Menu

Fc Viktoria Koln vs Erzgebirge Aue

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Sportpark Hohenberg, Cologne13. februára 2026 o 19:00
Domáci

FC Viktoria Köln

22
Hostia

Erzgebirge Aue

Rozhodca: Martin Wilke

Udalosti zápasu

FC Viktoria Köln
Erzgebirge Aue
Výkop
B. Zank

asistencia: D. Otto

21′
Verthomy Schilo Boboy25′
Lucas Wolf27′
37′Eric Uhlmann
Polčas
V. BoboyT. Eisenhuth
46′
46′
A. F. Ocansey V.J. Guttau
T. Zobel

Own Goal

56′
62′
M. Bar
F. EngelhardtF. Ronstadt
70′
S. KozukiY. Tonye
71′
72′
E. UhlmannJ. Gunther-Schmidt
72′
M. ClausenJ. Ehlers
Leonhard Münst74′
82′
J. Ehlers
85′
J. CollinsM. Seiffert
89′Pascal Fallmann
90+2′
M. StefaniakE. Weinhauer
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal4
4Shots off Goal0
10Total Shots5
2Blocked Shots0
7Shots insidebox4
3Shots outsidebox1
12Fouls13
4Corner Kicks5
1Offsides0
47%Ball Possession53%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
431Total passes485
373Passes accurate416
87%Passes %86%
1.81expected_goals1.29
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Viktoria Köln je 6.86, v porovnaní s 6.81 u Erzgebirge Aue. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Viktoria Köln je A. Schulz (7.26), u Erzgebirge Aue je to M. Stefaniak (7.29).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Viktoria Köln prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 15 asistenciami, na čele s D. Otto (8G). U Erzgebirge Aue je to 11 gólov a 6 asistencií s lídrom M. Bar (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Viktoria Köln nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo Erzgebirge Aue má 4 obrancov s priemerom 6.68. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Viktoria Köln nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 5 u Erzgebirge Aue s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Viktoria Köln nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.61, v porovnaní s 1 u Erzgebirge Aue s priemerom 6.93. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u FC Viktoria Köln a 80% u Erzgebirge Aue. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Viktoria Köln nazbierali v tejto sezóne 54 žltých kariet, v porovnaní s 53 u Erzgebirge Aue. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Viktoria Köln je 24.4 (najmladší: B. Zank (21), najstarší: S. Handle (32)), zatiaľ čo Erzgebirge Aue má priemer 27.2 (najmladší: P. Fallmann (22), najstarší: M. Mannel (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Viktoria Köln majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 27 u Erzgebirge Aue. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Viktoria Köln3-4-2-14-4-2Erzgebirge Aue
GKDEFMIDFWD
27Schulz19Sponsel2Dietz22Boboy41Kozuki21Wolf8Engelha.7Handle5Munst10Otto23Zank1Mannel17Fallmann23Barylla25Zobel29Collins8Clausen11Uhlmann20Fabisch34Stefani.15Bar45V.

Náhradníci

Tréner: Marian Wilhelm

Náhradníci

Tréner: Christoph Dabrowski

FC Viktoria KölnSila pozíciíErzgebirge Aue
6.86
Ø Hodnotenie
6.81
7.26Brankár (1 v 1)6.99
0G 0A0G 0A
6.78Obranca (3 v 4)6.68
3G 2A1G 3A
6.88Záložník (6 v 5)6.87
14G 11A5G 3A
6.61Útočník (1 v 1)6.93
3G 2A5G 0A
FC Viktoria Köln3-4-2-1
27BrankárA. Schulz7.3
19ObrancaM. Sponsel6.92G1A
2ObrancaL. Dietz6.81A
22ObrancaV. Boboy6.71G
41ZáložníkS. Kozuki6.61G
21ZáložníkL. M. Wolf6.81A
8ZáložníkF. Engelhardt6.5
7ZáložníkS. Handle7.02G3A
5ZáložníkL. Munst7.13G2A
10ZáložníkD. Otto7.28G5A
23ÚtočníkB. Zank6.63G2A
Erzgebirge Aue4-4-2
1BrankárM. Mannel7.0
17ObrancaP. Fallmann6.91A
23ObrancaA. Barylla6.71A
25ObrancaT. Zobel6.71G
29ObrancaJ. Collins6.51A
8ZáložníkM. Clausen6.72A
11ZáložníkE. Uhlmann6.61A
20ZáložníkJ. Fabisch6.82G
34ZáložníkM. Stefaniak7.33G
45ZáložníkA. F. Ocansey V.
15ÚtočníkM. Bar6.95G

Prehľad zápasu

FC Viktoria Köln a Erzgebirge Aue remizovali 2:2. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: B. Zank 21′, T. Zobel 56′ (o.g.), M. Bar 62′, J. Ehlers 82′. Bolo udelených 6 žltých kariet. FC Viktoria Köln mal 47% držanie lopty, Erzgebirge Aue mal 53%. FC Viktoria Köln mal 10 striel (4 na bránu), Erzgebirge Aue mal 5 (4 na bránu). Očakávané góly: FC Viktoria Köln 1.81 — Erzgebirge Aue 1.29. FC Viktoria Köln urobil 3 striedaní, Erzgebirge Aue urobil 5.

Rivalita od 2025

FC Viktoria Köln vs Erzgebirge Aue vzájomné výsledky

1 stretnutí
FC Viktoria Köln
1
výhier
Remízy
0
Erzgebirge Aue
0
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 03 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

FC Viktoria Köln

WLLWWW

Erzgebirge Aue

WDDDLL

Predpoveď zápasu

FC Viktoria Köln

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Erzgebirge Aue

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : FC Viktoria Köln or draw

56%Forma44%
33%Útok67%
62%Obrana38%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026