Menu

Fc Ingolstadt 04 vs Sv Wehen

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Audi Sportpark, Ingolstadt20. septembra 2025 o 14:00
Domáci

FC Ingolstadt 04

00
Hostia

SV Wehen

Rozhodca: Davina Lutz

Udalosti zápasu

FC Ingolstadt 04
SV Wehen
Výkop
Polčas
46′
D. BogicevicM. Flotho
M. BorchersF. Christensen
64′
Y. SturmG. Christensen
64′
64′
F. GreilingerR. Johansson
74′
O. WohlersS. Mockenhaupt
Y. DeichmannD. Sekulovic
82′
85′Justin Janitzek
89′Nikolas Agrafiotis
89′
N. AgrafiotisJ. Becker
M. CostlyJ. Kugel
90+2′
Riadny čas

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Ingolstadt 04 je 7.02, v porovnaní s 6.89 u SV Wehen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Ingolstadt 04 je M. Costly (7.65), u SV Wehen je to F. Stritzel (7.15).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Ingolstadt 04 prispeli v tejto sezóne 25 gólmi a 16 asistenciami, na čele s M. Costly (12G). U SV Wehen je to 14 gólov a 15 asistencií s lídrom T. Gozusirin (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Ingolstadt 04 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.24, zatiaľ čo SV Wehen má 3 obrancov s priemerom 7.02. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Ingolstadt 04 nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.92, oproti 5 u SV Wehen s hodnotením 6.83. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Ingolstadt 04 nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.73, v porovnaní s 2 u SV Wehen s priemerom 6.72. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u FC Ingolstadt 04 a 79% u SV Wehen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Ingolstadt 04 nazbierali v tejto sezóne 40 žltých kariet, v porovnaní s 51 u SV Wehen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Ingolstadt 04 je 26.4 (najmladší: M. Plath (20), najstarší: Y. Deichmann (31)), zatiaľ čo SV Wehen má priemer 24.8 (najmladší: J. Janitzek (21), najstarší: F. Stritzel (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Ingolstadt 04 majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 29 u SV Wehen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Ingolstadt 044-1-4-14-4-2SV Wehen
GKDEFMIDFWD
1Ponath14Plath32Lorenz15Scholz20Deichma.34Frode22Costly17Besusch.8Carlsen7Sturm9Borchers16Stritzel21Wohlers27Gilleke.15Janitzek5May8Bogicev.47Suarez11Gozusir.37Schleim.25Agrafio.18Greilin.

Náhradníci

Tréner: Sabrina Wittmann

Náhradníci

Tréner: Nils Döring

FC Ingolstadt 04Sila pozíciíSV Wehen
7.02
Ø Hodnotenie
6.89
7.13Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
7.24Obranca (3 v 3)7.02
17G 6A2G 7A
6.92Záložník (6 v 5)6.83
7G 10A6G 6A
6.73Útočník (1 v 2)6.72
1G 0A6G 2A
FC Ingolstadt 044-1-4-1
1BrankárM. Ponath7.1
32ObrancaS. Lorenz7.03G
15ObrancaJ. Scholz7.02G
22ObrancaM. Costly7.712G6A
14ZáložníkM. Plath6.81G
20ZáložníkY. Deichmann6.81G2A
34ZáložníkL. Frode6.8
17ZáložníkM. Besuschkow7.13G2A
8ZáložníkF. Carlsen7.12G6A
7ZáložníkY. Sturm
9ÚtočníkM. Borchers6.71G
SV Wehen4-4-2
16BrankárF. Stritzel7.2
27ObrancaJ. Gillekens6.91G2A
15ObrancaJ. Janitzek7.01G1A
5ObrancaN. May7.14A
21ZáložníkO. Wohlers6.71A
8ZáložníkD. Bogicevic6.82G
47ZáložníkD. Suarez6.8
11ZáložníkT. Gozusirin7.14G1A
18ZáložníkF. Greilinger6.74A
37ÚtočníkL. Schleimer6.73G1A
25ÚtočníkN. Agrafiotis6.83G1A

Prehľad zápasu

FC Ingolstadt 04 a SV Wehen remizovali 0:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Bolo udelených 2 žltých kariet. FC Ingolstadt 04 urobil 4 striedaní, SV Wehen urobil 4.

Rivalita od 2026

FC Ingolstadt 04 vs SV Wehen vzájomné výsledky

1 stretnutí
FC Ingolstadt 04
0
výhier
Remízy
0
SV Wehen
1
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

FC Ingolstadt 04

LWLLLL

SV Wehen

LDDLLL

Predpoveď zápasu

FC Ingolstadt 04

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SV Wehen

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or SV Wehen

42%Forma58%
55%Útok45%
50%Obrana50%
40%Vzájomné zápasy60%

Zranenia a stopky

FC Ingolstadt 04

SV Wehen

  • OtáznyBen Nink
  • OtáznyO. Kiomourtzoglou
  • OtáznyI. Franjić
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026