Menu

Energie Cottbus vs Fc Viktoria Koln

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

LEAG Energie Stadion, Cottbus29. novembra 2025 o 14:00

Udalosti zápasu

Energie Cottbus
FC Viktoria Köln
Výkop
24′
L. Lobinger

Penalty

27′Meiko Sponsel
Moritz Hannemann34′
Polčas
K. S. ManuN. Awortwie-Grant
46′
J. BoziarisM. Biankadi
46′
54′Lex-Tyger Lobinger
57′Florian Engelhardt
T. Cigerci

Penalty

59′
61′
T. Kloss

asistencia: L. Munst

62′
D. OttoL. Popp
L. GuwaraT. Thiele
69′
M. HannemannJ. Butler
69′
E. Engelhardt

asistencia: S. Straudi

71′
76′
Y. TonyeT. Eisenhuth
76′
L. LobingerB. Zank
Tim Campulka80′
T. CampulkaA. Lucoqui
84′
A. Lucoqui

asistencia: T. Cigerci

84′
85′
L. MunstR. Velasco
Nyamekye Awortwie-Grant87′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal5
9Shots off Goal2
20Total Shots13
3Blocked Shots6
12Shots insidebox10
8Shots outsidebox3
18Fouls17
10Corner Kicks7
2Offsides3
46%Ball Possession54%
4Yellow Cards3
0Red Cards1
3Goalkeeper Saves4
358Total passes439
303Passes accurate383
85%Passes %87%
3.11expected_goals1.84
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Energie Cottbus je 7.01, v porovnaní s 6.92 u FC Viktoria Köln. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Energie Cottbus je T. Cigerci (7.74), u FC Viktoria Köln je to Dudu (7.21).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Energie Cottbus prispeli v tejto sezóne 34 gólmi a 14 asistenciami, na čele s E. Engelhardt (15G). U FC Viktoria Köln je to 25 gólov a 14 asistencií s lídrom D. Otto (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Energie Cottbus nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.81, zatiaľ čo FC Viktoria Köln má 4 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Energie Cottbus nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.26, oproti 4 u FC Viktoria Köln s hodnotením 6.75. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Energie Cottbus nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.98, v porovnaní s 2 u FC Viktoria Köln s priemerom 7.17. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Energie Cottbus a 80% u FC Viktoria Köln. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Energie Cottbus nazbierali v tejto sezóne 35 žltých kariet, v porovnaní s 58 u FC Viktoria Köln. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Energie Cottbus je 27.1 (najmladší: K. S. Manu (22), najstarší: A. Borgmann (31)), zatiaľ čo FC Viktoria Köln má priemer 24.7 (najmladší: T. Kloss (21), najstarší: S. Handle (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Energie Cottbus majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 28 u FC Viktoria Köln. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Energie Cottbus4-3-34-4-2FC Viktoria Köln
GKDEFMIDFWD
33Funk44Straudi2Manu4Campulka21Guwara10Cigerci5Pelivan20Borgmann11Hannema.18Engelha.19Boziaris1Dudu19Sponsel2Dietz18Kloss7Handle30Tonye21Wolf8Engelha.5Munst9Lobinger10Otto

Náhradníci

Tréner: Claus-Dieter Wollitz

Náhradníci

Tréner: Marian Wilhelm

Energie CottbusSila pozíciíFC Viktoria Köln
7.01
Ø Hodnotenie
6.92
7.17Brankár (1 v 1)7.21
0G 0A0G 0A
6.81Obranca (4 v 4)6.88
2G 3A7G 6A
7.26Záložník (3 v 4)6.75
13G 8A4G 3A
6.98Útočník (3 v 2)7.17
19G 3A14G 5A
Energie Cottbus4-3-3
33BrankárM. Funk7.2
44ObrancaS. Straudi6.71A
2ObrancaK. S. Manu7.01G
4ObrancaT. Campulka6.71G
21ObrancaL. Guwara6.92A
10ZáložníkT. Cigerci7.710G6A
5ZáložníkD. Pelivan6.9
20ZáložníkA. Borgmann7.13G2A
11ÚtočníkM. Hannemann6.84G
18ÚtočníkE. Engelhardt7.415G2A
19ÚtočníkJ. Boziaris6.71A
FC Viktoria Köln4-4-2
1BrankárDudu7.2
19ObrancaM. Sponsel6.92G1A
2ObrancaL. Dietz6.81A
18ObrancaT. Kloss6.93G1A
7ObrancaS. Handle7.02G3A
30ZáložníkY. Tonye6.51G
21ZáložníkL. M. Wolf6.81A
8ZáložníkF. Engelhardt6.5
5ZáložníkL. Munst7.13G2A
9ÚtočníkL. Lobinger7.26G
10ÚtočníkD. Otto7.28G5A

Prehľad zápasu

Energie Cottbus zdolal FC Viktoria Köln 3:2. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: L. Lobinger 24′ (pen.), T. Cigerci 59′ (pen.), T. Kloss 61′, E. Engelhardt 71′, A. Lucoqui 84′. Bolo udelených 7 žltých kariet, 1 červených kariet. Energie Cottbus mal 46% držanie lopty, FC Viktoria Köln mal 54%. Energie Cottbus mal 20 striel (7 na bránu), FC Viktoria Köln mal 13 (5 na bránu). Očakávané góly: Energie Cottbus 3.11 — FC Viktoria Köln 1.84. Energie Cottbus urobil 5 striedaní, FC Viktoria Köln urobil 4.

Rivalita od 2024

Energie Cottbus vs FC Viktoria Köln vzájomné výsledky

3 stretnutí
Energie Cottbus
3
výhier
Remízy
0
FC Viktoria Köln
0
výhier
Góly spolu
4 · 1.3/zápas
Obaja skórovali
0/3 · 0%
Nad 2,5
0/3 · 0%

Aktuálna forma

Energie Cottbus

LWWLWW

FC Viktoria Köln

WLLWWW

Predpoveď zápasu

Energie Cottbus

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Viktoria Köln

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Energie Cottbus or draw

60%Forma40%
56%Útok44%
52%Obrana48%
100%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026