Menu

Tsv 1860 Munchen vs Waldhof Mannheim

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Städtisches Stadion an der Grünwalder Straße, Munich4. apríla 2026 o 14:00
Domáci

TSV 1860 München

11
Hostia

Waldhof Mannheim

Rozhodca: Jarno Wienefeld

Udalosti zápasu

TSV 1860 München
Waldhof Mannheim
Výkop
23′Kushtrim Asallari
27′
L. Bierschenk
Kevin Volland42′
Polčas
60′
K. AsallariV. Thill
61′
D. MichelJ. Rieckmann
63′Julian Rieckmann
P. MaierD. Dordan
73′
S. AlthausD. Philipp
73′
P. HobschJ. Steinkotter
73′
81′
F. LohkemperT. Boyd
82′
M. ThalhammerT. Sechelmann
S. Haugen

asistencia: K. Volland

85′
86′
L. BierschenkMasca
90+1′Masca
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal4
6Shots off Goal4
16Total Shots12
6Blocked Shots4
13Shots insidebox6
3Shots outsidebox6
11Fouls14
8Corner Kicks4
0Offsides1
53%Ball Possession47%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
465Total passes424
383Passes accurate338
82%Passes %80%
2.11expected_goals1.61
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy TSV 1860 München je 6.95, v porovnaní s 6.87 u Waldhof Mannheim. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč TSV 1860 München je T. Dahne (7.29), u Waldhof Mannheim je to N. Hoffmann (7.06).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky TSV 1860 München prispeli v tejto sezóne 25 gólmi a 12 asistenciami, na čele s S. Haugen (13G). U Waldhof Mannheim je to 19 gólov a 7 asistencií s lídrom F. Lohkemper (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

TSV 1860 München nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.04, zatiaľ čo Waldhof Mannheim má 4 obrancov s priemerom 6.89. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

TSV 1860 München nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 5 u Waldhof Mannheim s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

TSV 1860 München nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.98, v porovnaní s 1 u Waldhof Mannheim s priemerom 7.04. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u TSV 1860 München a 80% u Waldhof Mannheim. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu TSV 1860 München nazbierali v tejto sezóne 39 žltých kariet, v porovnaní s 37 u Waldhof Mannheim. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky TSV 1860 München je 27.4 (najmladší: S. Althaus (19), najstarší: K. Volland (33)), zatiaľ čo Waldhof Mannheim má priemer 24.7 (najmladší: O. Ogbemudia (19), najstarší: F. Lohkemper (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu TSV 1860 München majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 24 u Waldhof Mannheim. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

TSV 1860 München3-4-1-24-2-3-1Waldhof Mannheim
GKDEFMIDFWD
21Dahne37Schiffe.16Reintha.3Voet2Danhof26Maier20Althaus41Lippmann31Volland34Hobsch22Haugen1Nijhuis25Ba6Hoffmann5Ogbemud.17Abifade8Thalham.22Sietan7Biersch.20Asallari28Michel9Lohkemp.

Náhradníci

Tréner: Markus Kauczinski

Náhradníci

Tréner: Luc Holtz

TSV 1860 MünchenSila pozíciíWaldhof Mannheim
6.95
Ø Hodnotenie
6.87
7.29Brankár (1 v 1)6.82
0G 0A0G 0A
7.04Obranca (3 v 4)6.89
1G 2A2G 4A
6.81Záložník (5 v 5)6.82
7G 9A5G 3A
6.98Útočník (2 v 1)7.04
17G 1A12G 0A
TSV 1860 München3-4-1-2
21BrankárT. Dahne7.3
37ObrancaR. Schifferl7.0
16ObrancaM. Reinthaler7.21G1A
3ObrancaS. Voet7.01A
2ZáložníkT. Danhof6.81G2A
26ZáložníkP. Maier6.72G2A
20ZáložníkS. Althaus6.81A
41ZáložníkC. Lippmann6.61G
31ZáložníkK. Volland7.13G4A
34ÚtočníkP. Hobsch6.74G
22ÚtočníkS. Haugen7.213G1A
Waldhof Mannheim4-2-3-1
1BrankárT. Nijhuis6.8
25ObrancaS. Ba6.81G
6ObrancaN. Hoffmann7.11G2A
5ObrancaO. Ogbemudia6.81A
17ObrancaS. Abifade6.91A
8ZáložníkM. Thalhammer6.8
22ZáložníkJ. Sietan6.9
7ZáložníkL. Bierschenk6.82G1A
20ZáložníkK. Asallari6.92G
28ZáložníkD. Michel6.81G2A
9ÚtočníkF. Lohkemper7.012G

Prehľad zápasu

TSV 1860 München a Waldhof Mannheim remizovali 1:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: L. Bierschenk 27′, S. Haugen 85′. Bolo udelených 5 žltých kariet. TSV 1860 München mal 53% držanie lopty, Waldhof Mannheim mal 47%. TSV 1860 München mal 16 striel (4 na bránu), Waldhof Mannheim mal 12 (4 na bránu). Očakávané góly: TSV 1860 München 2.11 — Waldhof Mannheim 1.61. TSV 1860 München urobil 3 striedaní, Waldhof Mannheim urobil 5.

Rivalita od 2025

TSV 1860 München vs Waldhof Mannheim vzájomné výsledky

1 stretnutí
TSV 1860 München
0
výhier
Remízy
0
Waldhof Mannheim
1
výhier
Góly spolu
4 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 31 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

TSV 1860 München

DWDDLD

Waldhof Mannheim

LDDLDD

Predpoveď zápasu

TSV 1860 München

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Waldhof Mannheim

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : TSV 1860 München or draw

53%Forma47%
43%Útok57%
67%Obrana33%
60%Vzájomné zápasy40%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026