Menu

Ssv Ulm 1846 vs Stuttgart Ii

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Donaustadion, Ulm1. novembra 2025 o 14:00
Domáci

SSV Ulm 1846

13
Hostia

Stuttgart II

Udalosti zápasu

SSV Ulm 1846
Stuttgart II
Výkop
A. Becker

asistencia: L. Gorlich

19′
29′
N. Darvich
Polčas
46′
M. Ouro-Tagba
54′
M. Ouro-Tagba
Dennis Dressel58′
E. LoderP. Besong
58′
65′Yannik Keitel
L. DajakuB. Westermeier
68′
69′
L. MeyerA. Nankishi
69′
L. StergiouC. Olivier
69′
S. Di BenedettoD. Nothnagel
Dennis Chessa76′
L. GorlichM. Scholze
76′
D. ChessaE. Anderson Brown
76′
Marcel Seegert80′
Max Brandt82′
84′Abdenego Nankishi
85′
E. KorkutL. Penna
Max Scholze86′
Evan Brown88′
André Becker89′
89′
M. Ouro-TagbaM. Sankoh
90+1′Mirza Catovic
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal0
0Shots off Goal0
0Total Shots0
0Blocked Shots0
0Shots insidebox0
0Shots outsidebox0
0Fouls0
0Corner Kicks0
0Offsides0
0Ball Possession0
7Yellow Cards5
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves0
0Total passes0
0Passes accurate0
0Passes %0
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SSV Ulm 1846 je 6.83, v porovnaní s 6.92 u Stuttgart II. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SSV Ulm 1846 je L. Dajaku (7.31), u Stuttgart II je to F. Hellstern (7.38).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SSV Ulm 1846 prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 11 asistenciami, na čele s D. Chessa (5G). U Stuttgart II je to 15 gólov a 7 asistencií s lídrom N. Darvich (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SSV Ulm 1846 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.69, zatiaľ čo Stuttgart II má 3 obrancov s priemerom 6.58. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SSV Ulm 1846 nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.94, oproti 6 u Stuttgart II s hodnotením 7.03. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SSV Ulm 1846 nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.71, v porovnaní s 1 u Stuttgart II s priemerom 6.89. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u SSV Ulm 1846 a 83% u Stuttgart II. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SSV Ulm 1846 nazbierali v tejto sezóne 55 žltých kariet, v porovnaní s 42 u Stuttgart II. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SSV Ulm 1846 je 27.2 (najmladší: M. Brandt (24), najstarší: D. Chessa (33)), zatiaľ čo Stuttgart II má priemer 20.8 (najmladší: F. Hellstern (18), najstarší: N. Sessa (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SSV Ulm 1846 majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 24 u Stuttgart II. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SSV Ulm 18464-2-3-13-4-3Stuttgart II
GKDEFMIDFWD
39Ortag2Gorlich21Seegert34Boller14Dressel23Brandt19Meier11Chessa49Becker43Dajaku25Loder1Hellste.42Stergiou13Kohler16Meyer11Korkut8Benedet.5Catovic47Keitel10Sessa27Ouro-Ta.31Darvich

Náhradníci

Tréner: Moritz Glasbrenner

Náhradníci

Tréner: Nico Willig

SSV Ulm 1846Sila pozíciíStuttgart II
6.83
Ø Hodnotenie
6.92
6.94Brankár (1 v 1)7.38
0G 0A0G 0A
6.69Obranca (3 v 3)6.58
1G 1A0G 2A
6.94Záložník (5 v 6)7.03
11G 7A11G 5A
6.71Útočník (2 v 1)6.89
5G 3A4G 0A
SSV Ulm 18464-2-3-1
39BrankárC. Ortag6.9
2ObrancaL. Gorlich6.5
21ObrancaM. Seegert6.81G1A
34ObrancaJ. Boller6.8
14ZáložníkD. Dressel6.91A
23ZáložníkM. Brandt7.02G2A
19ZáložníkJ. Meier6.7
43ZáložníkL. Dajaku7.34G3A
25ZáložníkE. Loder6.75G1A
11ÚtočníkD. Chessa7.05G3A
49ÚtočníkA. Becker6.4
Stuttgart II3-4-3
1BrankárF. Hellstern7.4
42ObrancaL. Stergiou6.3
13ObrancaT. Kohler6.4
16ObrancaL. Meyer7.02A
11ZáložníkE. Korkut6.91G
8ZáložníkS. Di Benedetto6.8
5ZáložníkM. Catovic6.9
47ZáložníkY. Keitel
10ZáložníkN. Sessa7.34G3A
31ZáložníkN. Darvich7.36G2A
27ÚtočníkM. Ouro-Tagba6.94G

Prehľad zápasu

Stuttgart II zdolal SSV Ulm 1846 3:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: A. Becker 19′, N. Darvich 29′, M. Ouro-Tagba 46′, M. Ouro-Tagba 54′. Bolo udelených 12 žltých kariet. SSV Ulm 1846 urobil 4 striedaní, Stuttgart II urobil 5.

Rivalita od 2026

SSV Ulm 1846 vs Stuttgart II vzájomné výsledky

1 stretnutí
SSV Ulm 1846
0
výhier
Remízy
1
Stuttgart II
0
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 11 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

SSV Ulm 1846

LLWLDW

Stuttgart II

WLDLDW

Predpoveď zápasu

SSV Ulm 1846

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Stuttgart II

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : SSV Ulm 1846 or draw

36%Forma64%
50%Útok50%
41%Obrana59%
85%Vzájomné zápasy15%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026