Menu

Rot Wei Essen vs Stuttgart Ii

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Stadion an der Hafenstrasse, Essen5. decembra 2025 o 19:00
Domáci

Rot-Weiß Essen

11
Hostia

Stuttgart II

Rozhodca: Felix Weller

Udalosti zápasu

Rot-Weiß Essen
Stuttgart II
Výkop
19′
N. DarvichE. Korkut
44′Michael Glück
Polčas
M. KostkaJ. Hofmann
46′
62′Nicolás Sessa
T. MuselA. Arslan
67′
68′
C. OlivierK. Amaniampong
68′
N. SessaJ. Luers
74′
M. GluckA. Groiss
74′
M. Ouro-TagbaM. Sankoh
76′Leny Meyer
R. SafiM. Obuz
78′
J. MauseM. Janssen
78′
81′
M. Sankoh
L. BrummeF. Bouebari
85′
M. Janssen

asistencia: K. Mizuta

89′
90+1′Alexander Groiss
90′Mohamed Sankoh
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal5
4Shots off Goal4
17Total Shots16
7Blocked Shots7
11Shots insidebox10
6Shots outsidebox6
12Fouls10
4Corner Kicks3
1Offsides2
41%Ball Possession59%
0Yellow Cards5
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves6
327Total passes518
262Passes accurate445
80%Passes %86%
1.99expected_goals2.51
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Rot-Weiß Essen je 7.00, v porovnaní s 7.01 u Stuttgart II. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Rot-Weiß Essen je K. Mizuta (7.44), u Stuttgart II je to F. Hellstern (7.38).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Rot-Weiß Essen prispeli v tejto sezóne 25 gólmi a 17 asistenciami, na čele s T. Musel (6G). U Stuttgart II je to 15 gólov a 12 asistencií s lídrom N. Darvich (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Rot-Weiß Essen nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.04, zatiaľ čo Stuttgart II má 5 obrancov s priemerom 6.90. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Rot-Weiß Essen nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.99, oproti 3 u Stuttgart II s hodnotením 7.13. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Rot-Weiß Essen nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.03, v porovnaní s 2 u Stuttgart II s priemerom 6.88. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Rot-Weiß Essen a 83% u Stuttgart II. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Rot-Weiß Essen nazbierali v tejto sezóne 46 žltých kariet, v porovnaní s 41 u Stuttgart II. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Rot-Weiß Essen je 25.9 (najmladší: M. Kostka (22), najstarší: K. Gjasula (36)), zatiaľ čo Stuttgart II má priemer 21.6 (najmladší: F. Hellstern (18), najstarší: D. Nothnagel (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Rot-Weiß Essen majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 28 u Stuttgart II. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Rot-Weiß Essen4-2-3-15-3-2Stuttgart II
GKDEFMIDFWD
35Wienand2Kostka23Alonso33Kraulich14Brumme8Gjasula28Moustier7Safi26Musel24Mizuta29Mause1Hellste.24Olivier35Gluck4Herwerth29Nothnag.16Meyer10Sessa8Benedet.31Darvich27Ouro-Ta.7Penna

Náhradníci

Tréner: Uwe Koschinat

Náhradníci

Tréner: Nico Willig

Rot-Weiß EssenSila pozíciíStuttgart II
7.00
Ø Hodnotenie
7.01
6.83Brankár (1 v 1)7.38
0G 0A0G 0A
7.04Obranca (4 v 5)6.90
8G 4A1G 5A
6.99Záložník (5 v 3)7.13
14G 13A10G 5A
7.03Útočník (1 v 2)6.88
3G 0A4G 2A
Rot-Weiß Essen4-2-3-1
35BrankárF. Wienand6.8
2ObrancaM. Kostka6.6
23ObrancaJ. Rios Alonso7.24G
33ObrancaT. Kraulich7.12G
14ObrancaL. Brumme7.22G4A
8ZáložníkK. Gjasula7.01G1A
28ZáložníkT. Moustier7.01G1A
7ZáložníkR. Safi6.51A
26ZáložníkT. Musel7.06G2A
24ZáložníkK. Mizuta7.46G8A
29ÚtočníkJ. Mause7.03G
Stuttgart II5-3-2
1BrankárF. Hellstern7.4
24ObrancaC. Olivier6.82A
35ObrancaM. Gluck7.0
4ObrancaM. Herwerth6.81A
29ObrancaD. Nothnagel6.91G
16ObrancaL. Meyer7.02A
10ZáložníkN. Sessa7.34G3A
8ZáložníkS. Di Benedetto6.8
31ZáložníkN. Darvich7.36G2A
27ÚtočníkM. Ouro-Tagba6.94G
7ÚtočníkL. Penna6.92A

Prehľad zápasu

Rot-Weiß Essen a Stuttgart II remizovali 1:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: M. Sankoh 81′, M. Janssen 89′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Rot-Weiß Essen mal 41% držanie lopty, Stuttgart II mal 59%. Rot-Weiß Essen mal 17 striel (6 na bránu), Stuttgart II mal 16 (5 na bránu). Očakávané góly: Rot-Weiß Essen 1.99 — Stuttgart II 2.51. Rot-Weiß Essen urobil 5 striedaní, Stuttgart II urobil 5.

Rivalita od 2026

Rot-Weiß Essen vs Stuttgart II vzájomné výsledky

1 stretnutí
Rot-Weiß Essen
0
výhier
Remízy
0
Stuttgart II
1
výhier
Góly spolu
7 · 7.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 61 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Rot-Weiß Essen

LLLWWW

Stuttgart II

WLDLDW

Predpoveď zápasu

Rot-Weiß Essen

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Stuttgart II

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Rot-Weiß Essen or draw

59%Forma41%
56%Útok44%
50%Obrana50%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026