Menu

Fc Ingolstadt 04 vs Tsv 1860 Munchen

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Audi Sportpark, Ingolstadt13. decembra 2025 o 14:00
Rozhodca: Florian Lechner

Udalosti zápasu

FC Ingolstadt 04
TSV 1860 München
Výkop
17′Siemen Voet
D. Kaygin

asistencia: O. Drakulic

20′
23′Kevin Volland
Dennis Kaygın41′
41′
S. Haugen

asistencia: P. Hobsch

Polčas
58′
P. Hobsch

asistencia: K. Volland

O. DrakulicM. Borchers
62′
65′Kevin Volland
65′Kevin Volland
71′Philipp Maier
D. KayginL. Frode
77′
Lukas Fröde81′
81′
S. HaugenF. Niederlechner
81′
P. HobschM. Christiansen
M. HoppeJ. Maljojoki
85′
M. PlathD. Sekulovic
85′
Y. SturmB. Ozturk
86′
90+10′Kilian Jakob
90′Marvin Rittmüller
90+3′
C. LippmannK. Jakob
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal7
9Shots off Goal4
20Total Shots12
5Blocked Shots0
10Shots insidebox9
10Shots outsidebox3
15Fouls8
5Corner Kicks2
2Offsides3
53%Ball Possession47%
3Yellow Cards6
0Red Cards1
5Goalkeeper Saves6
499Total passes368
408Passes accurate292
82%Passes %79%
2.24expected_goals1.88
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Ingolstadt 04 je 7.04, v porovnaní s 6.95 u TSV 1860 München. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Ingolstadt 04 je M. Costly (7.65), u TSV 1860 München je to T. Dahne (7.29).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Ingolstadt 04 prispeli v tejto sezóne 26 gólmi a 9 asistenciami, na čele s M. Costly (12G). U TSV 1860 München je to 29 gólov a 12 asistencií s lídrom S. Haugen (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Ingolstadt 04 nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo TSV 1860 München má 3 obrancov s priemerom 6.97. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Ingolstadt 04 nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 7.16, oproti 5 u TSV 1860 München s hodnotením 6.85. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Ingolstadt 04 nasadzuje 0 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u TSV 1860 München s priemerom 6.98. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u FC Ingolstadt 04 a 78% u TSV 1860 München. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Ingolstadt 04 nazbierali v tejto sezóne 37 žltých kariet, v porovnaní s 44 u TSV 1860 München. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Ingolstadt 04 je 25.1 (najmladší: M. Plath (20), najstarší: K. Eisele (30)), zatiaľ čo TSV 1860 München má priemer 27.5 (najmladší: C. Lippmann (19), najstarší: K. Volland (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Ingolstadt 04 majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 29 u TSV 1860 München. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Ingolstadt 044-1-4-13-4-1-2TSV 1860 München
GKDEFMIDFWD
25Eisele2Hoppe32Lorenz15Scholz24Christe.14Plath22Costly17Besusch.10Kaygin7Sturm30Drakulic21Dahne25Dulic16Reintha.3Voet29Rittmul.5Jacobsen26Maier41Lippmann31Volland22Haugen34Hobsch

Náhradníci

Tréner: Sabrina Wittmann

Náhradníci

Tréner: Markus Kauczinski

FC Ingolstadt 04Sila pozíciíTSV 1860 München
7.04
Ø Hodnotenie
6.95
7.40Brankár (1 v 1)7.29
0G 0A0G 0A
6.84Obranca (4 v 3)6.97
5G 0A1G 3A
7.16Záložník (6 v 5)6.85
21G 9A11G 8A
Útočník (0 v 2)6.98
17G 1A
FC Ingolstadt 044-1-4-1
25BrankárK. Eisele7.4
2ObrancaM. Hoppe6.6
32ObrancaS. Lorenz7.03G
15ObrancaJ. Scholz7.02G
24ObrancaG. Christensen6.7
14ZáložníkM. Plath6.81G
22ZáložníkM. Costly7.712G6A
17ZáložníkM. Besuschkow7.13G2A
10ZáložníkD. Kaygin7.15G1A
7ZáložníkY. Sturm
30ZáložníkO. Drakulic
TSV 1860 München3-4-1-2
21BrankárT. Dahne7.3
25ObrancaS. Dulic6.81A
16ObrancaM. Reinthaler7.21G1A
3ObrancaS. Voet7.01A
29ZáložníkM. Rittmuller6.81G1A
5ZáložníkT. Jacobsen7.14G1A
26ZáložníkP. Maier6.72G2A
41ZáložníkC. Lippmann6.61G
31ZáložníkK. Volland7.13G4A
22ÚtočníkS. Haugen7.213G1A
34ÚtočníkP. Hobsch6.74G

Prehľad zápasu

TSV 1860 München zdolal FC Ingolstadt 04 2:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: D. Kaygin 20′, S. Haugen 41′, P. Hobsch 58′. Bolo udelených 9 žltých kariet, 1 červených kariet. FC Ingolstadt 04 mal 53% držanie lopty, TSV 1860 München mal 47%. FC Ingolstadt 04 mal 20 striel (6 na bránu), TSV 1860 München mal 12 (7 na bránu). Očakávané góly: FC Ingolstadt 04 2.24 — TSV 1860 München 1.88. FC Ingolstadt 04 urobil 5 striedaní, TSV 1860 München urobil 3.

Rivalita od 2011

FC Ingolstadt 04 vs TSV 1860 München vzájomné výsledky

19 stretnutí
FC Ingolstadt 04
6
výhier
Remízy
5
TSV 1860 München
8
výhier
Góly spolu
50 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
13/19 · 68%
Nad 2,5
9/19 · 47%

Aktuálna forma

FC Ingolstadt 04

LWLLLL

TSV 1860 München

DWDDLD

Predpoveď zápasu

FC Ingolstadt 04

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

TSV 1860 München

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or TSV 1860 München

25%Forma75%
44%Útok56%
33%Obrana67%
29%Vzájomné zápasy71%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026