Menu

Fc Saarbrucken vs Fc Schweinfurt 05

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Ludwigspark Stadion, Saarbrücken19. septembra 2025 o 19:00

Udalosti zápasu

FC Saarbrücken
FC Schweinfurt 05
Výkop
7′Lucas Zeller
Rodney Elongo-Yombo9′
16′Manuel Wintzheimer
K. Brunker

asistencia: R. Elongo-Yombo

22′
24′
P. KratschmerL. Trslic
K. Brunker

asistencia: C. Rizzuto

31′
Polčas
46′
M. WintzheimerM. Dellinger
46′
L. ZellerT. Latteier
52′
L. Bausenwein
53′Johannes Geis
K. RabihicT. Civeja
61′
R. Elongo-YomboA. Kamara
61′
K. BrunkerP. Schmidt
61′
66′Luka Trslic
66′
J. EndresF. Luque-Notaro
67′Lauris Bausenwein
68′Nils Piwernetz
Calogero Rizzuto82′
83′
K. BohnleinJ. Tranziska
F. PickR. Bormuth
86′
87′Thomas Meißner
Joel Bichsel90+3′
Phillip Menzel90+1′
Riadny čas

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Saarbrücken je 6.94, v porovnaní s 6.71 u FC Schweinfurt 05. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Saarbrücken je F. Pick (7.73), u FC Schweinfurt 05 je to T. Stahl (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Saarbrücken prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 10 asistenciami, na čele s F. Pick (7G). U FC Schweinfurt 05 je to 9 gólov a 8 asistencií s lídrom J. Endres (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Saarbrücken nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.90, zatiaľ čo FC Schweinfurt 05 má 3 obrancov s priemerom 6.54. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Saarbrücken nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.02, oproti 4 u FC Schweinfurt 05 s hodnotením 6.72. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Saarbrücken nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.83, v porovnaní s 3 u FC Schweinfurt 05 s priemerom 6.64. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u FC Saarbrücken a 77% u FC Schweinfurt 05. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Saarbrücken nazbierali v tejto sezóne 49 žltých kariet, v porovnaní s 57 u FC Schweinfurt 05. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Saarbrücken je 26.9 (najmladší: L. Wilhelm (22), najstarší: C. Rizzuto (33)), zatiaľ čo FC Schweinfurt 05 má priemer 27.2 (najmladší: L. Bausenwein (19), najstarší: K. Bohnlein (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Saarbrücken majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 26 u FC Schweinfurt 05. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Saarbrücken3-4-2-13-4-3FC Schweinfurt 05
GKDEFMIDFWD
13Menzel18Wilhelm4Sonnenb.27Bichsel7Rizzuto10Rabihic5Krahn28Bretsch.20Pick17Elongo-.9Brunker1Stahl8Meissner23Kratsch.6Zeller21Bausenw.30Geis13Bohnlein19Piwerne.33Endres27Obiogumu25Wintzhe.

Náhradníci

Tréner: Alois Schwartz

Náhradníci

Tréner: Victor Kleinhenz

FC SaarbrückenSila pozíciíFC Schweinfurt 05
6.94
Ø Hodnotenie
6.71
7.15Brankár (1 v 1)7.35
0G 0A0G 0A
6.90Obranca (5 v 3)6.54
2G 4A1G 2A
7.02Záložník (3 v 4)6.72
8G 4A3G 4A
6.83Útočník (2 v 3)6.64
6G 2A5G 2A
FC Saarbrücken3-4-2-1
13BrankárP. Menzel7.2
18ObrancaL. Wilhelm6.81A
4ObrancaS. Sonnenberg6.9
27ObrancaJ. Bichsel6.8
7ObrancaC. Rizzuto7.21G2A
28ObrancaN. Bretschneider6.91G1A
10ZáložníkK. Rabihic6.71G1A
5ZáložníkE. Krahn6.6
20ZáložníkF. Pick7.77G3A
17ÚtočníkR. Elongo-Yombo6.71G2A
9ÚtočníkK. Brunker7.05G
FC Schweinfurt 053-4-3
1BrankárT. Stahl7.3
8ObrancaT. Meissner6.61A
23ObrancaP. Kratschmer6.61G1A
19ObrancaN. Piwernetz6.4
6ZáložníkL. Zeller6.71A
21ZáložníkL. Bausenwein6.31A
30ZáložníkJ. Geis7.22G1A
13ZáložníkK. Bohnlein6.61G1A
33ÚtočníkJ. Endres6.73G1A
27ÚtočníkD. U. Obiogumu6.4
25ÚtočníkM. Wintzheimer6.82G1A

Prehľad zápasu

FC Saarbrücken zdolal FC Schweinfurt 05 2:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: K. Brunker 22′, K. Brunker 31′, L. Bausenwein 52′. Bolo udelených 11 žltých kariet, 1 červených kariet. FC Saarbrücken urobil 4 striedaní, FC Schweinfurt 05 urobil 5.

Rivalita od 2026

FC Saarbrücken vs FC Schweinfurt 05 vzájomné výsledky

1 stretnutí
FC Saarbrücken
0
výhier
Remízy
1
FC Schweinfurt 05
0
výhier
Góly spolu
4 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 22 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

FC Saarbrücken

WWDLDW

FC Schweinfurt 05

DDDDLL

Predpoveď zápasu

FC Saarbrücken

50%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

FC Schweinfurt 05

0%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : FC Saarbrücken and +1.5 goals

80%Forma20%
80%Útok20%
65%Obrana35%
0%Vzájomné zápasy0%

Zranenia a stopky

FC Saarbrücken

  • OtáznyR. Neudecker
  • OtáznyP. Sontheimer
  • OtáznyA. Naïfi
  • OtáznyS. Vasiliadis

FC Schweinfurt 05

  • OtáznyE. Shuranov
  • OtáznyL. Langhans
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026