Menu

Havelse vs Erzgebirge Aue

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Eilenriedestadion, Hannover30. januára 2026 o 19:00
Domáci

Havelse

31

Udalosti zápasu

Havelse
Erzgebirge Aue
Výkop
7′Anthony Barylla
45′
J. Fabisch

asistencia: M. Clausen

Polčas
46′
M. ClausenL. Simnica
E. AytunF. Riedel
63′
A. RexhepiR. Muller
63′
Besfort Kolgeci66′
72′
M. BarJ. Ehlers
N. Boujellab
74′
79′
M. StefaniakJ. Guttau
L. Paldino
80′
84′
E. UhlmannR. Bornschein
J. DukerJ. Oltrogge
86′
90′Jonah Fabisch
L. PaldinoC. Schepp
90+2′
R. Muller
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
3Shots off Goal2
11Total Shots5
3Blocked Shots1
10Shots insidebox3
1Shots outsidebox2
8Fouls14
3Corner Kicks3
1Offsides6
57%Ball Possession43%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
458Total passes338
343Passes accurate222
75%Passes %66%
2.14expected_goals1.01
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Havelse je 6.78, v porovnaní s 6.81 u Erzgebirge Aue. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Havelse je T. Opitz (7.35), u Erzgebirge Aue je to M. Stefaniak (7.29).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Havelse prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 5 asistenciami, na čele s M. Ilic (5G). U Erzgebirge Aue je to 11 gólov a 6 asistencií s lídrom M. Bar (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Havelse nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.63, zatiaľ čo Erzgebirge Aue má 5 obrancov s priemerom 6.67. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Havelse nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 4 u Erzgebirge Aue s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Havelse nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.67, v porovnaní s 1 u Erzgebirge Aue s priemerom 6.93. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Havelse a 80% u Erzgebirge Aue. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Havelse nazbierali v tejto sezóne 38 žltých kariet, v porovnaní s 53 u Erzgebirge Aue. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Havelse je 24.9 (najmladší: T. Opitz (21), najstarší: N. Plume (29)), zatiaľ čo Erzgebirge Aue má priemer 27.2 (najmladší: P. Fallmann (22), najstarší: M. Mannel (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Havelse majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 27 u Erzgebirge Aue. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Havelse3-5-25-3-2Erzgebirge Aue
GKDEFMIDFWD
1Opitz15Duah24Plume4Kolgeci14Ilic8Berger10Duker19Boujell.7Aytun9Paldino33Rexhepi1Mannel17Fallmann23Barylla11Uhlmann25Zobel29Collins8Clausen20Fabisch34Stefani.15Bar45V.

Náhradníci

Tréner: Samir Ferchichi

Náhradníci

Tréner: Christoph Dabrowski

HavelseSila pozíciíErzgebirge Aue
6.78
Ø Hodnotenie
6.81
7.35Brankár (1 v 1)6.99
0G 0A0G 0A
6.63Obranca (3 v 5)6.67
0G 0A1G 4A
6.81Záložník (5 v 4)6.94
11G 3A5G 2A
6.67Útočník (2 v 1)6.93
4G 2A5G 0A
Havelse3-5-2
1BrankárT. Opitz7.3
15ObrancaD. Duah6.4
24ObrancaN. Plume6.7
4ObrancaB. Kolgeci6.8
14ZáložníkM. Ilic6.85G2A
8ZáložníkJ. Berger
10ZáložníkJ. Duker
19ZáložníkN. Boujellab7.14G1A
7ZáložníkE. Aytun6.62G
9ÚtočníkL. Paldino6.52G1A
33ÚtočníkA. Rexhepi6.82G1A
Erzgebirge Aue5-3-2
1BrankárM. Mannel7.0
17ObrancaP. Fallmann6.91A
23ObrancaA. Barylla6.71A
11ObrancaE. Uhlmann6.61A
25ObrancaT. Zobel6.71G
29ObrancaJ. Collins6.51A
8ZáložníkM. Clausen6.72A
20ZáložníkJ. Fabisch6.82G
34ZáložníkM. Stefaniak7.33G
45ZáložníkA. F. Ocansey V.
15ÚtočníkM. Bar6.95G

Prehľad zápasu

Havelse zdolal Erzgebirge Aue 3:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: J. Fabisch 45′, N. Boujellab 74′, L. Paldino 80′, R. Muller 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Havelse mal 57% držanie lopty, Erzgebirge Aue mal 43%. Havelse mal 11 striel (5 na bránu), Erzgebirge Aue mal 5 (2 na bránu). Očakávané góly: Havelse 2.14 — Erzgebirge Aue 1.01. Havelse urobil 4 striedaní, Erzgebirge Aue urobil 4.

Rivalita od 2025

Havelse vs Erzgebirge Aue vzájomné výsledky

1 stretnutí
Havelse
0
výhier
Remízy
0
Erzgebirge Aue
1
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Havelse

LWLWWL

Erzgebirge Aue

WDDDLL

Predpoveď zápasu

Havelse

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Erzgebirge Aue

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Havelse or draw

62%Forma38%
61%Útok39%
44%Obrana56%
0%Vzájomné zápasy100%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026