Menu

Alemannia Aachen vs Sv Wehen

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Tivoli, Aachen5. apríla 2026 o 19:30
30
Hostia

SV Wehen

Rozhodca: Simon Schreiner

Udalosti zápasu

Alemannia Aachen
SV Wehen
Výkop
M. Schroers

asistencia: D. Wiebe

11′
M. Schroers

asistencia: M. Loune

18′
M. Schroers

asistencia: L. Gindorf

40′
45′Sascha Mockenhaupt
Polčas
46′
S. MockenhauptB. Nink
46′
F. KayaR. Johansson
46′
M. FlothoN. Agrafiotis
47′Justin Janitzek
Petros Bagalianis60′
67′
M. NejadD. Bogicevic
D. WiebeG. Gaudino
79′
M. LouneN. H. Castelle
79′
81′
R. KalemL. Schleimer
P. NadjombeG. Jung
85′
M. SchroersO. Sillah
85′
90+4′Ryan Johansson
L. GindorfF. Torsiello
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
3Shots off Goal5
13Total Shots14
7Blocked Shots4
7Shots insidebox7
6Shots outsidebox7
12Fouls13
3Corner Kicks7
3Offsides1
50%Ball Possession50%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves0
384Total passes442
316Passes accurate354
82%Passes %80%
2.68expected_goals0.64
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Alemannia Aachen je 6.99, v porovnaní s 6.95 u SV Wehen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Alemannia Aachen je L. Gindorf (7.53), u SV Wehen je to N. Brdar (7.14).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Alemannia Aachen prispeli v tejto sezóne 39 gólmi a 18 asistenciami, na čele s M. Schroers (15G). U SV Wehen je to 23 gólov a 17 asistencií s lídrom M. Flotho (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Alemannia Aachen nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo SV Wehen má 3 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Alemannia Aachen nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.93, oproti 6 u SV Wehen s hodnotením 6.90. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Alemannia Aachen nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.37, v porovnaní s 1 u SV Wehen s priemerom 7.08. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Alemannia Aachen a 80% u SV Wehen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Alemannia Aachen nazbierali v tejto sezóne 49 žltých kariet, v porovnaní s 67 u SV Wehen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Alemannia Aachen je 24.9 (najmladší: F. Ademi (19), najstarší: M. Riemann (37)), zatiaľ čo SV Wehen má priemer 24.9 (najmladší: N. Brdar (20), najstarší: F. Hubner (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Alemannia Aachen majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 27 u SV Wehen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Alemannia Aachen3-4-2-13-4-2-1SV Wehen
GKDEFMIDFWD
1Riemann37Kiala33Wegmann2Bagalia.29Nadjombe28Wiebe36Ademi24Oehmich.11Loune23Gindorf27Schroers31Brdar27Gilleke.19Hubner15Janitzek4Mockenh.22Nejad11Gozusir.5May29Kaya10Kalem28Flotho

Náhradníci

Tréner: Mersad Selimbegovic

Náhradníci

Tréner: Daniel Scherning

Alemannia AachenSila pozíciíSV Wehen
6.99
Ø Hodnotenie
6.95
7.35Brankár (1 v 1)7.14
0G 0A0G 0A
6.84Obranca (3 v 3)6.92
1G 0A3G 4A
6.93Záložník (6 v 6)6.90
23G 13A11G 10A
7.37Útočník (1 v 1)7.08
15G 5A9G 3A
Alemannia Aachen3-4-2-1
1BrankárM. Riemann7.3
37ObrancaJ. da Silva Kiala6.9
33ObrancaM. Wegmann6.71G
2ObrancaP. Bagalianis6.9
29ZáložníkP. Nadjombe6.52G3A
28ZáložníkD. Wiebe6.71A
36ZáložníkF. Ademi6.85G1A
24ZáložníkJ. Oehmichen7.22G3A
11ZáložníkM. Loune
23ZáložníkL. Gindorf7.514G5A
27ÚtočníkM. Schroers7.415G5A
SV Wehen3-4-2-1
31BrankárN. Brdar7.1
27ObrancaJ. Gillekens6.91G2A
19ObrancaF. Hubner6.81G1A
15ObrancaJ. Janitzek7.01G1A
4ZáložníkS. Mockenhaupt6.72A
22ZáložníkM. Nejad6.8
11ZáložníkT. Gozusirin7.14G1A
5ZáložníkN. May7.14A
29ZáložníkF. Kaya6.97G2A
10ZáložníkR. Kalem6.81A
28ÚtočníkM. Flotho7.19G3A

Prehľad zápasu

Alemannia Aachen zdolal SV Wehen 3:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: M. Schroers 11′, M. Schroers 18′, M. Schroers 40′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Alemannia Aachen mal 50% držanie lopty, SV Wehen mal 50%. Alemannia Aachen mal 13 striel (3 na bránu), SV Wehen mal 14 (5 na bránu). Očakávané góly: Alemannia Aachen 2.68 — SV Wehen 0.64. Alemannia Aachen urobil 5 striedaní, SV Wehen urobil 5.

Rivalita od 2012

Alemannia Aachen vs SV Wehen vzájomné výsledky

5 stretnutí
Alemannia Aachen
1
výhier
Remízy
2
SV Wehen
2
výhier
Góly spolu
13 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
4/5 · 80%
Nad 2,5
3/5 · 60%

Aktuálna forma

Alemannia Aachen

DWWWDW

SV Wehen

LDDLLL

Predpoveď zápasu

Alemannia Aachen

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SV Wehen

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Alemannia Aachen or draw

63%Forma37%
73%Útok27%
50%Obrana50%
38%Vzájomné zápasy62%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026