Menu

Msv Duisburg vs Vfl Osnabruck

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Schauinsland-Reisen-Arena, Duisburg7. apríla 2026 o 19:00
10
Rozhodca: Nico Fuchs

Udalosti zápasu

MSV Duisburg
VfL Osnabrück
Výkop
25′
R. FabinskiT. Janotta
F. Kruger
30′
Polčas
56′Niklas Wiemann
T. TopkenL. Lobinger
63′
68′
T. LesueurD. Kopacz
D. KotherC. Noss
72′
M. GockanC. Coskun
72′
Florian Krüger73′
Christian Viet75′
79′
B. JacobsenR. Tesche
79′
F. WagnerJ. Kania
79′
P. KammerbauerK. Proger
F. KrugerL. Muller
81′
Can Coskun86′
Conor Noß90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
3Shots off Goal3
8Total Shots9
1Blocked Shots3
5Shots insidebox4
3Shots outsidebox5
14Fouls14
0Corner Kicks1
4Offsides2
45%Ball Possession55%
6Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
385Total passes548
286Passes accurate434
74%Passes %79%
1.31expected_goals0.56
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy MSV Duisburg je 6.76, v porovnaní s 7.04 u VfL Osnabrück. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč MSV Duisburg je M. Braune (7.06), u VfL Osnabrück je to R. Meissner (7.48).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky MSV Duisburg prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 7 asistenciami, na čele s J. Bitter (3G). U VfL Osnabrück je to 34 gólov a 23 asistencií s lídrom R. Meissner (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

MSV Duisburg nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.68, zatiaľ čo VfL Osnabrück má 3 obrancov s priemerom 7.02. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

MSV Duisburg nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.79, oproti 6 u VfL Osnabrück s hodnotením 6.98. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

MSV Duisburg nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.71, v porovnaní s 1 u VfL Osnabrück s priemerom 7.48. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u MSV Duisburg a 77% u VfL Osnabrück. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu MSV Duisburg nazbierali v tejto sezóne 36 žltých kariet, v porovnaní s 45 u VfL Osnabrück. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky MSV Duisburg je 24.5 (najmladší: B. Schlicke (20), najstarší: J. Bitter (28)), zatiaľ čo VfL Osnabrück má priemer 26.7 (najmladší: I. Badjie (20), najstarší: L. Jonsson (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu MSV Duisburg majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 32 u VfL Osnabrück. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

MSV Duisburg5-4-13-4-2-1VfL Osnabrück
GKDEFMIDFWD
1Braune20Jessen29Bitter5Fleckst.40Schlicke17Gockan26Kruger10Viet6Bulic31Kother22Topken21Jonsson27Fabinski24Muller25Wiemann31Kammerb.26Wagner15Jacobsen23Lesueur37Badjie18Kehl11Meissner

Náhradníci

Tréner: Dietmar Hirsch

Náhradníci

Tréner: Timo Schultz

MSV DuisburgSila pozíciíVfL Osnabrück
6.76
Ø Hodnotenie
7.04
7.06Brankár (1 v 1)7.04
0G 0A0G 0A
6.68Obranca (5 v 3)7.02
5G 4A5G 2A
6.79Záložník (4 v 6)6.98
2G 3A17G 13A
6.71Útočník (1 v 1)7.48
2G 0A12G 8A
MSV Duisburg5-4-1
1BrankárM. Braune7.1
20ObrancaN. Jessen6.41A
29ObrancaJ. Bitter7.03G1A
5ObrancaT. Fleckstein6.82G
40ObrancaB. Schlicke6.81A
17ObrancaM. Gockan6.41A
26ZáložníkF. Kruger6.72G1A
10ZáložníkC. Viet6.81A
6ZáložníkR. Bulic6.8
31ZáložníkD. Kother6.91A
22ÚtočníkT. Topken6.72G
VfL Osnabrück3-4-2-1
21BrankárL. Jonsson7.0
27ObrancaR. Fabinski7.01G2A
24ObrancaJ. Muller7.01G
25ObrancaN. Wiemann7.03G
31ZáložníkP. Kammerbauer7.13G
26ZáložníkF. Wagner6.91G
15ZáložníkB. Jacobsen7.02G1A
23ZáložníkT. Lesueur6.82G3A
37ZáložníkI. Badjie6.86G1A
18ZáložníkL. Kehl7.23G8A
11ÚtočníkR. Meissner7.512G8A

Prehľad zápasu

MSV Duisburg zdolal VfL Osnabrück 1:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: F. Kruger 30′. Bolo udelených 7 žltých kariet. MSV Duisburg mal 45% držanie lopty, VfL Osnabrück mal 55%. MSV Duisburg mal 8 striel (4 na bránu), VfL Osnabrück mal 9 (3 na bránu). Očakávané góly: MSV Duisburg 1.31 — VfL Osnabrück 0.56. MSV Duisburg urobil 4 striedaní, VfL Osnabrück urobil 5.

Rivalita od 2025

MSV Duisburg vs VfL Osnabrück vzájomné výsledky

1 stretnutí
MSV Duisburg
0
výhier
Remízy
1
VfL Osnabrück
0
výhier
Góly spolu
0 · 0.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

MSV Duisburg

WLWWWL

VfL Osnabrück

WWWWLW

Predpoveď zápasu

MSV Duisburg

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

VfL Osnabrück

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or VfL Osnabrück

32%Forma68%
35%Útok65%
10%Obrana90%
29%Vzájomné zápasy71%

Stadium

Schauinsland-Reisen-Arena, Duisburg-Mitte — 31,500 capacity, opened in 2003. Home of MSV Duisburg.

Schauinsland-Reisen-Arena

Arne Müseler · CC BY-SA 3.0 de

Capacity
31,500
Opened
2003
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026