Menu

Tsv 1860 Munchen vs Fc Saarbrucken

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Städtisches Stadion an der Grünwalder Straße, Munich23. novembra 2025 o 13:30
Domáci

TSV 1860 München

20
Hostia

FC Saarbrücken

Rozhodca: Felix Weller

Udalosti zápasu

TSV 1860 München
FC Saarbrücken
Výkop
P. Hobsch
13′
29′
K. BrunkerD. Baumann
Polčas
55′Elijah Krahn
59′Lasse Wilhelm
64′
R. Elongo-YomboP. Schmidt
K. VollandD. Philipp
68′
78′
K. RabihicT. Civeja
78′
L. WilhelmA. Kamara
78′
E. KrahnL. Wollschlager
M. RittmullerT. Danhof
86′
S. HaugenF. Niederlechner
87′
M. ReinthalerM. Christiansen
90+2′
T. Jacobsen

Penalty

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal2
5Shots off Goal4
16Total Shots11
2Blocked Shots4
9Shots insidebox7
7Shots outsidebox4
9Fouls14
6Corner Kicks7
1Offsides2
50%Ball Possession50%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves7
414Total passes408
318Passes accurate312
77%Passes %76%
2.14expected_goals1.03
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy TSV 1860 München je 6.95, v porovnaní s 6.95 u FC Saarbrücken. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč TSV 1860 München je T. Dahne (7.29), u FC Saarbrücken je to F. Pick (7.73).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky TSV 1860 München prispeli v tejto sezóne 29 gólmi a 12 asistenciami, na čele s S. Haugen (13G). U FC Saarbrücken je to 15 gólov a 10 asistencií s lídrom F. Pick (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

TSV 1860 München nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.97, zatiaľ čo FC Saarbrücken má 3 obrancov s priemerom 6.87. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

TSV 1860 München nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.85, oproti 4 u FC Saarbrücken s hodnotením 6.83. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

TSV 1860 München nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.98, v porovnaní s 3 u FC Saarbrücken s priemerom 7.13. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u TSV 1860 München a 78% u FC Saarbrücken. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu TSV 1860 München nazbierali v tejto sezóne 44 žltých kariet, v porovnaní s 44 u FC Saarbrücken. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky TSV 1860 München je 27.5 (najmladší: C. Lippmann (19), najstarší: K. Volland (33)), zatiaľ čo FC Saarbrücken má priemer 26.9 (najmladší: L. Wilhelm (22), najstarší: C. Rizzuto (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu TSV 1860 München majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 29 u FC Saarbrücken. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

TSV 1860 München3-4-1-23-4-3FC Saarbrücken
GKDEFMIDFWD
21Dahne25Dulic16Reintha.3Voet29Rittmul.5Jacobsen26Maier41Lippmann31Volland22Haugen34Hobsch13Menzel18Wilhelm32Bormuth27Bichsel2Fahrner5Krahn10Rabihic7Rizzuto20Pick9Brunker17Elongo-.

Náhradníci

Tréner: Markus Kauczinski

Náhradníci

Tréner: Alois Schwartz

TSV 1860 MünchenSila pozíciíFC Saarbrücken
6.95
Ø Hodnotenie
6.95
7.29Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
6.97Obranca (3 v 3)6.87
1G 3A0G 1A
6.85Záložník (5 v 4)6.83
11G 8A2G 4A
6.98Útočník (2 v 3)7.13
17G 1A13G 5A
TSV 1860 München3-4-1-2
21BrankárT. Dahne7.3
25ObrancaS. Dulic6.81A
16ObrancaM. Reinthaler7.21G1A
3ObrancaS. Voet7.01A
29ZáložníkM. Rittmuller6.81G1A
5ZáložníkT. Jacobsen7.14G1A
26ZáložníkP. Maier6.72G2A
41ZáložníkC. Lippmann6.61G
31ZáložníkK. Volland7.13G4A
22ÚtočníkS. Haugen7.213G1A
34ÚtočníkP. Hobsch6.74G
FC Saarbrücken3-4-3
13BrankárP. Menzel7.2
18ObrancaL. Wilhelm6.81A
32ObrancaR. Bormuth7.1
27ObrancaJ. Bichsel6.8
2ZáložníkP. Fahrner6.81A
5ZáložníkE. Krahn6.6
10ZáložníkK. Rabihic6.71G1A
7ZáložníkC. Rizzuto7.21G2A
20ÚtočníkF. Pick7.77G3A
9ÚtočníkK. Brunker7.05G
17ÚtočníkR. Elongo-Yombo6.71G2A

Prehľad zápasu

TSV 1860 München zdolal FC Saarbrücken 2:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: P. Hobsch 13′, T. Jacobsen 90′ (pen.). Bolo udelených 2 žltých kariet. TSV 1860 München mal 50% držanie lopty, FC Saarbrücken mal 50%. TSV 1860 München mal 16 striel (9 na bránu), FC Saarbrücken mal 11 (2 na bránu). Očakávané góly: TSV 1860 München 2.14 — FC Saarbrücken 1.03. TSV 1860 München urobil 4 striedaní, FC Saarbrücken urobil 5.

Rivalita od 2026

TSV 1860 München vs FC Saarbrücken vzájomné výsledky

1 stretnutí
TSV 1860 München
0
výhier
Remízy
1
FC Saarbrücken
0
výhier
Góly spolu
0 · 0.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

TSV 1860 München

DWDDLD

FC Saarbrücken

WWDLDW

Predpoveď zápasu

TSV 1860 München

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

FC Saarbrücken

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : TSV 1860 München or draw

75%Forma25%
58%Útok42%
53%Obrana47%
29%Vzájomné zápasy71%

Zranenia a stopky

TSV 1860 München

FC Saarbrücken

  • OtáznyA. Naïfi
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026