Menu

Tsv 1860 Munchen vs Fc Schweinfurt 05

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Städtisches Stadion an der Grünwalder Straße, Munich6. decembra 2025 o 16:30
Domáci

TSV 1860 München

31

Udalosti zápasu

TSV 1860 München
FC Schweinfurt 05
Výkop
33′
45′
J. Tranziska

asistencia: J. Geis

Polčas
T. Meissner

Own Goal

57′
67′
N. DoktorczykL. Langhans
M. Rittmuller

asistencia: C. Lippmann

69′
73′Jakob Tranziska
M. RittmullerT. Danhof
77′
P. HobschF. Niederlechner
77′
77′
M. WintzheimerE. Shuranov
77′
J. EndresL. Bausenwein
77′
J. GeisD. U. Obiogumu
89′
E. CelebiA. Ibisi
K. VollandD. Philipp
90′
S. HaugenS. Althaus
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal2
6Shots off Goal5
14Total Shots10
5Blocked Shots2
11Shots insidebox2
3Shots outsidebox8
14Fouls9
6Corner Kicks3
3Offsides3
47%Ball Possession53%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
420Total passes417
351Passes accurate349
84%Passes %84%
1.77expected_goals0.99
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy TSV 1860 München je 6.95, v porovnaní s 6.80 u FC Schweinfurt 05. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč TSV 1860 München je T. Dahne (7.29), u FC Schweinfurt 05 je to T. Stahl (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky TSV 1860 München prispeli v tejto sezóne 29 gólmi a 12 asistenciami, na čele s S. Haugen (13G). U FC Schweinfurt 05 je to 14 gólov a 7 asistencií s lídrom J. Endres (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

TSV 1860 München nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.97, zatiaľ čo FC Schweinfurt 05 má 4 obrancov s priemerom 6.58. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

TSV 1860 München nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.85, oproti 4 u FC Schweinfurt 05 s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

TSV 1860 München nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.98, v porovnaní s 2 u FC Schweinfurt 05 s priemerom 6.93. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u TSV 1860 München a 79% u FC Schweinfurt 05. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu TSV 1860 München nazbierali v tejto sezóne 44 žltých kariet, v porovnaní s 54 u FC Schweinfurt 05. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky TSV 1860 München je 27.5 (najmladší: C. Lippmann (19), najstarší: K. Volland (33)), zatiaľ čo FC Schweinfurt 05 má priemer 27.5 (najmladší: N. Doktorczyk (20), najstarší: K. Bohnlein (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu TSV 1860 München majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 26 u FC Schweinfurt 05. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

TSV 1860 München3-4-1-24-4-2FC Schweinfurt 05
GKDEFMIDFWD
21Dahne25Dulic16Reintha.3Voet29Rittmul.26Maier5Jacobsen41Lippmann31Volland22Haugen34Hobsch1Stahl2Doktorc.8Meissner6Zeller23Kratsch.11Celebi13Bohnlein30Geis33Endres25Wintzhe.17Tranzis.

Náhradníci

Tréner: Markus Kauczinski

Náhradníci

Tréner: Benjamin Freund

TSV 1860 MünchenSila pozíciíFC Schweinfurt 05
6.95
Ø Hodnotenie
6.80
7.29Brankár (1 v 1)7.35
0G 0A0G 0A
6.97Obranca (3 v 4)6.58
1G 3A1G 3A
6.85Záložník (5 v 4)6.82
11G 8A8G 3A
6.98Útočník (2 v 2)6.93
17G 1A5G 1A
TSV 1860 München3-4-1-2
21BrankárT. Dahne7.3
25ObrancaS. Dulic6.81A
16ObrancaM. Reinthaler7.21G1A
3ObrancaS. Voet7.01A
29ZáložníkM. Rittmuller6.81G1A
26ZáložníkP. Maier6.72G2A
5ZáložníkT. Jacobsen7.14G1A
41ZáložníkC. Lippmann6.61G
31ZáložníkK. Volland7.13G4A
22ÚtočníkS. Haugen7.213G1A
34ÚtočníkP. Hobsch6.74G
FC Schweinfurt 054-4-2
1BrankárT. Stahl7.3
2ObrancaN. Doktorczyk6.4
8ObrancaT. Meissner6.61A
6ObrancaL. Zeller6.71A
23ObrancaP. Kratschmer6.61G1A
11ZáložníkE. Celebi6.82G
13ZáložníkK. Bohnlein6.61G1A
30ZáložníkJ. Geis7.22G1A
33ZáložníkJ. Endres6.73G1A
25ÚtočníkM. Wintzheimer6.82G1A
17ÚtočníkJ. Tranziska7.03G

Prehľad zápasu

TSV 1860 München zdolal FC Schweinfurt 05 3:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: N. Doktorczyk 33′ (o.g.), J. Tranziska 45′, T. Meissner 57′ (o.g.), M. Rittmuller 69′. Bolo udelených 2 žltých kariet. TSV 1860 München mal 47% držanie lopty, FC Schweinfurt 05 mal 53%. TSV 1860 München mal 14 striel (3 na bránu), FC Schweinfurt 05 mal 10 (2 na bránu). Očakávané góly: TSV 1860 München 1.77 — FC Schweinfurt 05 0.99. TSV 1860 München urobil 4 striedaní, FC Schweinfurt 05 urobil 5.

Rivalita od 2026

TSV 1860 München vs FC Schweinfurt 05 vzájomné výsledky

1 stretnutí
TSV 1860 München
0
výhier
Remízy
1
FC Schweinfurt 05
0
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 11 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

TSV 1860 München

DWDDLD

FC Schweinfurt 05

DDDDLL

Predpoveď zápasu

TSV 1860 München

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Schweinfurt 05

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : TSV 1860 München

75%Forma25%
54%Útok46%
59%Obrana41%
0%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026