Menu

Hoffenheim Ii vs Ssv Jahn Regensburg

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Dietmar-Hopp Stadion, Sinsheim6. decembra 2025 o 14:00
10
Hostia

SSV Jahn Regensburg

Udalosti zápasu

Hoffenheim II
SSV Jahn Regensburg
Výkop
Polčas
L. ErleinF. Bahr
46′
60′Oscar Schönfelder
64′
O. SchonfelderS. Stolze
64′
L. HermesP. Beckhoff
L. Duric

Penalty

73′
75′Benedikt Saller
79′Christian Kühlwetter
P. HennrichD. Dagdeviren
80′
80′
N. EichingerD. Asante
80′
C. KuhlwetterF. Dietz
86′
P. MullerD. Forkel
D. ZeitlerJ. Fields
87′
Luka Duric90+4′
A. AmaimouniD. Donkor
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
7Shots off Goal9
16Total Shots16
3Blocked Shots4
9Shots insidebox10
7Shots outsidebox6
9Fouls11
4Corner Kicks6
0Offsides1
60%Ball Possession40%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves5
418Total passes314
345Passes accurate226
83%Passes %72%
2.08expected_goals2.09
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hoffenheim II je 7.02, v porovnaní s 6.89 u SSV Jahn Regensburg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hoffenheim II je A. Amaimouni (7.68), u SSV Jahn Regensburg je to N. Eichinger (7.53).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hoffenheim II prispeli v tejto sezóne 34 gólmi a 18 asistenciami, na čele s D. Zeitler (12G). U SSV Jahn Regensburg je to 30 gólov a 12 asistencií s lídrom E. Hottmann (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hoffenheim II nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo SSV Jahn Regensburg má 4 obrancov s priemerom 6.74. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hoffenheim II nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.15, oproti 4 u SSV Jahn Regensburg s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hoffenheim II nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.11, v porovnaní s 2 u SSV Jahn Regensburg s priemerom 7.07. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Hoffenheim II a 73% u SSV Jahn Regensburg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hoffenheim II nazbierali v tejto sezóne 38 žltých kariet, v porovnaní s 56 u SSV Jahn Regensburg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hoffenheim II je 21.3 (najmladší: L. Erlein (18), najstarší: R. Reisig (29)), zatiaľ čo SSV Jahn Regensburg má priemer 24.8 (najmladší: P. Muller (21), najstarší: B. Saller (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hoffenheim II majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 27 u SSV Jahn Regensburg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hoffenheim II4-3-34-4-2SSV Jahn Regensburg
GKDEFMIDFWD
1Peterss.24Erlein49Luhrs6Lassig16Hor11Hennrich17Reisig10Duric7Amaimou.45Labes38Zeitler1Gebhardt26Bauer4Strauss31Matzler7Schonfe.27Hermes6Saller5Muller11Eiching.30Kuhlwet.21Hottmann

Náhradníci

Tréner: Stefan Kleineheismann

Náhradníci

Tréner: Michael Wimmer

Hoffenheim IISila pozíciíSSV Jahn Regensburg
7.02
Ø Hodnotenie
6.89
7.06Brankár (1 v 1)7.03
0G 0A0G 0A
6.85Obranca (4 v 4)6.74
6G 4A4G 1A
7.15Záložník (3 v 4)6.93
12G 8A13G 5A
7.11Útočník (3 v 2)7.07
16G 6A13G 6A
Hoffenheim II4-3-3
1BrankárL. Petersson7.1
24ObrancaL. Erlein6.63A
49ObrancaY. Luhrs7.11G
6ObrancaV. Lassig7.03G1A
16ObrancaY. Hor6.62G
11ZáložníkP. Hennrich7.15G4A
17ZáložníkR. Reisig7.1
10ZáložníkL. Duric7.37G4A
7ÚtočníkA. Amaimouni7.73G4A
45ÚtočníkB. O. Labes6.41G
38ÚtočníkD. Zeitler7.212G2A
SSV Jahn Regensburg4-4-2
1BrankárF. Gebhardt7.0
26ObrancaB. Bauer6.81G1A
4ObrancaF. Strauss6.71G
31ObrancaL. Matzler6.71G
7ObrancaO. Schonfelder6.71G
27ZáložníkL. Hermes6.61G1A
6ZáložníkB. Saller6.81G
5ZáložníkP. Muller6.73G
11ZáložníkN. Eichinger7.58G4A
30ÚtočníkC. Kuhlwetter6.94G2A
21ÚtočníkE. Hottmann7.39G4A

Prehľad zápasu

Hoffenheim II zdolal SSV Jahn Regensburg 1:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: L. Duric 73′ (pen.). Bolo udelených 4 žltých kariet. Hoffenheim II mal 60% držanie lopty, SSV Jahn Regensburg mal 40%. Hoffenheim II mal 16 striel (6 na bránu), SSV Jahn Regensburg mal 16 (3 na bránu). Očakávané góly: Hoffenheim II 2.08 — SSV Jahn Regensburg 2.09. Hoffenheim II urobil 4 striedaní, SSV Jahn Regensburg urobil 5.

Rivalita od 2026

Hoffenheim II vs SSV Jahn Regensburg vzájomné výsledky

1 stretnutí
Hoffenheim II
0
výhier
Remízy
0
SSV Jahn Regensburg
1
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Hoffenheim II

LLLDDW

SSV Jahn Regensburg

WWLDWL

Predpoveď zápasu

Hoffenheim II

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SSV Jahn Regensburg

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Hoffenheim II or draw

44%Forma56%
45%Útok55%
56%Obrana44%
0%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026