Menu

Fc Viktoria Koln vs Fc Saarbrucken

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Sportpark Hohenberg, Cologne23. januára 2026 o 19:00

Udalosti zápasu

FC Viktoria Köln
FC Saarbrücken
Výkop
M. Sponsel

asistencia: L. Munst

5′
11′Robin Bormuth
Leonhard Münst22′
V. Boboy
22′
32′
M. ZeitzE. Krahn
32′
K. RabihicS. Vasiliadis
41′
K. BrunkerP. Schmidt
Polčas
David Otto60′
S. HandleF. Ronstadt
73′
75′
T. CivejaR. Elongo-Yombo
Lucas Wolf76′
79′Niko Bretschneider
T. KlossJ. Agyekum
83′
L. M. WolfT. Eisenhuth
83′
Verthomy Schilo Boboy87′
V. BoboyS. Kozuki
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal9
2Shots off Goal8
8Total Shots24
0Blocked Shots6
6Shots insidebox17
2Shots outsidebox7
16Fouls10
2Corner Kicks14
1Offsides1
45%Ball Possession55%
4Yellow Cards2
0Red Cards0
9Goalkeeper Saves6
388Total passes511
316Passes accurate415
81%Passes %81%
1.79expected_goals2.56
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Viktoria Köln je 6.88, v porovnaní s 7.02 u FC Saarbrücken. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Viktoria Köln je A. Schulz (7.26), u FC Saarbrücken je to F. Pick (7.73).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Viktoria Köln prispeli v tejto sezóne 22 gólmi a 16 asistenciami, na čele s D. Otto (8G). U FC Saarbrücken je to 18 gólov a 11 asistencií s lídrom F. Pick (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Viktoria Köln nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo FC Saarbrücken má 4 obrancov s priemerom 6.97. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Viktoria Köln nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 3 u FC Saarbrücken s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Viktoria Köln nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.89, v porovnaní s 3 u FC Saarbrücken s priemerom 7.14. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u FC Viktoria Köln a 78% u FC Saarbrücken. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Viktoria Köln nazbierali v tejto sezóne 60 žltých kariet, v porovnaní s 46 u FC Saarbrücken. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Viktoria Köln je 24.0 (najmladší: T. Kloss (21), najstarší: S. Handle (32)), zatiaľ čo FC Saarbrücken má priemer 28.7 (najmladší: L. Wilhelm (22), najstarší: M. Zeitz (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Viktoria Köln majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 28 u FC Saarbrücken. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Viktoria Köln3-4-1-24-3-3FC Saarbrücken
GKDEFMIDFWD
27Schulz22Boboy2Dietz18Kloss19Sponsel21Wolf5Munst7Handle8Engelha.10Otto23Zank13Menzel7Rizzuto18Wilhelm32Bormuth28Bretsch.6Sonthei.8Zeitz23Civeja20Pick9Brunker10Rabihic

Náhradníci

Tréner: Marian Wilhelm

Náhradníci

Tréner: Argirios Giannikis

FC Viktoria KölnSila pozíciíFC Saarbrücken
6.88
Ø Hodnotenie
7.02
7.26Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
6.79Obranca (3 v 4)6.97
4G 2A2G 4A
6.86Záložník (5 v 3)6.93
7G 7A3G 3A
6.89Útočník (2 v 3)7.14
11G 7A13G 4A
FC Viktoria Köln3-4-1-2
27BrankárA. Schulz7.3
22ObrancaV. Boboy6.71G
2ObrancaL. Dietz6.81A
18ObrancaT. Kloss6.93G1A
19ZáložníkM. Sponsel6.92G1A
21ZáložníkL. M. Wolf6.81A
5ZáložníkL. Munst7.13G2A
7ZáložníkS. Handle7.02G3A
8ZáložníkF. Engelhardt6.5
10ÚtočníkD. Otto7.28G5A
23ÚtočníkB. Zank6.63G2A
FC Saarbrücken4-3-3
13BrankárP. Menzel7.2
7ObrancaC. Rizzuto7.21G2A
18ObrancaL. Wilhelm6.81A
32ObrancaR. Bormuth7.1
28ObrancaN. Bretschneider6.91G1A
6ZáložníkP. Sontheimer7.11G
8ZáložníkM. Zeitz6.8
23ZáložníkT. Civeja6.92G3A
20ÚtočníkF. Pick7.77G3A
9ÚtočníkK. Brunker7.05G
10ÚtočníkK. Rabihic6.71G1A

Prehľad zápasu

FC Viktoria Köln zdolal FC Saarbrücken 2:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: M. Sponsel 5′, V. Boboy 22′. Bolo udelených 6 žltých kariet. FC Viktoria Köln mal 45% držanie lopty, FC Saarbrücken mal 55%. FC Viktoria Köln mal 8 striel (6 na bránu), FC Saarbrücken mal 24 (9 na bránu). Očakávané góly: FC Viktoria Köln 1.79 — FC Saarbrücken 2.56. FC Viktoria Köln urobil 4 striedaní, FC Saarbrücken urobil 4.

Rivalita od 2020

FC Viktoria Köln vs FC Saarbrücken vzájomné výsledky

11 stretnutí
FC Viktoria Köln
3
výhier
Remízy
1
FC Saarbrücken
7
výhier
Góly spolu
30 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
6/11 · 55%
Nad 2,5
6/11 · 55%

Aktuálna forma

FC Viktoria Köln

WLLWWW

FC Saarbrücken

WWDLDW

Predpoveď zápasu

FC Viktoria Köln

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

FC Saarbrücken

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : FC Viktoria Köln or draw

57%Forma43%
42%Útok58%
60%Obrana40%
20%Vzájomné zápasy80%

Zranenia a stopky

FC Viktoria Köln

FC Saarbrücken

  • OtáznyA. Naïfi
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026