Menu

Alemannia Aachen vs Rot Wei Essen

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Tivoli, Aachen8. februára 2026 o 16:30
Domáci

Alemannia Aachen

33
Rozhodca: Cristian Ballweg

Udalosti zápasu

Alemannia Aachen
Rot-Weiß Essen
Výkop
M. Schroers

asistencia: L. Gindorf

5′
18′Kaito Mizuta
22′
K. Mizuta
P. Nadjombe

asistencia: M. Schroers

35′
44′Ruben Reisig
Marius Wegmann45+3′
Polčas
46′
T. KraulichM. Obuz
M. Schroers
46′
L. ScepanikM. Wagner
52′
71′
R. SafiD. Abiama
71′
K. MizutaD. Schmidt
M. WegmannF. Ademi
76′
M. SchroersO. Sillah
76′
82′
L. BrummeF. Bouebari
85′
D. Abiama

asistencia: M. Janssen

M. LouneB. Bahn
86′
L. GindorfG. Jung
87′
89′
D. Abiama
Gideon Jung90+1′
90+1′Michael Schultz
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
2Shots off Goal1
10Total Shots8
3Blocked Shots3
7Shots insidebox4
3Shots outsidebox4
11Fouls11
5Corner Kicks1
2Offsides1
39%Ball Possession61%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
283Total passes507
218Passes accurate404
77%Passes %80%
1.22expected_goals0.73
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Alemannia Aachen je 6.96, v porovnaní s 6.95 u Rot-Weiß Essen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Alemannia Aachen je L. Gindorf (7.53), u Rot-Weiß Essen je to K. Mizuta (7.44).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Alemannia Aachen prispeli v tejto sezóne 34 gólmi a 18 asistenciami, na čele s M. Schroers (15G). U Rot-Weiß Essen je to 29 gólov a 17 asistencií s lídrom M. Janssen (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Alemannia Aachen nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo Rot-Weiß Essen má 5 obrancov s priemerom 6.99. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Alemannia Aachen nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.93, oproti 3 u Rot-Weiß Essen s hodnotením 7.07. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Alemannia Aachen nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.37, v porovnaní s 2 u Rot-Weiß Essen s priemerom 6.72. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Alemannia Aachen a 79% u Rot-Weiß Essen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Alemannia Aachen nazbierali v tejto sezóne 51 žltých kariet, v porovnaní s 45 u Rot-Weiß Essen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Alemannia Aachen je 25.4 (najmladší: J. da Silva Kiala (21), najstarší: D. Wiebe (31)), zatiaľ čo Rot-Weiß Essen má priemer 26.2 (najmladší: M. Kostka (22), najstarší: M. Schultz (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Alemannia Aachen majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 27 u Rot-Weiß Essen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Alemannia Aachen3-4-2-15-3-2Rot-Weiß Essen
GKDEFMIDFWD
16Pseftis37Kiala33Wegmann2Bagalia.29Nadjombe28Wiebe10Gaudino7Scepanik11Loune23Gindorf27Schroers35Wienand2Kostka23Alonso4Schultz33Kraulich14Brumme26Musel16Reisig24Mizuta7Safi20Janssen

Náhradníci

Tréner: Mersad Selimbegovic

Náhradníci

Tréner: Uwe Koschinat

Alemannia AachenSila pozíciíRot-Weiß Essen
6.96
Ø Hodnotenie
6.95
7.04Brankár (1 v 1)6.83
0G 0A0G 0A
6.84Obranca (3 v 5)6.99
1G 0A8G 5A
6.93Záložník (6 v 3)7.07
18G 13A12G 11A
7.37Útočník (1 v 2)6.72
15G 5A9G 1A
Alemannia Aachen3-4-2-1
16BrankárF. Pseftis7.0
37ObrancaJ. da Silva Kiala6.9
33ObrancaM. Wegmann6.71G
2ObrancaP. Bagalianis6.9
29ZáložníkP. Nadjombe6.52G3A
28ZáložníkD. Wiebe6.71A
10ZáložníkG. Gaudino7.01G2A
7ZáložníkL. Scepanik7.01G2A
11ZáložníkM. Loune
23ZáložníkL. Gindorf7.514G5A
27ÚtočníkM. Schroers7.415G5A
Rot-Weiß Essen5-3-2
35BrankárF. Wienand6.8
2ObrancaM. Kostka6.6
23ObrancaJ. Rios Alonso7.24G
4ObrancaM. Schultz6.81A
33ObrancaT. Kraulich7.12G
14ObrancaL. Brumme7.22G4A
26ZáložníkT. Musel7.06G2A
16ZáložníkR. Reisig6.81A
24ZáložníkK. Mizuta7.46G8A
7ÚtočníkR. Safi6.51A
20ÚtočníkM. Janssen6.99G

Prehľad zápasu

Alemannia Aachen a Rot-Weiß Essen remizovali 3:3. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: M. Schroers 5′, K. Mizuta 22′, P. Nadjombe 35′, M. Schroers 46′, D. Abiama 85′, D. Abiama 89′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Alemannia Aachen mal 39% držanie lopty, Rot-Weiß Essen mal 61%. Alemannia Aachen mal 10 striel (5 na bránu), Rot-Weiß Essen mal 8 (4 na bránu). Očakávané góly: Alemannia Aachen 1.22 — Rot-Weiß Essen 0.73. Alemannia Aachen urobil 5 striedaní, Rot-Weiß Essen urobil 4.

Rivalita od 2025

Alemannia Aachen vs Rot-Weiß Essen vzájomné výsledky

1 stretnutí
Alemannia Aachen
1
výhier
Remízy
0
Rot-Weiß Essen
0
výhier
Góly spolu
5 · 5.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 23 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Alemannia Aachen

DWWWDW

Rot-Weiß Essen

LLLWWW

Predpoveď zápasu

Alemannia Aachen

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Rot-Weiß Essen

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Rot-Weiß Essen

36%Forma64%
40%Útok60%
31%Obrana69%
71%Vzájomné zápasy29%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026