Menu

Rot Wei Essen vs Erzgebirge Aue

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Stadion an der Hafenstrasse, Essen14. marca 2026 o 14:00
Domáci

Rot-Weiß Essen

42
Hostia

Erzgebirge Aue

Rozhodca: Assad Nouhoum

Udalosti zápasu

Rot-Weiß Essen
Erzgebirge Aue
Výkop
T. Musel

asistencia: R. Reisig

28′
J. Hofmann

asistencia: L. Brumme

32′
M. Janssen

asistencia: J. Hofmann

37′
45′
J. Ehlers

asistencia: J. Gunther-Schmidt

Polčas
46′
E. WeinhauerE. Uhlmann
46′
M. ClausenM. Stefaniak
59′Jamilu Collins
61′
M. Bar
R. SafiM. Obuz
67′
L. BrummeD. Abiama
67′
74′Eric Uhlmann
74′
J. Gunther-SchmidtJ. Guttau
K. Mizuta

asistencia: D. Abiama

82′
M. JanssenJ. Cuber Potocnik
83′
K. MizutaG. Swajkowski
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal0
0Shots off Goal0
0Total Shots0
0Blocked Shots0
0Shots insidebox0
0Shots outsidebox0
0Fouls0
0Corner Kicks0
0Offsides0
0Ball Possession0
1Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves0
0Total passes0
0Passes accurate0
0Passes %0
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Rot-Weiß Essen je 6.94, v porovnaní s 6.76 u Erzgebirge Aue. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Rot-Weiß Essen je K. Mizuta (7.44), u Erzgebirge Aue je to R. Malone (7.09).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Rot-Weiß Essen prispeli v tejto sezóne 30 gólmi a 21 asistenciami, na čele s M. Janssen (9G). U Erzgebirge Aue je to 13 gólov a 8 asistencií s lídrom M. Bar (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Rot-Weiß Essen nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Erzgebirge Aue má 4 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Rot-Weiß Essen nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.99, oproti 4 u Erzgebirge Aue s hodnotením 6.64. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Rot-Weiß Essen nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.92, v porovnaní s 2 u Erzgebirge Aue s priemerom 6.82. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Rot-Weiß Essen a 77% u Erzgebirge Aue. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Rot-Weiß Essen nazbierali v tejto sezóne 45 žltých kariet, v porovnaní s 44 u Erzgebirge Aue. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Rot-Weiß Essen je 26.3 (najmladší: F. Bouebari (22), najstarší: M. Schultz (32)), zatiaľ čo Erzgebirge Aue má priemer 27.2 (najmladší: L. Simnica (21), najstarší: M. Mannel (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Rot-Weiß Essen majú priemerne 30 ligových štartov, oproti 28 u Erzgebirge Aue. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Rot-Weiß Essen4-2-3-14-4-2Erzgebirge Aue
GKDEFMIDFWD
1Golz37Hofmann4Schultz23Alonso19Bouebari26Musel16Reisig7Safi24Mizuta14Brumme20Janssen1Mannel17Fallmann16Malone25Zobel29Collins7Weinhau.8Clausen5Simnica24Ehlers15Bar10Gunther.

Náhradníci

Tréner: Uwe Koschinat

Náhradníci

Tréner: Christoph Dabrowski

Rot-Weiß EssenSila pozíciíErzgebirge Aue
6.94
Ø Hodnotenie
6.76
7.15Brankár (1 v 1)6.99
0G 0A0G 0A
6.83Obranca (4 v 4)6.79
7G 5A2G 2A
6.99Záložník (5 v 4)6.64
14G 16A3G 4A
6.92Útočník (1 v 2)6.82
9G 0A8G 2A
Rot-Weiß Essen4-2-3-1
1BrankárJ. Golz7.2
37ObrancaJ. Hofmann6.62G3A
4ObrancaM. Schultz6.81A
23ObrancaJ. Rios Alonso7.24G
19ObrancaF. Bouebari6.71G1A
26ZáložníkT. Musel7.06G2A
16ZáložníkR. Reisig6.81A
7ZáložníkR. Safi6.51A
24ZáložníkK. Mizuta7.46G8A
14ZáložníkL. Brumme7.22G4A
20ÚtočníkM. Janssen6.99G
Erzgebirge Aue4-4-2
1BrankárM. Mannel7.0
17ObrancaP. Fallmann6.91A
16ObrancaR. Malone7.11G
25ObrancaT. Zobel6.71G
29ObrancaJ. Collins6.51A
7ZáložníkE. Weinhauer6.81G1A
8ZáložníkM. Clausen6.72A
5ZáložníkL. Simnica6.5
24ZáložníkJ. Ehlers6.52G1A
15ÚtočníkM. Bar6.95G
10ÚtočníkJ. Gunther-Schmidt6.73G2A

Prehľad zápasu

Rot-Weiß Essen zdolal Erzgebirge Aue 4:2. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: T. Musel 28′, J. Hofmann 32′, M. Janssen 37′, J. Ehlers 45′, M. Bar 61′, K. Mizuta 82′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Rot-Weiß Essen urobil 4 striedaní, Erzgebirge Aue urobil 3.

Rivalita od 2025

Rot-Weiß Essen vs Erzgebirge Aue vzájomné výsledky

1 stretnutí
Rot-Weiß Essen
0
výhier
Remízy
1
Erzgebirge Aue
0
výhier
Góly spolu
4 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 22 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Rot-Weiß Essen

LLLWWW

Erzgebirge Aue

WDDDLL

Predpoveď zápasu

Rot-Weiß Essen

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Erzgebirge Aue

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Rot-Weiß Essen

90%Forma10%
63%Útok38%
55%Obrana45%
38%Vzájomné zápasy62%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026