Menu

Vfl Osnabruck vs Tsv 1860 Munchen

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Bremer Brücke, Osnabrück25. januára 2026 o 16:30
Rozhodca: Nico Fuchs

Udalosti zápasu

VfL Osnabrück
TSV 1860 München
Výkop
B. Jacobsen

asistencia: L. Kehl

17′
25′
K. Volland

asistencia: P. Maier

Bryan Henning42′
Polčas
50′Max Reinthaler
B. HenningF. Wagner
59′
J. KaniaI. Badjie
59′
70′
D. PhilippJ. Steinkotter
70′
C. LippmannM. Rittmuller
T. LesueurD. Kopacz
74′
P. KammerbauerK. Proger
86′
L. KehlL. Ihorst
86′
90+2′Siemen Voet
90+4′
K. VollandT. Danhof
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal2
5Shots off Goal4
13Total Shots7
4Blocked Shots1
7Shots insidebox5
6Shots outsidebox2
17Fouls17
10Corner Kicks1
0Offsides4
55%Ball Possession45%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
374Total passes348
284Passes accurate263
76%Passes %76%
0.67expected_goals0.98
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy VfL Osnabrück je 6.99, v porovnaní s 6.88 u TSV 1860 München. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč VfL Osnabrück je R. Meissner (7.48), u TSV 1860 München je to T. Dahne (7.29).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky VfL Osnabrück prispeli v tejto sezóne 29 gólmi a 20 asistenciami, na čele s R. Meissner (12G). U TSV 1860 München je to 16 gólov a 11 asistencií s lídrom T. Jacobsen (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

VfL Osnabrück nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.94, zatiaľ čo TSV 1860 München má 3 obrancov s priemerom 7.04. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

VfL Osnabrück nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 7.08, oproti 4 u TSV 1860 München s hodnotením 6.71. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

VfL Osnabrück nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.62, v porovnaní s 3 u TSV 1860 München s priemerom 6.81. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u VfL Osnabrück a 77% u TSV 1860 München. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu VfL Osnabrück nazbierali v tejto sezóne 38 žltých kariet, v porovnaní s 47 u TSV 1860 München. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky VfL Osnabrück je 27.2 (najmladší: Y. Karademir (21), najstarší: L. Jonsson (33)), zatiaľ čo TSV 1860 München má priemer 27.8 (najmladší: C. Lippmann (19), najstarší: K. Volland (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu VfL Osnabrück majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 27 u TSV 1860 München. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

VfL Osnabrück3-4-2-13-4-3TSV 1860 München
GKDEFMIDFWD
21Jonsson4Karadem.24Muller25Wiemann31Kammerb.15Jacobsen6Henning23Lesueur11Meissner18Kehl9Kania21Dahne37Schiffe.16Reintha.3Voet41Lippmann5Jacobsen26Maier18Jakob31Volland8Philipp34Hobsch

Náhradníci

Tréner: Timo Schultz

Náhradníci

Tréner: Markus Kauczinski

VfL OsnabrückSila pozíciíTSV 1860 München
6.99
Ø Hodnotenie
6.88
7.04Brankár (1 v 1)7.29
0G 0A0G 0A
6.94Obranca (3 v 3)7.04
4G 0A1G 2A
7.08Záložník (6 v 4)6.71
24G 20A7G 3A
6.62Útočník (1 v 3)6.81
1G 0A8G 6A
VfL Osnabrück3-4-2-1
21BrankárL. Jonsson7.0
4ObrancaY. Karademir6.8
24ObrancaJ. Muller7.01G
25ObrancaN. Wiemann7.03G
31ZáložníkP. Kammerbauer7.13G
15ZáložníkB. Jacobsen7.02G1A
6ZáložníkB. Henning6.92G
23ZáložníkT. Lesueur6.82G3A
11ZáložníkR. Meissner7.512G8A
18ZáložníkL. Kehl7.23G8A
9ÚtočníkJ. Kania6.61G
TSV 1860 München3-4-3
21BrankárT. Dahne7.3
37ObrancaR. Schifferl7.0
16ObrancaM. Reinthaler7.21G1A
3ObrancaS. Voet7.01A
41ZáložníkC. Lippmann6.61G
5ZáložníkT. Jacobsen7.14G1A
26ZáložníkP. Maier6.72G2A
18ZáložníkK. Jakob6.5
31ÚtočníkK. Volland7.13G4A
8ÚtočníkD. Philipp6.51G2A
34ÚtočníkP. Hobsch6.74G

Prehľad zápasu

VfL Osnabrück a TSV 1860 München remizovali 1:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: B. Jacobsen 17′, K. Volland 25′. Bolo udelených 3 žltých kariet. VfL Osnabrück mal 55% držanie lopty, TSV 1860 München mal 45%. VfL Osnabrück mal 13 striel (4 na bránu), TSV 1860 München mal 7 (2 na bránu). Očakávané góly: VfL Osnabrück 0.67 — TSV 1860 München 0.98. VfL Osnabrück urobil 5 striedaní, TSV 1860 München urobil 3.

Rivalita od 2018

VfL Osnabrück vs TSV 1860 München vzájomné výsledky

9 stretnutí
VfL Osnabrück
4
výhier
Remízy
2
TSV 1860 München
3
výhier
Góly spolu
30 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
6/9 · 67%
Nad 2,5
7/9 · 78%

Aktuálna forma

VfL Osnabrück

WWWWLW

TSV 1860 München

DWDDLD

Predpoveď zápasu

VfL Osnabrück

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

TSV 1860 München

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or TSV 1860 München

38%Forma63%
59%Útok41%
33%Obrana67%
29%Vzájomné zápasy71%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026