Menu

Sv Wehen vs Fc Schweinfurt 05

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

BRITA-Arena, Wiesbaden7. februára 2026 o 14:00

Udalosti zápasu

SV Wehen
FC Schweinfurt 05
Výkop
32′Johannes Geis
Sascha Mockenhaupt34′
Fatih Kaya42′
Polčas
57′Lucas Zeller
D. BogicevicR. Kalem
61′
N. AgrafiotisM. Flotho
61′
N. MayF. Greilinger
68′
R. JohanssonL. Schleimer
68′
68′
L. ZellerT. Meissner
68′
T. LatteierD. Forkel
71′Manuel Wintzheimer
77′
E. ShuranovN. Grimbs
77′
M. WintzheimerS. Muller
Fabian Greilinger80′
F. KayaI. Ati Allah
83′
M. Flotho

asistencia: F. Greilinger

88′
I. Ati Allah

asistencia: M. Flotho

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal3
6Shots off Goal0
17Total Shots5
3Blocked Shots2
5Shots insidebox1
12Shots outsidebox4
12Fouls13
3Corner Kicks2
3Offsides5
53%Ball Possession47%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves6
389Total passes351
327Passes accurate285
84%Passes %81%
1.89expected_goals0.47
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SV Wehen je 6.93, v porovnaní s 6.77 u FC Schweinfurt 05. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SV Wehen je N. Brdar (7.14), u FC Schweinfurt 05 je to J. Geis (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SV Wehen prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 15 asistenciami, na čele s F. Kaya (7G). U FC Schweinfurt 05 je to 12 gólov a 6 asistencií s lídrom E. Shuranov (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SV Wehen nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo FC Schweinfurt 05 má 3 obrancov s priemerom 6.84. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SV Wehen nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.93, oproti 4 u FC Schweinfurt 05 s hodnotením 6.68. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SV Wehen nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.79, v porovnaní s 3 u FC Schweinfurt 05 s priemerom 6.74. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u SV Wehen a 78% u FC Schweinfurt 05. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SV Wehen nazbierali v tejto sezóne 64 žltých kariet, v porovnaní s 52 u FC Schweinfurt 05. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SV Wehen je 25.5 (najmladší: N. Brdar (20), najstarší: F. Hubner (34)), zatiaľ čo FC Schweinfurt 05 má priemer 24.9 (najmladší: W. Osawe (19), najstarší: J. Geis (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SV Wehen majú priemerne 31 ligových štartov, oproti 23 u FC Schweinfurt 05. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SV Wehen3-4-2-13-4-3FC Schweinfurt 05
GKDEFMIDFWD
31Brdar27Gilleke.19Hubner15Janitzek4Mockenh.8Bogicev.11Gozusir.5May29Kaya20Johanss.25Agrafio.40Weisbac.18Trslic30Geis23Kratsch.7Langhans16Osawe3Anglebe.6Zeller25Wintzhe.9Shuranov24Latteier

Náhradníci

Tréner: Daniel Scherning

Náhradníci

Tréner: Benjamin Freund

SV WehenSila pozíciíFC Schweinfurt 05
6.93
Ø Hodnotenie
6.77
7.14Brankár (1 v 1)6.97
0G 0A0G 0A
6.92Obranca (3 v 3)6.84
3G 4A3G 4A
6.93Záložník (6 v 4)6.68
14G 10A3G 1A
6.79Útočník (1 v 3)6.74
3G 1A6G 1A
SV Wehen3-4-2-1
31BrankárN. Brdar7.1
27ObrancaJ. Gillekens6.91G2A
19ObrancaF. Hubner6.81G1A
15ObrancaJ. Janitzek7.01G1A
4ZáložníkS. Mockenhaupt6.72A
8ZáložníkD. Bogicevic6.82G
11ZáložníkT. Gozusirin7.14G1A
5ZáložníkN. May7.14A
29ZáložníkF. Kaya6.97G2A
20ZáložníkR. Johansson6.91G1A
25ÚtočníkN. Agrafiotis6.83G1A
FC Schweinfurt 053-4-3
40BrankárM. Weisbacker7.0
18ObrancaL. Trslic6.62A
30ObrancaJ. Geis7.22G1A
23ObrancaP. Kratschmer6.61G1A
7ZáložníkL. Langhans6.71G
16ZáložníkW. Osawe6.61G
3ZáložníkD. Angleberger6.71G
6ZáložníkL. Zeller6.71A
25ÚtočníkM. Wintzheimer6.82G1A
9ÚtočníkE. Shuranov6.84G
24ÚtočníkT. Latteier6.6

Prehľad zápasu

SV Wehen zdolal FC Schweinfurt 05 2:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: M. Flotho 88′, I. Ati Allah 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet. SV Wehen mal 53% držanie lopty, FC Schweinfurt 05 mal 47%. SV Wehen mal 17 striel (8 na bránu), FC Schweinfurt 05 mal 5 (3 na bránu). Očakávané góly: SV Wehen 1.89 — FC Schweinfurt 05 0.47. SV Wehen urobil 5 striedaní, FC Schweinfurt 05 urobil 4.

Rivalita od 2021

SV Wehen vs FC Schweinfurt 05 vzájomné výsledky

2 stretnutí
SV Wehen
2
výhier
Remízy
0
FC Schweinfurt 05
0
výhier
Góly spolu
2 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 01 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

SV Wehen

LDDLLL

FC Schweinfurt 05

DDDDLL

Predpoveď zápasu

SV Wehen

50%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

FC Schweinfurt 05

0%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : SV Wehen

77%Forma23%
62%Útok38%
63%Obrana38%
100%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026