Menu

Alemannia Aachen vs Fc Ingolstadt 04

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Tivoli, Aachen18. októbra 2025 o 14:00
Domáci

Alemannia Aachen

01
Hostia

FC Ingolstadt 04

Rozhodca: Nico Fuchs

Udalosti zápasu

Alemannia Aachen
FC Ingolstadt 04
Výkop
Pierre Nadjombe20′
Polčas
48′Max Besuschkow
56′
G. ChristensenY. Sturm
56′
F. ChristensenM. Borchers
N. H. CastelleE. Elekwa
61′
P. NadjombeF. Heister
61′
71′
M. BesuschkowD. Kaygin
M. SchroersV. Sulejmani
74′
81′Mads Borchers
83′Dennis Kaygın
85′
F. CarlsenD. Sekulovic
Marius Wegmann86′
S. StrujicM. Loune
90+4′
D. WiebeK. Wriedt
90+4′
90′
D. Kaygin

asistencia: Y. Sturm

Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal7
4Shots off Goal6
18Total Shots17
5Blocked Shots4
9Shots insidebox13
9Shots outsidebox4
16Fouls12
7Corner Kicks8
1Offsides2
43%Ball Possession57%
2Yellow Cards4
0Red Cards0
8Goalkeeper Saves8
343Total passes446
255Passes accurate364
74%Passes %82%
1.63expected_goals2.03
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Alemannia Aachen je 6.84, v porovnaní s 6.98 u FC Ingolstadt 04. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Alemannia Aachen je L. Gindorf (7.53), u FC Ingolstadt 04 je to M. Costly (7.65).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Alemannia Aachen prispeli v tejto sezóne 32 gólmi a 15 asistenciami, na čele s M. Schroers (15G). U FC Ingolstadt 04 je to 25 gólov a 17 asistencií s lídrom M. Costly (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Alemannia Aachen nasadzuje 2 obrancov s priemerným hodnotením 6.80, zatiaľ čo FC Ingolstadt 04 má 4 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Alemannia Aachen nasadzuje 8 stredopoliarov s priemerom 6.85, oproti 5 u FC Ingolstadt 04 s hodnotením 7.07. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Alemannia Aachen nasadzuje 0 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u FC Ingolstadt 04 s priemerom 6.49. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Alemannia Aachen a 76% u FC Ingolstadt 04. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Alemannia Aachen nazbierali v tejto sezóne 39 žltých kariet, v porovnaní s 43 u FC Ingolstadt 04. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Alemannia Aachen je 26.6 (najmladší: J. da Silva Kiala (21), najstarší: S. Strujic (34)), zatiaľ čo FC Ingolstadt 04 má priemer 26.1 (najmladší: M. Plath (20), najstarší: Y. Deichmann (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Alemannia Aachen majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 29 u FC Ingolstadt 04. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Alemannia Aachen3-4-2-14-1-4-1FC Ingolstadt 04
GKDEFMIDFWD
1Olschow.33Wegmann37Kiala4Meyer29Nadjombe28Wiebe8Bahn5Strujic23Gindorf27Schroers44Castelle25Eisele20Deichma.32Lorenz15Scholz19Rosenlo.14Plath22Costly8Carlsen17Besusch.24Christe.11Christe.

Náhradníci

Tréner: Benedetto Muzzicato

Náhradníci

Tréner: Sabrina Wittmann

Alemannia AachenSila pozíciíFC Ingolstadt 04
6.84
Ø Hodnotenie
6.98
6.91Brankár (1 v 1)7.40
0G 0A0G 0A
6.80Obranca (2 v 4)6.88
1G 0A6G 3A
6.85Záložník (8 v 5)7.07
31G 15A18G 14A
Útočník (0 v 1)6.49
1G 0A
Alemannia Aachen3-4-2-1
1BrankárJ. Olschowsky6.9
33ObrancaM. Wegmann6.71G
37ObrancaJ. da Silva Kiala6.9
4ZáložníkF. Meyer
29ZáložníkP. Nadjombe6.52G3A
28ZáložníkD. Wiebe6.71A
8ZáložníkB. Bahn6.61A
5ZáložníkS. Strujic6.5
23ZáložníkL. Gindorf7.514G5A
27ZáložníkM. Schroers7.415G5A
44ZáložníkN. H. Castelle
FC Ingolstadt 044-1-4-1
25BrankárK. Eisele7.4
20ObrancaY. Deichmann6.81G2A
32ObrancaS. Lorenz7.03G
15ObrancaJ. Scholz7.02G
19ObrancaL. Rosenlocher6.71A
14ZáložníkM. Plath6.81G
22ZáložníkM. Costly7.712G6A
8ZáložníkF. Carlsen7.12G6A
17ZáložníkM. Besuschkow7.13G2A
24ZáložníkG. Christensen6.7
11ÚtočníkF. Christensen6.51G

Prehľad zápasu

FC Ingolstadt 04 zdolal Alemannia Aachen 1:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: D. Kaygin 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Alemannia Aachen mal 43% držanie lopty, FC Ingolstadt 04 mal 57%. Alemannia Aachen mal 18 striel (8 na bránu), FC Ingolstadt 04 mal 17 (7 na bránu). Očakávané góly: Alemannia Aachen 1.63 — FC Ingolstadt 04 2.03. Alemannia Aachen urobil 5 striedaní, FC Ingolstadt 04 urobil 4.

Rivalita od 2026

Alemannia Aachen vs FC Ingolstadt 04 vzájomné výsledky

1 stretnutí
Alemannia Aachen
1
výhier
Remízy
0
FC Ingolstadt 04
0
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 12 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Alemannia Aachen

DWWWDW

FC Ingolstadt 04

LWLLLL

Predpoveď zápasu

Alemannia Aachen

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Ingolstadt 04

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : Alemannia Aachen or draw and +1.5 goals

43%Forma57%
46%Útok54%
44%Obrana56%
80%Vzájomné zápasy20%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026