Menu

Stuttgart Ii vs Ssv Jahn Regensburg

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

WIRmachenDRUCK Arena, Aspach4. apríla 2026 o 16:30
Domáci

Stuttgart II

31
Hostia

SSV Jahn Regensburg

Rozhodca: Niclas Rose

Udalosti zápasu

Stuttgart II
SSV Jahn Regensburg
Výkop
45+2′Benedikt Bauer
Polčas
M. CatovicY. Spalt
46′
M. Ouro-TagbaM. Sankoh
67′
67′
B. BauerO. Schonfelder
J. DiehlA. Nankishi
68′
68′
B. SallerP. Muller
68′
C. KuhlwetterL. Hermes
75′
E. HottmannJ. X. Posselt
N. SessaJ. Luers
79′
N. Darvich

asistencia: J. Luers

80′
83′
L. WurmP. Beckhoff
A. Nankishi

asistencia: J. Luers

87′
A. Nankishi

asistencia: M. Sankoh

89′
N. DarvichL. Penna
90′
90′
J. X. Posselt

asistencia: N. Seidel

Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal8
2Shots off Goal3
13Total Shots16
1Blocked Shots5
8Shots insidebox12
5Shots outsidebox4
11Fouls20
5Corner Kicks5
3Offsides1
54%Ball Possession46%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
7Goalkeeper Saves6
379Total passes364
312Passes accurate289
82%Passes %79%
1.20expected_goals2.21
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Stuttgart II je 7.02, v porovnaní s 7.04 u SSV Jahn Regensburg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Stuttgart II je D. Draband (8.00), u SSV Jahn Regensburg je to A. Fein (7.60).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Stuttgart II prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 11 asistenciami, na čele s N. Darvich (6G). U SSV Jahn Regensburg je to 29 gólov a 21 asistencií s lídrom E. Hottmann (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Stuttgart II nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo SSV Jahn Regensburg má 3 obrancov s priemerom 6.95. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Stuttgart II nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.04, oproti 4 u SSV Jahn Regensburg s hodnotením 6.98. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Stuttgart II nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.89, v porovnaní s 3 u SSV Jahn Regensburg s priemerom 7.22. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Stuttgart II a 74% u SSV Jahn Regensburg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Stuttgart II nazbierali v tejto sezóne 45 žltých kariet, v porovnaní s 49 u SSV Jahn Regensburg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Stuttgart II je 22.5 (najmladší: M. Catovic (18), najstarší: D. Nothnagel (31)), zatiaľ čo SSV Jahn Regensburg má priemer 24.5 (najmladší: L. Wurm (19), najstarší: B. Saller (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Stuttgart II majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 27 u SSV Jahn Regensburg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Stuttgart II4-2-3-13-4-3SSV Jahn Regensburg
GKDEFMIDFWD
28Draband24Olivier13Kohler29Nothnag.16Meyer5Catovic8Benedet.31Darvich10Sessa26Diehl27Ouro-Ta.1Gebhardt37Wurm44Karbste.33Seidel25Oliveira29Fein6Saller26Bauer11Eiching.21Hottmann30Kuhlwet.

Náhradníci

Tréner: Nico Willig

Náhradníci

Tréner: Michael Wimmer

Stuttgart IISila pozíciíSSV Jahn Regensburg
7.02
Ø Hodnotenie
7.04
8.00Brankár (1 v 1)7.03
0G 0A0G 0A
6.79Obranca (4 v 3)6.95
1G 4A4G 3A
7.04Záložník (5 v 4)6.98
12G 7A4G 8A
6.89Útočník (1 v 3)7.22
4G 0A21G 10A
Stuttgart II4-2-3-1
28BrankárD. Draband8.0
24ObrancaC. Olivier6.82A
13ObrancaT. Kohler6.4
29ObrancaD. Nothnagel6.91G
16ObrancaL. Meyer7.02A
5ZáložníkM. Catovic6.9
8ZáložníkS. Di Benedetto6.8
31ZáložníkN. Darvich7.36G2A
10ZáložníkN. Sessa7.34G3A
26ZáložníkJ. Diehl7.02G2A
27ÚtočníkM. Ouro-Tagba6.94G
SSV Jahn Regensburg3-4-3
1BrankárF. Gebhardt7.0
37ObrancaL. Wurm7.12G2A
44ObrancaM. Karbstein7.22G
33ObrancaN. Seidel6.61A
25ZáložníkN. Oliveira6.71G3A
29ZáložníkA. Fein7.61G4A
6ZáložníkB. Saller6.81G
26ZáložníkB. Bauer6.81G1A
11ÚtočníkN. Eichinger7.58G4A
21ÚtočníkE. Hottmann7.39G4A
30ÚtočníkC. Kuhlwetter6.94G2A

Prehľad zápasu

Stuttgart II zdolal SSV Jahn Regensburg 3:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: N. Darvich 80′, A. Nankishi 87′, A. Nankishi 89′, J. X. Posselt 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Stuttgart II mal 54% držanie lopty, SSV Jahn Regensburg mal 46%. Stuttgart II mal 13 striel (9 na bránu), SSV Jahn Regensburg mal 16 (8 na bránu). Očakávané góly: Stuttgart II 1.20 — SSV Jahn Regensburg 2.21. Stuttgart II urobil 5 striedaní, SSV Jahn Regensburg urobil 5.

Rivalita od 2025

Stuttgart II vs SSV Jahn Regensburg vzájomné výsledky

1 stretnutí
Stuttgart II
0
výhier
Remízy
0
SSV Jahn Regensburg
1
výhier
Góly spolu
5 · 5.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 32 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Stuttgart II

WLDLDW

SSV Jahn Regensburg

WWLDWL

Predpoveď zápasu

Stuttgart II

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SSV Jahn Regensburg

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or SSV Jahn Regensburg

27%Forma73%
31%Útok69%
44%Obrana56%
7%Vzájomné zápasy93%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026