Menu

Ssv Ulm 1846 vs Alemannia Aachen

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Donaustadion, Ulm15. februára 2026 o 16:30
Domáci

SSV Ulm 1846

13
Hostia

Alemannia Aachen

Rozhodca: Felix Wagner

Udalosti zápasu

SSV Ulm 1846
Alemannia Aachen
Výkop
22′
L. Gindorf

asistencia: G. Gaudino

Max Brandt31′
Leon Dajaku45+2′
Polčas
D. DresselL. Roser
46′
47′Lukas Scepanik
58′
M. Loune

asistencia: M. Schroers

63′
L. ScepanikM. Wagner
D. ChessaE. Loder
69′
M. SeegertL. Mazagg
69′
A. El-ZeinS. Mamba
69′
Jonathan Meier72′
75′
F. Ademi

asistencia: G. Gaudino

78′Gianluca Gaudino
Lucas Röser79′
E. Loder

asistencia: M. Brandt

83′
85′
G. GaudinoG. Jung
85′
L. GindorfO. Sillah
J. MeierE. Aksakal
89′
90+2′
M. SchroersV. Sulejmani
90+2′
M. LouneJ. Oehmichen
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
4Shots off Goal9
10Total Shots15
3Blocked Shots3
5Shots insidebox8
5Shots outsidebox7
16Fouls15
7Corner Kicks5
3Offsides1
60%Ball Possession40%
4Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves2
425Total passes273
338Passes accurate200
80%Passes %73%
1.55expected_goals1.28
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SSV Ulm 1846 je 6.88, v porovnaní s 6.98 u Alemannia Aachen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SSV Ulm 1846 je L. Dajaku (7.31), u Alemannia Aachen je to L. Gindorf (7.53).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SSV Ulm 1846 prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 15 asistenciami, na čele s D. Chessa (5G). U Alemannia Aachen je to 39 gólov a 18 asistencií s lídrom M. Schroers (15G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SSV Ulm 1846 nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Alemannia Aachen má 3 obrancov s priemerom 6.84. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SSV Ulm 1846 nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.00, oproti 5 u Alemannia Aachen s hodnotením 6.83. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SSV Ulm 1846 nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.73, v porovnaní s 2 u Alemannia Aachen s priemerom 7.45. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u SSV Ulm 1846 a 75% u Alemannia Aachen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SSV Ulm 1846 nazbierali v tejto sezóne 55 žltých kariet, v porovnaní s 52 u Alemannia Aachen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SSV Ulm 1846 je 26.1 (najmladší: M. Schmitt (19), najstarší: D. Chessa (33)), zatiaľ čo Alemannia Aachen má priemer 24.2 (najmladší: F. Ademi (19), najstarší: L. Scepanik (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SSV Ulm 1846 majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 25 u Alemannia Aachen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SSV Ulm 18464-2-3-13-4-3Alemannia Aachen
GKDEFMIDFWD
1Schmitt19Meier21Seegert18Bazzoli32Kolle14Dressel20Pepic11Chessa23Brandt43Dajaku26El-Zein16Pseftis37Kiala33Wegmann2Bagalia.29Nadjombe36Ademi10Gaudino7Scepanik23Gindorf27Schroers11Loune

Náhradníci

Tréner: Pavel Dotchev

Náhradníci

Tréner: Mersad Selimbegovic

SSV Ulm 1846Sila pozíciíAlemannia Aachen
6.88
Ø Hodnotenie
6.98
6.59Brankár (1 v 1)7.04
0G 0A0G 0A
6.83Obranca (4 v 3)6.84
4G 4A1G 0A
7.00Záložník (5 v 5)6.83
12G 9A9G 8A
6.73Útočník (1 v 2)7.45
1G 2A29G 10A
SSV Ulm 18464-2-3-1
1BrankárM. Schmitt6.6
19ObrancaJ. Meier6.7
21ObrancaM. Seegert6.81G1A
18ObrancaL. Bazzoli7.01A
32ObrancaN. Kolle6.83G2A
14ZáložníkD. Dressel6.91A
20ZáložníkM. Pepic6.81G
11ZáložníkD. Chessa7.05G3A
23ZáložníkM. Brandt7.02G2A
43ZáložníkL. Dajaku7.34G3A
26ÚtočníkA. El-Zein6.71G2A
Alemannia Aachen3-4-3
16BrankárF. Pseftis7.0
37ObrancaJ. da Silva Kiala6.9
33ObrancaM. Wegmann6.71G
2ObrancaP. Bagalianis6.9
29ZáložníkP. Nadjombe6.52G3A
36ZáložníkF. Ademi6.85G1A
10ZáložníkG. Gaudino7.01G2A
7ZáložníkL. Scepanik7.01G2A
11ZáložníkM. Loune
23ÚtočníkL. Gindorf7.514G5A
27ÚtočníkM. Schroers7.415G5A

Prehľad zápasu

Alemannia Aachen zdolal SSV Ulm 1846 3:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: L. Gindorf 22′, M. Loune 58′, F. Ademi 75′, E. Loder 83′. Bolo udelených 6 žltých kariet. SSV Ulm 1846 mal 60% držanie lopty, Alemannia Aachen mal 40%. SSV Ulm 1846 mal 10 striel (3 na bránu), Alemannia Aachen mal 15 (3 na bránu). Očakávané góly: SSV Ulm 1846 1.55 — Alemannia Aachen 1.28. SSV Ulm 1846 urobil 5 striedaní, Alemannia Aachen urobil 5.

Rivalita od 2025

SSV Ulm 1846 vs Alemannia Aachen vzájomné výsledky

1 stretnutí
SSV Ulm 1846
1
výhier
Remízy
0
Alemannia Aachen
0
výhier
Góly spolu
4 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 13 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

SSV Ulm 1846

LLWLDW

Alemannia Aachen

DWWWDW

Predpoveď zápasu

SSV Ulm 1846

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Alemannia Aachen

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : SSV Ulm 1846 or draw

50%Forma50%
44%Útok56%
65%Obrana35%
100%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026