Menu

Havelse vs Tsv 1860 Munchen

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Eilenriedestadion, Hannover14. februára 2026 o 14:00
Domáci

Havelse

05
Rozhodca: Fabienne Michel

Udalosti zápasu

Havelse
TSV 1860 München
Výkop
14′Thore Jacobsen
29′
S. Haugen

asistencia: P. Maier

Polčas
53′
P. Hobsch

asistencia: D. Philipp

L. SommerM. Polster
57′
A. RexhepiR. Muller
58′
60′
C. Lippmann

asistencia: D. Philipp

D. DuahF. Riedel
69′
69′
T. JacobsenD. Dordan
80′
P. HobschJ. Steinkotter
80′
D. PhilippM. Wolfram
L. PaldinoC. Schepp
83′
83′
J. Steinkotter

asistencia: S. Haugen

87′
R. SchifferlL. Fassmann
87′
S. HaugenN. Klose
88′
P. Maier

asistencia: M. Reinthaler

Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal7
9Shots off Goal3
15Total Shots14
4Blocked Shots4
10Shots insidebox13
5Shots outsidebox1
15Fouls11
3Corner Kicks6
0Offsides4
54%Ball Possession46%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
469Total passes380
370Passes accurate272
79%Passes %72%
1.07expected_goals4.27
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Havelse je 6.81, v porovnaní s 6.92 u TSV 1860 München. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Havelse je T. Opitz (7.35), u TSV 1860 München je to T. Dahne (7.29).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Havelse prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 5 asistenciami, na čele s M. Ilic (5G). U TSV 1860 München je to 27 gólov a 10 asistencií s lídrom S. Haugen (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Havelse nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.69, zatiaľ čo TSV 1860 München má 3 obrancov s priemerom 7.04. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Havelse nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.07, oproti 5 u TSV 1860 München s hodnotením 6.75. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Havelse nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.67, v porovnaní s 2 u TSV 1860 München s priemerom 6.98. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Havelse a 78% u TSV 1860 München. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Havelse nazbierali v tejto sezóne 30 žltých kariet, v porovnaní s 40 u TSV 1860 München. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Havelse je 24.6 (najmladší: T. Opitz (21), najstarší: S. Belkahia (27)), zatiaľ čo TSV 1860 München má priemer 27.5 (najmladší: C. Lippmann (19), najstarší: T. Dahne (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Havelse majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 28 u TSV 1860 München. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Havelse5-3-23-4-1-2TSV 1860 München
GKDEFMIDFWD
1Opitz22Sommer15Duah6Belkahia4Kolgeci14Ilic8Berger10Duker19Boujell.9Paldino33Rexhepi21Dahne37Schiffe.16Reintha.3Voet2Danhof5Jacobsen26Maier41Lippmann8Philipp22Haugen34Hobsch

Náhradníci

Tréner: Samir Ferchichi

Náhradníci

Tréner: Markus Kauczinski

HavelseSila pozíciíTSV 1860 München
6.81
Ø Hodnotenie
6.92
7.35Brankár (1 v 1)7.29
0G 0A0G 0A
6.69Obranca (4 v 3)7.04
7G 2A1G 2A
7.07Záložník (4 v 5)6.75
4G 1A9G 7A
6.67Útočník (2 v 2)6.98
4G 2A17G 1A
Havelse5-3-2
1BrankárT. Opitz7.3
15ObrancaD. Duah6.4
6ObrancaS. Belkahia6.82G
4ObrancaB. Kolgeci6.8
14ObrancaM. Ilic6.85G2A
22ZáložníkL. Sommer
8ZáložníkJ. Berger
10ZáložníkJ. Duker
19ZáložníkN. Boujellab7.14G1A
9ÚtočníkL. Paldino6.52G1A
33ÚtočníkA. Rexhepi6.82G1A
TSV 1860 München3-4-1-2
21BrankárT. Dahne7.3
37ObrancaR. Schifferl7.0
16ObrancaM. Reinthaler7.21G1A
3ObrancaS. Voet7.01A
2ZáložníkT. Danhof6.81G2A
5ZáložníkT. Jacobsen7.14G1A
26ZáložníkP. Maier6.72G2A
41ZáložníkC. Lippmann6.61G
8ZáložníkD. Philipp6.51G2A
22ÚtočníkS. Haugen7.213G1A
34ÚtočníkP. Hobsch6.74G

Prehľad zápasu

TSV 1860 München zdolal Havelse 5:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: S. Haugen 29′, P. Hobsch 53′, C. Lippmann 60′, J. Steinkotter 83′, P. Maier 88′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Havelse mal 54% držanie lopty, TSV 1860 München mal 46%. Havelse mal 15 striel (2 na bránu), TSV 1860 München mal 14 (7 na bránu). Očakávané góly: Havelse 1.07 — TSV 1860 München 4.27. Havelse urobil 4 striedaní, TSV 1860 München urobil 5.

Rivalita od 2021

Havelse vs TSV 1860 München vzájomné výsledky

3 stretnutí
Havelse
0
výhier
Remízy
0
TSV 1860 München
3
výhier
Góly spolu
13 · 4.3/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
3/3 · 100%

Aktuálna forma

Havelse

LWLWWL

TSV 1860 München

DWDDLD

Predpoveď zápasu

Havelse

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

TSV 1860 München

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Havelse or draw

70%Forma30%
64%Útok36%
50%Obrana50%
0%Vzájomné zápasy100%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026