Menu

Tsv 1860 Munchen vs Energie Cottbus

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Städtisches Stadion an der Grünwalder Straße, Munich1. novembra 2025 o 14:00
Rozhodca: Konrad Oldhafer

Udalosti zápasu

TSV 1860 München
Energie Cottbus
Výkop
37′Erik Engelhardt
T. Jacobsen

Penalty

39′
T. Jacobsen

asistencia: T. Deniz

45′
Polčas
46′
L. MichelbrinkM. Biankadi
Siemen Voet55′
61′
A. LucoquiJ. Butler
61′
J. BoziarisT. Thiele
T. DenizM. Christiansen
62′
D. PhilippF. Niederlechner
79′
K. VollandM. Wolfram
79′
K. S. Manu

Own Goal

82′
M. RittmullerM. Pfeifer
90+4′
S. HaugenP. Hobsch
90+3′
90+3′
H. RorigS. Straudi
90+3′
T. CigerciC. Y. Moustfa
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal0
0Shots off Goal0
0Total Shots0
0Blocked Shots0
0Shots insidebox0
0Shots outsidebox0
0Fouls0
0Corner Kicks0
0Offsides0
0Ball Possession0
2Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves0
0Total passes0
0Passes accurate0
0Passes %0
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy TSV 1860 München je 6.98, v porovnaní s 7.06 u Energie Cottbus. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč TSV 1860 München je T. Deniz (7.30), u Energie Cottbus je to T. Cigerci (7.74).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky TSV 1860 München prispeli v tejto sezóne 24 gólmi a 14 asistenciami, na čele s S. Haugen (13G). U Energie Cottbus je to 32 gólov a 16 asistencií s lídrom E. Engelhardt (15G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

TSV 1860 München nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.88, zatiaľ čo Energie Cottbus má 4 obrancov s priemerom 6.94. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

TSV 1860 München nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.92, oproti 5 u Energie Cottbus s hodnotením 7.07. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

TSV 1860 München nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.18, v porovnaní s 1 u Energie Cottbus s priemerom 7.40. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u TSV 1860 München a 80% u Energie Cottbus. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu TSV 1860 München nazbierali v tejto sezóne 49 žltých kariet, v porovnaní s 41 u Energie Cottbus. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky TSV 1860 München je 26.9 (najmladší: C. Lippmann (19), najstarší: K. Volland (33)), zatiaľ čo Energie Cottbus má priemer 26.2 (najmladší: L. Michelbrink (20), najstarší: A. Borgmann (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu TSV 1860 München majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 30 u Energie Cottbus. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

TSV 1860 München3-4-1-24-3-1-2Energie Cottbus
GKDEFMIDFWD
21Dahne25Dulic16Reintha.3Voet29Rittmul.5Jacobsen36Deniz41Lippmann8Philipp22Haugen31Volland33Funk3Rorig2Manu23Awortwi.24Lucoqui8Michelb.5Pelivan20Borgmann19Boziaris10Cigerci18Engelha.

Náhradníci

Tréner: Patrick Glöckner

Náhradníci

Tréner: Claus-Dieter Wollitz

TSV 1860 MünchenSila pozíciíEnergie Cottbus
6.98
Ø Hodnotenie
7.06
7.29Brankár (1 v 1)7.17
0G 0A0G 0A
6.88Obranca (4 v 4)6.94
2G 3A4G 3A
6.92Záložník (4 v 5)7.07
6G 6A13G 11A
7.18Útočník (2 v 1)7.40
16G 5A15G 2A
TSV 1860 München3-4-1-2
21BrankárT. Dahne7.3
25ObrancaS. Dulic6.81A
16ObrancaM. Reinthaler7.21G1A
3ObrancaS. Voet7.01A
41ObrancaC. Lippmann6.61G
29ZáložníkM. Rittmuller6.81G1A
5ZáložníkT. Jacobsen7.14G1A
36ZáložníkT. Deniz7.32A
8ZáložníkD. Philipp6.51G2A
22ÚtočníkS. Haugen7.213G1A
31ÚtočníkK. Volland7.13G4A
Energie Cottbus4-3-1-2
33BrankárM. Funk7.2
3ObrancaH. Rorig7.02G3A
2ObrancaK. S. Manu7.01G
23ObrancaN. Awortwie-Grant7.0
24ObrancaA. Lucoqui6.71G
8ZáložníkL. Michelbrink6.92A
5ZáložníkD. Pelivan6.9
20ZáložníkA. Borgmann7.13G2A
19ZáložníkJ. Boziaris6.71A
10ZáložníkT. Cigerci7.710G6A
18ÚtočníkE. Engelhardt7.415G2A

Prehľad zápasu

TSV 1860 München zdolal Energie Cottbus 3:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: T. Jacobsen 39′ (pen.), T. Jacobsen 45′, K. S. Manu 82′ (o.g.). Bolo udelených 4 žltých kariet. TSV 1860 München urobil 5 striedaní, Energie Cottbus urobil 5.

Rivalita od 2011

TSV 1860 München vs Energie Cottbus vzájomné výsledky

11 stretnutí
TSV 1860 München
6
výhier
Remízy
2
Energie Cottbus
3
výhier
Góly spolu
33 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
5/11 · 45%
Nad 2,5
6/11 · 55%

Aktuálna forma

TSV 1860 München

DWDDLD

Energie Cottbus

LWWLWW

Predpoveď zápasu

TSV 1860 München

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Energie Cottbus

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : Energie Cottbus and +1.5 goals

21%Forma79%
26%Útok74%
44%Obrana56%
80%Vzájomné zápasy20%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026