Menu

Alemannia Aachen vs Energie Cottbus

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Tivoli, Aachen13. marca 2026 o 19:00
41
Hostia

Energie Cottbus

Rozhodca: Eric-Dominic Weisbach

Udalosti zápasu

Alemannia Aachen
Energie Cottbus
Výkop
Matti Wagner17′
35′Axel Borgmann
45+2′Justin Butler
Polčas
46′
J. ButlerM. Biankadi
50′Anderson-Lenda Lucoqui
F. Ademi

asistencia: J. Oehmichen

54′
61′
A. LucoquiH. Rorig
61′
M. HannemannC. Y. Moustfa
M. Schroers

asistencia: L. Gindorf

62′
Faton Ademi74′
M. LouneD. Wiebe
75′
M. SchroersO. Sillah
75′
P. NadjombeN. H. Castelle
79′
84′
M. Biankadi
M. Wegmann

asistencia: J. Oehmichen

86′
87′
M. CvjetinovicT. Thiele
87′
S. StraudiJ. Boziaris
Lars Gindorf89′
M. WagnerS. Strujic
90+2′
F. AdemiB. Bahn
90+2′
J. Oehmichen

asistencia: N. H. Castelle

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal0
0Shots off Goal0
0Total Shots0
0Blocked Shots0
0Shots insidebox0
0Shots outsidebox0
0Fouls0
0Corner Kicks0
0Offsides0
0Ball Possession0
5Yellow Cards4
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves0
0Total passes0
0Passes accurate0
0Passes %0
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Alemannia Aachen je 6.99, v porovnaní s 7.00 u Energie Cottbus. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Alemannia Aachen je L. Gindorf (7.53), u Energie Cottbus je to T. Cigerci (7.74).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Alemannia Aachen prispeli v tejto sezóne 39 gólmi a 17 asistenciami, na čele s M. Schroers (15G). U Energie Cottbus je to 34 gólov a 13 asistencií s lídrom E. Engelhardt (15G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Alemannia Aachen nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo Energie Cottbus má 4 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Alemannia Aachen nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.78, oproti 5 u Energie Cottbus s hodnotením 7.09. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Alemannia Aachen nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.45, v porovnaní s 1 u Energie Cottbus s priemerom 7.40. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Alemannia Aachen a 79% u Energie Cottbus. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Alemannia Aachen nazbierali v tejto sezóne 48 žltých kariet, v porovnaní s 45 u Energie Cottbus. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Alemannia Aachen je 23.8 (najmladší: F. Ademi (19), najstarší: M. Riemann (37)), zatiaľ čo Energie Cottbus má priemer 27.1 (najmladší: M. Cvjetinovic (22), najstarší: A. Borgmann (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Alemannia Aachen majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 28 u Energie Cottbus. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Alemannia Aachen3-4-1-24-2-3-1Energie Cottbus
GKDEFMIDFWD
1Riemann37Kiala33Wegmann2Bagalia.29Nadjombe36Ademi24Oehmich.3Wagner11Loune27Schroers23Gindorf33Funk44Straudi22Cvjetin.23Awortwi.24Lucoqui20Borgmann5Pelivan31Butler10Cigerci11Hannema.18Engelha.

Náhradníci

Tréner: Mersad Selimbegovic

Náhradníci

Tréner: Claus-Dieter Wollitz

Alemannia AachenSila pozíciíEnergie Cottbus
6.99
Ø Hodnotenie
7.00
7.35Brankár (1 v 1)7.17
0G 0A0G 0A
6.84Obranca (3 v 4)6.76
1G 0A1G 2A
6.78Záložník (5 v 5)7.09
9G 7A18G 9A
7.45Útočník (2 v 1)7.40
29G 10A15G 2A
Alemannia Aachen3-4-1-2
1BrankárM. Riemann7.3
37ObrancaJ. da Silva Kiala6.9
33ObrancaM. Wegmann6.71G
2ObrancaP. Bagalianis6.9
29ZáložníkP. Nadjombe6.52G3A
36ZáložníkF. Ademi6.85G1A
24ZáložníkJ. Oehmichen7.22G3A
3ZáložníkM. Wagner6.6
11ZáložníkM. Loune
27ÚtočníkM. Schroers7.415G5A
23ÚtočníkL. Gindorf7.514G5A
Energie Cottbus4-2-3-1
33BrankárM. Funk7.2
44ObrancaS. Straudi6.71A
22ObrancaM. Cvjetinovic6.61A
23ObrancaN. Awortwie-Grant7.0
24ObrancaA. Lucoqui6.71G
20ZáložníkA. Borgmann7.13G2A
5ZáložníkD. Pelivan6.9
31ZáložníkJ. Butler6.81G1A
10ZáložníkT. Cigerci7.710G6A
11ZáložníkM. Hannemann6.84G
18ÚtočníkE. Engelhardt7.415G2A

Prehľad zápasu

Alemannia Aachen zdolal Energie Cottbus 4:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: F. Ademi 54′, M. Schroers 62′, M. Biankadi 84′, M. Wegmann 86′, J. Oehmichen 90′. Bolo udelených 9 žltých kariet. Alemannia Aachen urobil 5 striedaní, Energie Cottbus urobil 5.

Rivalita od 2025

Alemannia Aachen vs Energie Cottbus vzájomné výsledky

1 stretnutí
Alemannia Aachen
0
výhier
Remízy
0
Energie Cottbus
1
výhier
Góly spolu
5 · 5.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 32 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Alemannia Aachen

DWWWDW

Energie Cottbus

LWWLWW

Predpoveď zápasu

Alemannia Aachen

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Energie Cottbus

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Energie Cottbus

57%Forma43%
69%Útok31%
38%Obrana63%
15%Vzájomné zápasy85%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026