Menu

Stuttgart Ii vs Hoffenheim Ii

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

WIRmachenDRUCK Arena, Aspach15. marca 2026 o 13:30
10
Rozhodca: Timo Gansloweit

Udalosti zápasu

Stuttgart II
Hoffenheim II
Výkop
Nicolás Sessa13′
Mansour Ouro-Tagba

Missed Penalty

36′
Samuele Di Benedetto39′
Polčas
46′
Max MoerstedtPaul Hennrich
46′
Cole CampbellOskar Hencke
Samuele Di BenedettoYanik Spalt
56′
60′Yannick Eduardo
69′
Yannick EduardoFlorian Micheler
69′
Kelven FreesDiren Dağdeviren
Mansour Ouro-TagbaKenny Richebert Fressle
71′
Justin DiehlAbdenego Nankishi
72′
76′Yannis Hor
Kenny Richebert Fressle

asistencia: Abdenego Nankishi

87′
90′Yannis Hor
Noah DarvichLauri Penna
90′
Nicolás SessaDominik Nothnagel
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal0
0Shots off Goal0
0Total Shots0
0Blocked Shots0
0Shots insidebox0
0Shots outsidebox0
0Fouls0
0Corner Kicks0
0Offsides0
0Ball Possession0
3Yellow Cards3
0Red Cards1
0Goalkeeper Saves0
0Total passes0
0Passes accurate0
0Passes %0
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Stuttgart II je 6.96, v porovnaní s 6.83 u Hoffenheim II. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Stuttgart II je F. Hellstern (7.38), u Hoffenheim II je to D. Zeitler (7.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Stuttgart II prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 12 asistenciami, na čele s N. Darvich (6G). U Hoffenheim II je to 20 gólov a 5 asistencií s lídrom D. Zeitler (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Stuttgart II nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.76, zatiaľ čo Hoffenheim II má 4 obrancov s priemerom 6.81. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Stuttgart II nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.99, oproti 4 u Hoffenheim II s hodnotením 6.89. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Stuttgart II nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.05, v porovnaní s 2 u Hoffenheim II s priemerom 6.63. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Stuttgart II a 82% u Hoffenheim II. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Stuttgart II nazbierali v tejto sezóne 49 žltých kariet, v porovnaní s 36 u Hoffenheim II. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Stuttgart II je 20.5 (najmladší: F. Hellstern (18), najstarší: N. Sessa (29)), zatiaľ čo Hoffenheim II má priemer 20.1 (najmladší: L. Engelns (18), najstarší: Y. Luhrs (22)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Stuttgart II majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 20 u Hoffenheim II. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Stuttgart II4-3-34-4-2Hoffenheim II
GKDEFMIDFWD
1Hellste.24Olivier13Kohler4Herwerth16Meyer8Benedet.5Catovic10Sessa31Darvich27Ouro-Ta.26Diehl1Peterss.16Hor5Frees49Luhrs39Bahr7Campbell17Engelns6Lassig38Zeitler15Moerste.31Eduardo

Náhradníci

Tréner: Nico Willig

Náhradníci

Tréner: Stefan Kleineheismann

Stuttgart IISila pozíciíHoffenheim II
6.96
Ø Hodnotenie
6.83
7.38Brankár (1 v 1)7.06
0G 0A0G 0A
6.76Obranca (4 v 4)6.81
0G 5A4G 0A
6.99Záložník (3 v 4)6.89
4G 3A16G 3A
7.05Útočník (3 v 2)6.63
12G 4A0G 2A
Stuttgart II4-3-3
1BrankárF. Hellstern7.4
24ObrancaC. Olivier6.82A
13ObrancaT. Kohler6.4
4ObrancaM. Herwerth6.81A
16ObrancaL. Meyer7.02A
8ZáložníkS. Di Benedetto6.8
5ZáložníkM. Catovic6.9
10ZáložníkN. Sessa7.34G3A
31ÚtočníkN. Darvich7.36G2A
27ÚtočníkM. Ouro-Tagba6.94G
26ÚtočníkJ. Diehl7.02G2A
Hoffenheim II4-4-2
1BrankárL. Petersson7.1
16ObrancaY. Hor6.62G
5ObrancaK. Frees6.81G
49ObrancaY. Luhrs7.11G
39ObrancaF. Bahr6.7
7ZáložníkC. Campbell6.3
17ZáložníkL. Engelns7.01G
6ZáložníkV. Lassig7.03G1A
38ZáložníkD. Zeitler7.212G2A
15ÚtočníkM. Moerstedt6.5
31ÚtočníkY. Eduardo6.82A

Prehľad zápasu

Stuttgart II zdolal Hoffenheim II 1:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: Mansour Ouro-Tagba 36′, Kenny Richebert Fressle 87′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Stuttgart II urobil 5 striedaní, Hoffenheim II urobil 4.

Rivalita od 2020

Stuttgart II vs Hoffenheim II vzájomné výsledky

9 stretnutí
Stuttgart II
4
výhier
Remízy
3
Hoffenheim II
2
výhier
Góly spolu
30 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
6/9 · 67%
Nad 2,5
6/9 · 67%

Aktuálna forma

Stuttgart II

WLDLDW

Hoffenheim II

LLLDDW

Predpoveď zápasu

Stuttgart II

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hoffenheim II

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Stuttgart II or draw

50%Forma50%
38%Útok62%
59%Obrana41%
75%Vzájomné zápasy25%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026