Menu

Ssv Ulm 1846 vs Energie Cottbus

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Donaustadion, Ulm19. októbra 2025 o 13:30
12
Rozhodca: Michael Bacher

Udalosti zápasu

SSV Ulm 1846
Energie Cottbus
Výkop
Polčas
51′Moritz Hannemann
Leon Dajaku53′
Lucas Röser58′
Ben Westermeier66′
67′
T. Cigerci

Penalty

71′
M. HannemannC. Y. Moustfa
D. ChessaP. Besong
72′
B. WestermeierE. Loder
72′
L. DajakuE. Anderson Brown
72′
L. RoserA. Becker
72′
72′
T. ThieleJ. Butler
73′Marius Funk
78′
A. LucoquiL. Guwara
M. Scholze

asistencia: M. Brandt

84′
88′Dominik Pelivan
Paul-Philipp Besong90+1′
90+5′Erik Engelhardt
90+7′
T. CigerciT. Tattermusch
90′
E. Engelhardt

asistencia: H. Rorig

Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal4
3Shots off Goal5
7Total Shots10
2Blocked Shots1
4Shots insidebox7
3Shots outsidebox3
20Fouls17
4Corner Kicks5
2Offsides2
48%Ball Possession52%
4Yellow Cards5
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
407Total passes420
348Passes accurate363
86%Passes %86%
0.86expected_goals2.55
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SSV Ulm 1846 je 6.86, v porovnaní s 7.01 u Energie Cottbus. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SSV Ulm 1846 je L. Dajaku (7.31), u Energie Cottbus je to T. Cigerci (7.74).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SSV Ulm 1846 prispeli v tejto sezóne 21 gólmi a 13 asistenciami, na čele s D. Chessa (5G). U Energie Cottbus je to 37 gólov a 14 asistencií s lídrom E. Engelhardt (15G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SSV Ulm 1846 nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.74, zatiaľ čo Energie Cottbus má 4 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SSV Ulm 1846 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.05, oproti 4 u Energie Cottbus s hodnotením 7.15. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SSV Ulm 1846 nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.65, v porovnaní s 2 u Energie Cottbus s priemerom 6.97. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u SSV Ulm 1846 a 78% u Energie Cottbus. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SSV Ulm 1846 nazbierali v tejto sezóne 63 žltých kariet, v porovnaní s 41 u Energie Cottbus. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SSV Ulm 1846 je 26.7 (najmladší: M. Scholze (20), najstarší: D. Chessa (33)), zatiaľ čo Energie Cottbus má priemer 28.0 (najmladší: K. S. Manu (22), najstarší: T. Thiele (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SSV Ulm 1846 majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 29 u Energie Cottbus. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SSV Ulm 18464-4-24-3-1-2Energie Cottbus
GKDEFMIDFWD
39Ortag28Scholze21Seegert15David32Kolle11Chessa23Brandt14Dressel43Dajaku8Westerm.9Roser33Funk3Rorig2Manu4Campulka24Lucoqui11Hannema.5Pelivan20Borgmann10Cigerci18Engelha.7Thiele

Náhradníci

Tréner: Moritz Glasbrenner

Náhradníci

Tréner: Claus-Dieter Wollitz

SSV Ulm 1846Sila pozíciíEnergie Cottbus
6.86
Ø Hodnotenie
7.01
6.94Brankár (1 v 1)7.17
0G 0A0G 0A
6.74Obranca (4 v 4)6.86
6G 3A5G 3A
7.05Záložník (4 v 4)7.15
11G 9A17G 8A
6.65Útočník (2 v 2)6.97
4G 1A15G 3A
SSV Ulm 18464-4-2
39BrankárC. Ortag6.9
28ObrancaM. Scholze6.92G
21ObrancaM. Seegert6.81G1A
15ObrancaJ. David6.5
32ObrancaN. Kolle6.83G2A
11ZáložníkD. Chessa7.05G3A
23ZáložníkM. Brandt7.02G2A
14ZáložníkD. Dressel6.91A
43ZáložníkL. Dajaku7.34G3A
8ÚtočníkB. Westermeier6.5
9ÚtočníkL. Roser6.84G1A
Energie Cottbus4-3-1-2
33BrankárM. Funk7.2
3ObrancaH. Rorig7.02G3A
2ObrancaK. S. Manu7.01G
4ObrancaT. Campulka6.71G
24ObrancaA. Lucoqui6.71G
11ZáložníkM. Hannemann6.84G
5ZáložníkD. Pelivan6.9
20ZáložníkA. Borgmann7.13G2A
10ZáložníkT. Cigerci7.710G6A
18ÚtočníkE. Engelhardt7.415G2A
7ÚtočníkT. Thiele6.51A

Prehľad zápasu

Energie Cottbus zdolal SSV Ulm 1846 2:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: T. Cigerci 67′ (pen.), M. Scholze 84′, E. Engelhardt 90′. Bolo udelených 9 žltých kariet. SSV Ulm 1846 mal 48% držanie lopty, Energie Cottbus mal 52%. SSV Ulm 1846 mal 7 striel (2 na bránu), Energie Cottbus mal 10 (4 na bránu). Očakávané góly: SSV Ulm 1846 0.86 — Energie Cottbus 2.55. SSV Ulm 1846 urobil 4 striedaní, Energie Cottbus urobil 4.

Rivalita od 2026

SSV Ulm 1846 vs Energie Cottbus vzájomné výsledky

1 stretnutí
SSV Ulm 1846
0
výhier
Remízy
1
Energie Cottbus
0
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 11 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

SSV Ulm 1846

LLWLDW

Energie Cottbus

LWWLWW

Predpoveď zápasu

SSV Ulm 1846

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Energie Cottbus

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or Energie Cottbus and +1.5 goals

37%Forma63%
42%Útok58%
38%Obrana63%
0%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026