Menu

Hansa Rostock vs Fc Schweinfurt 05

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Ostseestadion, Rostock22. novembra 2025 o 14:00

Udalosti zápasu

Hansa Rostock
FC Schweinfurt 05
Výkop
39′Joshua Endres
Polčas
61′
M. DellingerJ. Tranziska
J. DirknerC. Kinsombi
66′
75′
M. WintzheimerL. Bausenwein
75′
J. EndresF. Luque-Notaro
M. Schuster
78′
R. NaderiM. Krauss
80′
A. VoglsammerE. Holten
81′
88′Pius Krätschmer
88′
K. BohnleinD. Angleberger
88′
E. CelebiN. Grimbs
89′Johannes Geis
B. DietzeP. Stock
90+2′
E. Holten

asistencia: J. Mejdr

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

11Shots on Goal3
6Shots off Goal2
29Total Shots7
11Blocked Shots2
20Shots insidebox5
9Shots outsidebox2
12Fouls10
13Corner Kicks3
1Offsides2
60%Ball Possession40%
0Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves9
429Total passes274
356Passes accurate197
83%Passes %72%
3.97expected_goals0.65
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hansa Rostock je 7.07, v porovnaní s 6.77 u FC Schweinfurt 05. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hansa Rostock je M. Schuster (7.42), u FC Schweinfurt 05 je to T. Stahl (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hansa Rostock prispeli v tejto sezóne 22 gólmi a 19 asistenciami, na čele s A. Voglsammer (6G). U FC Schweinfurt 05 je to 12 gólov a 10 asistencií s lídrom J. Endres (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hansa Rostock nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.00, zatiaľ čo FC Schweinfurt 05 má 4 obrancov s priemerom 6.63. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hansa Rostock nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.06, oproti 4 u FC Schweinfurt 05 s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hansa Rostock nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.12, v porovnaní s 2 u FC Schweinfurt 05 s priemerom 6.63. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Hansa Rostock a 77% u FC Schweinfurt 05. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hansa Rostock nazbierali v tejto sezóne 45 žltých kariet, v porovnaní s 60 u FC Schweinfurt 05. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hansa Rostock je 27.6 (najmladší: B. Dietze (22), najstarší: A. Voglsammer (33)), zatiaľ čo FC Schweinfurt 05 má priemer 28.6 (najmladší: L. Trslic (24), najstarší: K. Bohnlein (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hansa Rostock majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 27 u FC Schweinfurt 05. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hansa Rostock4-1-3-24-4-2FC Schweinfurt 05
GKDEFMIDFWD
1Uphoff19Mejdr23Pfanne17Carstens33Bergh5Schuster42Dietze6Dirkner4Fatkic9Voglsam.20Naderi1Stahl6Zeller8Meissner18Trslic23Kratsch.11Celebi13Bohnlein30Geis33Endres25Wintzhe.10Delling.

Náhradníci

Tréner: Daniel Brinkmann

Náhradníci

Tréner: Victor Kleinhenz

Hansa RostockSila pozíciíFC Schweinfurt 05
7.07
Ø Hodnotenie
6.77
7.28Brankár (1 v 1)7.35
0G 0A0G 0A
7.00Obranca (4 v 4)6.63
2G 7A1G 5A
7.06Záložník (4 v 4)6.82
9G 6A8G 3A
7.12Útočník (2 v 2)6.63
11G 6A3G 2A
Hansa Rostock4-1-3-2
1BrankárB. Uphoff7.3
19ObrancaJ. Mejdr6.71G2A
23ObrancaF. Pfanne7.1
17ObrancaF. Carstens7.11G
33ObrancaV. Bergh7.05A
5ZáložníkM. Schuster7.42G3A
42ZáložníkB. Dietze7.01G2A
6ZáložníkJ. Dirkner6.83G1A
4ZáložníkK. Fatkic7.13G
9ÚtočníkA. Voglsammer7.06G2A
20ÚtočníkR. Naderi7.25G4A
FC Schweinfurt 054-4-2
1BrankárT. Stahl7.3
6ObrancaL. Zeller6.71A
8ObrancaT. Meissner6.61A
18ObrancaL. Trslic6.62A
23ObrancaP. Kratschmer6.61G1A
11ZáložníkE. Celebi6.82G
13ZáložníkK. Bohnlein6.61G1A
30ZáložníkJ. Geis7.22G1A
33ZáložníkJ. Endres6.73G1A
25ÚtočníkM. Wintzheimer6.82G1A
10ÚtočníkM. Dellinger6.51G1A

Prehľad zápasu

Hansa Rostock zdolal FC Schweinfurt 05 2:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: M. Schuster 78′, E. Holten 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Hansa Rostock mal 60% držanie lopty, FC Schweinfurt 05 mal 40%. Hansa Rostock mal 29 striel (11 na bránu), FC Schweinfurt 05 mal 7 (3 na bránu). Očakávané góly: Hansa Rostock 3.97 — FC Schweinfurt 05 0.65. Hansa Rostock urobil 4 striedaní, FC Schweinfurt 05 urobil 5.

Rivalita od 2026

Hansa Rostock vs FC Schweinfurt 05 vzájomné výsledky

1 stretnutí
Hansa Rostock
0
výhier
Remízy
1
FC Schweinfurt 05
0
výhier
Góly spolu
0 · 0.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Hansa Rostock

DLDWWL

FC Schweinfurt 05

DDDDLL

Predpoveď zápasu

Hansa Rostock

50%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

FC Schweinfurt 05

0%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Hansa Rostock

79%Forma21%
76%Útok24%
63%Obrana38%
0%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026