Menu

Hoffenheim Ii vs Tsv 1860 Munchen

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Dietmar-Hopp Stadion, Sinsheim27. februára 2026 o 19:00
Domáci

Hoffenheim II

12
Hostia

TSV 1860 München

Udalosti zápasu

Hoffenheim II
TSV 1860 München
Výkop
2′
D. Philipp

asistencia: T. Danhof

Florian Micheler22′
F. Micheler

asistencia: L. Erlein

25′
Deniz Zeitler44′
Polčas
Luca Erlein49′
62′David Philipp
63′
S. Haugen

asistencia: K. Volland

65′
T. DanhofM. Schroter
65′
D. PhilippJ. Steinkotter
N. AbrahaF. Bahr
68′
F. MichelerD. Dagdeviren
68′
B. O. LabesO. Hencke
68′
71′Philipp Maier
Yannik Lührs72′
Luis Engelns73′
75′
P. MaierD. Dordan
D. ZeitlerA. Llugiqi
77′
P. HennrichN. El-Jindaoui
82′
87′
K. VollandP. Hobsch
90+2′Justin Steinkötter
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal5
4Shots off Goal1
10Total Shots8
2Blocked Shots2
5Shots insidebox8
5Shots outsidebox0
8Fouls19
6Corner Kicks2
1Offsides4
58%Ball Possession42%
4Yellow Cards3
1Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
504Total passes371
430Passes accurate288
85%Passes %78%
1.31expected_goals2.32
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hoffenheim II je 6.86, v porovnaní s 6.96 u TSV 1860 München. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hoffenheim II je D. Zeitler (7.20), u TSV 1860 München je to T. Dahne (7.29).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hoffenheim II prispeli v tejto sezóne 23 gólmi a 10 asistenciami, na čele s D. Zeitler (12G). U TSV 1860 München je to 26 gólov a 14 asistencií s lídrom S. Haugen (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hoffenheim II nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo TSV 1860 München má 3 obrancov s priemerom 7.04. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hoffenheim II nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.95, oproti 5 u TSV 1860 München s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hoffenheim II nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.44, v porovnaní s 2 u TSV 1860 München s priemerom 6.88. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Hoffenheim II a 77% u TSV 1860 München. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hoffenheim II nazbierali v tejto sezóne 32 žltých kariet, v porovnaní s 50 u TSV 1860 München. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hoffenheim II je 19.6 (najmladší: N. Abraha (17), najstarší: Y. Luhrs (22)), zatiaľ čo TSV 1860 München má priemer 27.6 (najmladší: C. Lippmann (19), najstarší: K. Volland (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hoffenheim II majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 28 u TSV 1860 München. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hoffenheim II4-1-4-13-4-1-2TSV 1860 München
GKDEFMIDFWD
1Peterss.24Erlein49Luhrs6Lassig16Hor17Engelns13Abraha11Hennrich14Micheler38Zeitler45Labes21Dahne37Schiffe.16Reintha.3Voet2Danhof26Maier5Jacobsen41Lippmann31Volland22Haugen8Philipp

Náhradníci

Tréner: Stefan Kleineheismann

Náhradníci

Tréner: Markus Kauczinski

Hoffenheim IISila pozíciíTSV 1860 München
6.86
Ø Hodnotenie
6.96
7.06Brankár (1 v 1)7.29
0G 0A0G 0A
6.79Obranca (3 v 3)7.04
3G 3A1G 2A
6.95Záložník (6 v 5)6.87
19G 7A11G 9A
6.44Útočník (1 v 2)6.88
1G 0A14G 3A
Hoffenheim II4-1-4-1
1BrankárL. Petersson7.1
24ObrancaL. Erlein6.63A
49ObrancaY. Luhrs7.11G
16ObrancaY. Hor6.62G
6ZáložníkV. Lassig
17ZáložníkL. Engelns7.01G
13ZáložníkN. Abraha6.6
11ZáložníkP. Hennrich7.15G4A
14ZáložníkF. Micheler6.91G1A
38ZáložníkD. Zeitler7.212G2A
45ÚtočníkB. O. Labes6.41G
TSV 1860 München3-4-1-2
21BrankárT. Dahne7.3
37ObrancaR. Schifferl7.0
16ObrancaM. Reinthaler7.21G1A
3ObrancaS. Voet7.01A
2ZáložníkT. Danhof6.81G2A
26ZáložníkP. Maier6.72G2A
5ZáložníkT. Jacobsen7.14G1A
41ZáložníkC. Lippmann6.61G
31ZáložníkK. Volland7.13G4A
22ÚtočníkS. Haugen7.213G1A
8ÚtočníkD. Philipp6.51G2A

Prehľad zápasu

TSV 1860 München zdolal Hoffenheim II 2:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: D. Philipp 2′, F. Micheler 25′, S. Haugen 63′. Bolo udelených 7 žltých kariet, 1 červených kariet. Hoffenheim II mal 58% držanie lopty, TSV 1860 München mal 42%. Hoffenheim II mal 10 striel (4 na bránu), TSV 1860 München mal 8 (5 na bránu). Očakávané góly: Hoffenheim II 1.31 — TSV 1860 München 2.32. Hoffenheim II urobil 5 striedaní, TSV 1860 München urobil 4.

Rivalita od 2025

Hoffenheim II vs TSV 1860 München vzájomné výsledky

1 stretnutí
Hoffenheim II
1
výhier
Remízy
0
TSV 1860 München
0
výhier
Góly spolu
6 · 6.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 15 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Hoffenheim II

LLLDDW

TSV 1860 München

DWDDLD

Predpoveď zápasu

Hoffenheim II

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

TSV 1860 München

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or TSV 1860 München

11%Forma89%
41%Útok59%
26%Obrana74%
100%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026