Menu

Erzgebirge Aue vs Hoffenheim Ii

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Erzgebirgsstadion, Aue4. apríla 2026 o 14:00
35
Rozhodca: Yannick Sager

Udalosti zápasu

Erzgebirge Aue
Hoffenheim II
Výkop
Ryan Malone1′
5′
D. Zeitler

asistencia: P. Hennrich

8′
L. Duric

asistencia: L. Erlein

15′
P. Hennrich

asistencia: Y. Eduardo

Jamilu Collins18′
Jannic Ehlers19′
29′
L. Duric

asistencia: P. Hennrich

E. WeinhauerJ. Fabisch
33′
R. MaloneT. Zobel
33′
M. Bar

asistencia: J. Gunther-Schmidt

40′
45+3′Luka Duric
Polčas
52′
D. Zeitler

asistencia: Y. Eduardo

55′
L. DuricJ. T. Poller
55′
Y. EduardoB. O. Labes
M. Bar

asistencia: M. Seiffert

55′
J. Gunther-SchmidtM. Schmid
67′
78′
F. MichelerD. Dagdeviren
78′
L. ErleinN. Abraha
E. UhlmannE. Majetschak
84′
M. BarR. Bornschein
84′
85′
D. ZeitlerN. El-Jindaoui
R. Bornschein

asistencia: P. Fallmann

85′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal10
0Shots off Goal4
7Total Shots19
1Blocked Shots5
5Shots insidebox8
2Shots outsidebox11
10Fouls6
2Corner Kicks3
5Offsides1
34%Ball Possession66%
2Yellow Cards1
1Red Cards0
5Goalkeeper Saves3
297Total passes666
234Passes accurate604
79%Passes %91%
1.92expected_goals2.78
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Erzgebirge Aue je 6.75, v porovnaní s 6.97 u Hoffenheim II. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Erzgebirge Aue je R. Malone (7.09), u Hoffenheim II je to L. Duric (7.29).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Erzgebirge Aue prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 9 asistenciami, na čele s M. Bar (5G). U Hoffenheim II je to 32 gólov a 17 asistencií s lídrom D. Zeitler (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Erzgebirge Aue nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo Hoffenheim II má 4 obrancov s priemerom 6.85. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Erzgebirge Aue nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.64, oproti 5 u Hoffenheim II s hodnotením 7.09. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Erzgebirge Aue nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.93, v porovnaní s 1 u Hoffenheim II s priemerom 6.75. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Erzgebirge Aue a 82% u Hoffenheim II. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Erzgebirge Aue nazbierali v tejto sezóne 48 žltých kariet, v porovnaní s 46 u Hoffenheim II. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Erzgebirge Aue je 27.4 (najmladší: L. Simnica (21), najstarší: M. Mannel (37)), zatiaľ čo Hoffenheim II má priemer 20.1 (najmladší: L. Erlein (18), najstarší: Y. Luhrs (22)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Erzgebirge Aue majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 26 u Hoffenheim II. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Erzgebirge Aue4-2-3-14-2-3-1Hoffenheim II
GKDEFMIDFWD
1Mannel17Fallmann16Malone29Collins30Seiffert11Uhlmann5Simnica24Ehlers10Gunther.7Weinhau.15Bar1Peterss.24Erlein49Luhrs6Lassig16Hor17Engelns14Micheler11Hennrich10Duric38Zeitler31Eduardo

Náhradníci

Tréner: Christoph Dabrowski

Náhradníci

Tréner: Stefan Kleineheismann

Erzgebirge AueSila pozíciíHoffenheim II
6.75
Ø Hodnotenie
6.97
6.99Brankár (1 v 1)7.06
0G 0A0G 0A
6.79Obranca (4 v 4)6.85
2G 4A6G 4A
6.64Záložník (5 v 5)7.09
6G 5A26G 11A
6.93Útočník (1 v 1)6.75
5G 0A0G 2A
Erzgebirge Aue4-2-3-1
1BrankárM. Mannel7.0
17ObrancaP. Fallmann6.91A
16ObrancaR. Malone7.11G
29ObrancaJ. Collins6.51A
30ObrancaM. Seiffert6.71G2A
11ZáložníkE. Uhlmann6.61A
5ZáložníkL. Simnica6.5
24ZáložníkJ. Ehlers6.52G1A
10ZáložníkJ. Gunther-Schmidt6.73G2A
7ZáložníkE. Weinhauer6.81G1A
15ÚtočníkM. Bar6.95G
Hoffenheim II4-2-3-1
1BrankárL. Petersson7.1
24ObrancaL. Erlein6.63A
49ObrancaY. Luhrs7.11G
6ObrancaV. Lassig7.03G1A
16ObrancaY. Hor6.62G
17ZáložníkL. Engelns7.01G
14ZáložníkF. Micheler6.91G1A
11ZáložníkP. Hennrich7.15G4A
10ZáložníkL. Duric7.37G4A
38ZáložníkD. Zeitler7.212G2A
31ÚtočníkY. Eduardo6.82A

Prehľad zápasu

Hoffenheim II zdolal Erzgebirge Aue 5:3. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: D. Zeitler 5′, L. Duric 8′, P. Hennrich 15′, L. Duric 29′, M. Bar 40′, D. Zeitler 52′, M. Bar 55′, R. Bornschein 85′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. Erzgebirge Aue mal 34% držanie lopty, Hoffenheim II mal 66%. Erzgebirge Aue mal 7 striel (6 na bránu), Hoffenheim II mal 19 (10 na bránu). Očakávané góly: Erzgebirge Aue 1.92 — Hoffenheim II 2.78. Erzgebirge Aue urobil 5 striedaní, Hoffenheim II urobil 5.

Rivalita od 2025

Erzgebirge Aue vs Hoffenheim II vzájomné výsledky

1 stretnutí
Erzgebirge Aue
0
výhier
Remízy
1
Hoffenheim II
0
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 11 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Erzgebirge Aue

WDDDLL

Hoffenheim II

LLLDDW

Predpoveď zápasu

Erzgebirge Aue

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hoffenheim II

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Hoffenheim II

0%Forma100%
50%Útok50%
39%Obrana61%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026