Menu

Sv Wehen vs Erzgebirge Aue

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

BRITA-Arena, Wiesbaden28. novembra 2025 o 19:00
Domáci

SV Wehen

31
Rozhodca: Kevin Behrens

Udalosti zápasu

SV Wehen
Erzgebirge Aue
Výkop
11′Erik Majetschak
17′
J. Gunther-Schmidt

asistencia: B. Tashchy

30′Eric Uhlmann
Polčas
48′Pascal Fallmann
J. Janitzek

asistencia: N. May

53′
Tarık Gözüşirin60′
M. FlothoN. Agrafiotis
61′
O. WohlersL. Schleimer
61′
69′
J. Gunther-SchmidtR. Bornschein
69′
M. SeiffertJ. Collins
F. KayaD. Bogicevic
73′
D. Bogicevic

asistencia: R. Johansson

75′
79′
B. TashchyL. Simnica
79′
J. EhlersE. Weinhauer
Jordy Gillekens87′
R. JohanssonF. Greilinger
88′
T. GozusirinJ. Lewald
88′
N. Agrafiotis

asistencia: F. Greilinger

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal3
4Shots off Goal3
14Total Shots11
3Blocked Shots5
9Shots insidebox6
5Shots outsidebox5
8Fouls10
9Corner Kicks4
1Offsides2
40%Ball Possession60%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves5
337Total passes507
255Passes accurate428
76%Passes %84%
1.03expected_goals1.08
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SV Wehen je 6.94, v porovnaní s 6.72 u Erzgebirge Aue. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SV Wehen je N. Brdar (7.14), u Erzgebirge Aue je to M. Mannel (6.99).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SV Wehen prispeli v tejto sezóne 24 gólmi a 16 asistenciami, na čele s M. Flotho (9G). U Erzgebirge Aue je to 10 gólov a 9 asistencií s lídrom J. Gunther-Schmidt (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SV Wehen nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo Erzgebirge Aue má 4 obrancov s priemerom 6.77. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SV Wehen nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.90, oproti 5 u Erzgebirge Aue s hodnotením 6.64. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SV Wehen nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.97, v porovnaní s 1 u Erzgebirge Aue s priemerom 6.71. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u SV Wehen a 78% u Erzgebirge Aue. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SV Wehen nazbierali v tejto sezóne 65 žltých kariet, v porovnaní s 49 u Erzgebirge Aue. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SV Wehen je 24.8 (najmladší: N. Brdar (20), najstarší: F. Hubner (34)), zatiaľ čo Erzgebirge Aue má priemer 25.9 (najmladší: P. Fallmann (22), najstarší: M. Mannel (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SV Wehen majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 27 u Erzgebirge Aue. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SV Wehen3-4-1-24-2-3-1Erzgebirge Aue
GKDEFMIDFWD
31Brdar27Gilleke.19Hubner15Janitzek21Wohlers11Gozusir.6Fechner5May20Johanss.29Kaya28Flotho1Mannel17Fallmann13Majetsc.25Zobel30Seiffert11Uhlmann20Fabisch8Clausen14Tashchy24Ehlers10Gunther.

Náhradníci

Tréner: Daniel Scherning

Náhradníci

Tréner: Jens Hartel

SV WehenSila pozíciíErzgebirge Aue
6.94
Ø Hodnotenie
6.72
7.14Brankár (1 v 1)6.99
0G 0A0G 0A
6.92Obranca (3 v 4)6.77
3G 4A3G 3A
6.90Záložník (5 v 5)6.64
5G 7A4G 4A
6.97Útočník (2 v 1)6.71
16G 5A3G 2A
SV Wehen3-4-1-2
31BrankárN. Brdar7.1
27ObrancaJ. Gillekens6.91G2A
19ObrancaF. Hubner6.81G1A
15ObrancaJ. Janitzek7.01G1A
21ZáložníkO. Wohlers6.71A
11ZáložníkT. Gozusirin7.14G1A
6ZáložníkG. Fechner6.6
5ZáložníkN. May7.14A
20ZáložníkR. Johansson6.91G1A
29ÚtočníkF. Kaya6.97G2A
28ÚtočníkM. Flotho7.19G3A
Erzgebirge Aue4-2-3-1
1BrankárM. Mannel7.0
17ObrancaP. Fallmann6.91A
13ObrancaE. Majetschak6.81G
25ObrancaT. Zobel6.71G
30ObrancaM. Seiffert6.71G2A
11ZáložníkE. Uhlmann6.61A
20ZáložníkJ. Fabisch6.82G
8ZáložníkM. Clausen6.72A
14ZáložníkB. Tashchy6.5
24ZáložníkJ. Ehlers6.52G1A
10ÚtočníkJ. Gunther-Schmidt6.73G2A

Prehľad zápasu

SV Wehen zdolal Erzgebirge Aue 3:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: J. Gunther-Schmidt 17′, J. Janitzek 53′, D. Bogicevic 75′, N. Agrafiotis 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet. SV Wehen mal 40% držanie lopty, Erzgebirge Aue mal 60%. SV Wehen mal 14 striel (7 na bránu), Erzgebirge Aue mal 11 (3 na bránu). Očakávané góly: SV Wehen 1.03 — Erzgebirge Aue 1.08. SV Wehen urobil 5 striedaní, Erzgebirge Aue urobil 4.

Rivalita od 2026

SV Wehen vs Erzgebirge Aue vzájomné výsledky

1 stretnutí
SV Wehen
0
výhier
Remízy
1
Erzgebirge Aue
0
výhier
Góly spolu
4 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 22 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

SV Wehen

LDDLLL

Erzgebirge Aue

WDDDLL

Predpoveď zápasu

SV Wehen

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Erzgebirge Aue

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Erzgebirge Aue

33%Forma67%
33%Útok67%
50%Obrana50%
40%Vzájomné zápasy60%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026