Menu

Energie Cottbus vs Stuttgart Ii

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

LEAG Energie Stadion, Cottbus26. septembra 2025 o 19:00
50
Rozhodca: Felix Weller

Udalosti zápasu

Energie Cottbus
Stuttgart II
Výkop
E. Engelhardt

asistencia: J. Boziaris

5′
H. Rorig
40′
Polčas
46′
E. KorkutJ. Luers
E. Engelhardt

asistencia: T. Cigerci

54′
62′
L. MeyerY. Spalt
62′
M. SankohM. Ouro-Tagba
J. BoziarisL. Michelbrink
63′
A. LucoquiM. Hannemann
63′
T. Campulka

asistencia: T. Cigerci

67′
E. EngelhardtJ. Butler
72′
T. ThieleT. Tattermusch
73′
74′
C. OlivierK. Amaniampong
74′
J. MajchrzakN. Jatta
D. PelivanC. Y. Moustfa
83′
Justin Butler90+4′
M. Hannemann

asistencia: T. Cigerci

90′
Riadny čas

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Energie Cottbus je 7.00, v porovnaní s 6.90 u Stuttgart II. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Energie Cottbus je T. Cigerci (7.74), u Stuttgart II je to N. Sessa (7.33).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Energie Cottbus prispeli v tejto sezóne 33 gólmi a 15 asistenciami, na čele s E. Engelhardt (15G). U Stuttgart II je to 11 gólov a 10 asistencií s lídrom N. Sessa (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Energie Cottbus nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.86, zatiaľ čo Stuttgart II má 4 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Energie Cottbus nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.13, oproti 3 u Stuttgart II s hodnotením 6.99. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Energie Cottbus nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.97, v porovnaní s 3 u Stuttgart II s priemerom 6.88. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Energie Cottbus a 82% u Stuttgart II. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Energie Cottbus nazbierali v tejto sezóne 35 žltých kariet, v porovnaní s 36 u Stuttgart II. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Energie Cottbus je 27.5 (najmladší: K. S. Manu (22), najstarší: T. Thiele (34)), zatiaľ čo Stuttgart II má priemer 22.5 (najmladší: C. Olivier (19), najstarší: D. Nothnagel (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Energie Cottbus majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 24 u Stuttgart II. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Energie Cottbus4-3-1-24-4-2Stuttgart II
GKDEFMIDFWD
33Funk3Rorig2Manu4Campulka24Lucoqui19Boziaris5Pelivan20Borgmann10Cigerci18Engelha.7Thiele21Drljaca24Olivier13Kohler29Nothnag.16Meyer7Penna10Sessa8Benedet.11Korkut30Majchrz.44Sankoh

Náhradníci

Tréner: Claus-Dieter Wollitz

Náhradníci

Tréner: Nico Willig

Energie CottbusSila pozíciíStuttgart II
7.00
Ø Hodnotenie
6.90
7.17Brankár (1 v 1)7.10
0G 0A0G 0A
6.86Obranca (4 v 4)6.79
5G 3A1G 4A
7.13Záložník (4 v 3)6.99
13G 9A4G 5A
6.97Útočník (2 v 3)6.88
15G 3A6G 1A
Energie Cottbus4-3-1-2
33BrankárM. Funk7.2
3ObrancaH. Rorig7.02G3A
2ObrancaK. S. Manu7.01G
4ObrancaT. Campulka6.71G
24ObrancaA. Lucoqui6.71G
19ZáložníkJ. Boziaris6.71A
5ZáložníkD. Pelivan6.9
20ZáložníkA. Borgmann7.13G2A
10ZáložníkT. Cigerci7.710G6A
18ÚtočníkE. Engelhardt7.415G2A
7ÚtočníkT. Thiele6.51A
Stuttgart II4-4-2
21BrankárS. Drljaca7.1
24ObrancaC. Olivier6.82A
13ObrancaT. Kohler6.4
29ObrancaD. Nothnagel6.91G
16ObrancaL. Meyer7.02A
7ZáložníkL. Penna6.92A
10ZáložníkN. Sessa7.34G3A
8ZáložníkS. Di Benedetto6.8
11ÚtočníkE. Korkut6.91G
30ÚtočníkJ. Majchrzak7.11G
44ÚtočníkM. Sankoh6.64G1A

Prehľad zápasu

Energie Cottbus zdolal Stuttgart II 5:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: E. Engelhardt 5′, H. Rorig 40′, E. Engelhardt 54′, T. Campulka 67′, M. Hannemann 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Energie Cottbus urobil 5 striedaní, Stuttgart II urobil 5.

Rivalita od 2014

Energie Cottbus vs Stuttgart II vzájomné výsledky

7 stretnutí
Energie Cottbus
4
výhier
Remízy
1
Stuttgart II
2
výhier
Góly spolu
20 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
3/7 · 43%
Nad 2,5
4/7 · 57%

Aktuálna forma

Energie Cottbus

LWWLWW

Stuttgart II

WLDLDW

Predpoveď zápasu

Energie Cottbus

33%

Výhra domácich

 

33%

Remíza

Stuttgart II

33%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

No predictions available

47%Forma53%
57%Útok43%
43%Obrana57%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026