Menu

Alemannia Aachen vs Fc Schweinfurt 05

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Tivoli, Aachen4. marca 2026 o 19:00

Udalosti zápasu

Alemannia Aachen
FC Schweinfurt 05
Výkop
Lars Gindorf

asistencia: Pierre Nadjombe

13′
14′
Erik ShuranovDevin Angleberger
32′Luka Trslic
Polčas
46′
Joshua EndresDustin Forkel
57′Winners Osawe
65′Devin Angleberger
70′
Winners OsaweSebastian Müller
Petros BagalianisMarius Wegmann
77′
Lars GindorfEmmanuel Elekwa
77′
Omar SillahNiklas Castelle
82′
85′
Luka TrslicNikolaos Vakouftsis
Matti WagnerSaša Strujić
89′
Pierre NadjombeNils Winter
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal0
0Shots off Goal0
0Total Shots0
0Blocked Shots0
0Shots insidebox0
0Shots outsidebox0
0Fouls0
0Corner Kicks0
0Offsides0
0Ball Possession0
2Yellow Cards4
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves0
0Total passes0
0Passes accurate0
0Passes %0
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Alemannia Aachen je 6.95, v porovnaní s 6.76 u FC Schweinfurt 05. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Alemannia Aachen je L. Gindorf (7.53), u FC Schweinfurt 05 je to T. Stahl (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Alemannia Aachen prispeli v tejto sezóne 38 gólmi a 17 asistenciami, na čele s M. Schroers (15G). U FC Schweinfurt 05 je to 13 gólov a 8 asistencií s lídrom E. Shuranov (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Alemannia Aachen nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.72, zatiaľ čo FC Schweinfurt 05 má 4 obrancov s priemerom 6.66. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Alemannia Aachen nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.18, oproti 5 u FC Schweinfurt 05 s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Alemannia Aachen nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.95, v porovnaní s 1 u FC Schweinfurt 05 s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u Alemannia Aachen a 78% u FC Schweinfurt 05. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Alemannia Aachen nazbierali v tejto sezóne 49 žltých kariet, v porovnaní s 50 u FC Schweinfurt 05. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Alemannia Aachen je 23.8 (najmladší: F. Ademi (19), najstarší: M. Riemann (37)), zatiaľ čo FC Schweinfurt 05 má priemer 25.6 (najmladší: W. Osawe (19), najstarší: T. Meissner (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Alemannia Aachen majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 25 u FC Schweinfurt 05. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Alemannia Aachen5-3-24-2-3-1FC Schweinfurt 05
GKDEFMIDFWD
1Riemann29Nadjombe37Kiala2Bagalia.25Yarbrou.3Wagner24Oehmich.36Ademi23Gindorf42Sillah27Schroers1Stahl6Zeller8Meissner18Trslic7Langhans16Osawe30Geis21Bausenw.25Wintzhe.33Endres9Shuranov

Náhradníci

Tréner: Mersad Selimbegovic

Náhradníci

Tréner: Benjamin Freund

Alemannia AachenSila pozíciíFC Schweinfurt 05
6.95
Ø Hodnotenie
6.76
7.35Brankár (1 v 1)7.35
0G 0A0G 0A
6.72Obranca (5 v 4)6.66
2G 3A1G 4A
7.18Záložník (3 v 5)6.73
21G 9A8G 4A
6.95Útočník (2 v 1)6.78
15G 5A4G 0A
Alemannia Aachen5-3-2
1BrankárM. Riemann7.3
29ObrancaP. Nadjombe6.52G3A
37ObrancaJ. da Silva Kiala6.9
2ObrancaP. Bagalianis6.9
25ObrancaL. Yarbrough6.7
3ObrancaM. Wagner6.6
24ZáložníkJ. Oehmichen7.22G3A
36ZáložníkF. Ademi6.85G1A
23ZáložníkL. Gindorf7.514G5A
42ÚtočníkO. Sillah6.5
27ÚtočníkM. Schroers7.415G5A
FC Schweinfurt 054-2-3-1
1BrankárT. Stahl7.3
6ObrancaL. Zeller6.71A
8ObrancaT. Meissner6.61A
18ObrancaL. Trslic6.62A
7ObrancaL. Langhans6.71G
16ZáložníkW. Osawe6.61G
30ZáložníkJ. Geis7.22G1A
21ZáložníkL. Bausenwein6.31A
25ZáložníkM. Wintzheimer6.82G1A
33ZáložníkJ. Endres6.73G1A
9ÚtočníkE. Shuranov6.84G

Prehľad zápasu

Alemannia Aachen zdolal FC Schweinfurt 05 1:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: Lars Gindorf 13′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Alemannia Aachen urobil 5 striedaní, FC Schweinfurt 05 urobil 4.

Rivalita od 2025

Alemannia Aachen vs FC Schweinfurt 05 vzájomné výsledky

1 stretnutí
Alemannia Aachen
1
výhier
Remízy
0
FC Schweinfurt 05
0
výhier
Góly spolu
6 · 6.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 15 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Alemannia Aachen

DWWWDW

FC Schweinfurt 05

DDDDLL

Predpoveď zápasu

Alemannia Aachen

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Schweinfurt 05

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Alemannia Aachen

80%Forma20%
75%Útok25%
50%Obrana50%
100%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026