1A
26ZáložníkT. Musel7.06G2A
11ZáložníkD. Abiama7.35G3A
24ZáložníkK. Mizuta7.46G8A
14ZáložníkL. Brumme7.22G4A
7ÚtočníkR. Safi6.51A

Prehľad zápasu

Rot-Weiß Essen zdolal FC Schweinfurt 05 3:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: D. Abiama 24′, T. Musel 39′, M. Obuz 76′, E. Shuranov 87′. Bolo udelených 4 žltých kariet. FC Schweinfurt 05 mal 55% držanie lopty, Rot-Weiß Essen mal 45%. FC Schweinfurt 05 mal 12 striel (5 na bránu), Rot-Weiß Essen mal 22 (7 na bránu). Očakávané góly: FC Schweinfurt 05 1.54 — Rot-Weiß Essen 2.50. FC Schweinfurt 05 urobil 5 striedaní, Rot-Weiß Essen urobil 5.

Rivalita od 2025

FC Schweinfurt 05 vs Rot-Weiß Essen vzájomné výsledky

1 stretnutí
FC Schweinfurt 05
0
výhier
Remízy
0
Rot-Weiß Essen
1
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

FC Schweinfurt 05

DDDDLL

Rot-Weiß Essen

LLLWWW

Predpoveď zápasu

FC Schweinfurt 05

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Rot-Weiß Essen

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Rot-Weiß Essen

29%Forma71%
33%Útok67%
29%Obrana71%
0%Vzájomné zápasy100%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026