Menu

Havelse vs Sv Wehen

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Eilenriedestadion, Munich1. novembra 2025 o 14:00
Domáci

Havelse

02
Hostia

SV Wehen

Rozhodca: Yannick Sager

Udalosti zápasu

Havelse
SV Wehen
Výkop
35′
F. StritzelN. Brdar
Arlind Rexhepi45+5′
45+5′Donny Bogičević
45′
F. Kaya

asistencia: M. Flotho

Polčas
60′
D. BogicevicF. Greilinger
60′
M. FlothoN. Agrafiotis
E. AytunM. Ilic
61′
63′Nikolas Agrafiotis
J. BergerL. Paldino
74′
F. RiedelL. Sommer
74′
79′
L. SchleimerF. Hubner
79′
O. WohlersG. Fechner
D. MinzY. Jaeschke
82′
90′
N. Agrafiotis

asistencia: G. Fechner

Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal0
0Shots off Goal0
0Total Shots0
0Blocked Shots0
0Shots insidebox0
0Shots outsidebox0
0Fouls0
0Corner Kicks0
0Offsides0
0Ball Possession0
1Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves0
0Total passes0
0Passes accurate0
0Passes %0
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Havelse je 6.78, v porovnaní s 6.94 u SV Wehen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Havelse je T. Opitz (7.35), u SV Wehen je to F. Stritzel (7.15).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Havelse prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 5 asistenciami, na čele s R. Muller (3G). U SV Wehen je to 27 gólov a 15 asistencií s lídrom M. Flotho (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Havelse nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.72, zatiaľ čo SV Wehen má 3 obrancov s priemerom 7.02. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Havelse nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.61, oproti 4 u SV Wehen s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Havelse nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.78, v porovnaní s 3 u SV Wehen s priemerom 6.87. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Havelse a 80% u SV Wehen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Havelse nazbierali v tejto sezóne 27 žltých kariet, v porovnaní s 56 u SV Wehen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Havelse je 25.3 (najmladší: T. Opitz (21), najstarší: J. Oltrogge (30)), zatiaľ čo SV Wehen má priemer 24.7 (najmladší: J. Janitzek (21), najstarší: F. Stritzel (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Havelse majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 29 u SV Wehen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Havelse3-4-34-3-3SV Wehen
GKDEFMIDFWD
1Opitz5Minz6Belkahia4Kolgeci39Riedel8Berger31Oltrogge7Aytun33Rexhepi17Posselt23Muller16Stritzel21Wohlers27Gilleke.15Janitzek5May8Bogicev.47Suarez11Gozusir.28Flotho37Schleim.29Kaya

Náhradníci

Tréner: Samir Ferchichi

Náhradníci

Tréner: Nils Döring

HavelseSila pozíciíSV Wehen
6.78
Ø Hodnotenie
6.94
7.35Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
6.72Obranca (3 v 3)7.02
4G 0A2G 7A
6.61Záložník (6 v 4)6.87
3G 4A6G 2A
6.78Útočník (1 v 3)6.87
2G 1A19G 6A
Havelse3-4-3
1BrankárT. Opitz7.3
6ObrancaS. Belkahia6.82G
4ObrancaB. Kolgeci6.8
7ObrancaE. Aytun6.62G
5ZáložníkD. Minz
39ZáložníkF. Riedel
8ZáložníkJ. Berger
31ZáložníkJ. Oltrogge6.51A
17ZáložníkJ. X. Posselt
23ZáložníkR. Muller6.73G3A
33ÚtočníkA. Rexhepi6.82G1A
SV Wehen4-3-3
16BrankárF. Stritzel7.2
27ObrancaJ. Gillekens6.91G2A
15ObrancaJ. Janitzek7.01G1A
5ObrancaN. May7.14A
21ZáložníkO. Wohlers6.71A
8ZáložníkD. Bogicevic6.82G
47ZáložníkD. Suarez6.8
11ZáložníkT. Gozusirin7.14G1A
28ÚtočníkM. Flotho7.19G3A
37ÚtočníkL. Schleimer6.73G1A
29ÚtočníkF. Kaya6.97G2A

Prehľad zápasu

SV Wehen zdolal Havelse 2:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: F. Kaya 45′, N. Agrafiotis 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Havelse urobil 4 striedaní, SV Wehen urobil 5.

Rivalita od 2026

Havelse vs SV Wehen vzájomné výsledky

1 stretnutí
Havelse
1
výhier
Remízy
0
SV Wehen
0
výhier
Góly spolu
5 · 5.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 14 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Havelse

LWLWWL

SV Wehen

LDDLLL

Predpoveď zápasu

Havelse

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SV Wehen

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or SV Wehen

17%Forma83%
73%Útok27%
30%Obrana70%
0%Vzájomné zápasy100%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026